Sari la conținut

0746923485 - Mihai Bravu


Postări Recomandate

  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Bai oameni buni in primul rand nu sunt anorexica

In al doilea rand terminati cu abeeatile astea

Da sunt slaba care e problema mie imi place asa cum sunt

Daca o fata e slaba nu e bn

Daca e grasa la fel

Terminati cu aberatile

Mihaela, interventiile de acest gen nu te ajuta, dimpotriva. Mai bine mai baga fotografii cu tine si ceva actualizari servicii, tarife, locatie etc.

Nu trebuie sa ne raspunzi fiecaruia in parte. Nu te-a facut nimeni anorexica, doar a folosit cuvantul in alt context. Intelege ca ne place cum arati!

 

Hai cu fotografiile si ceva actualizari :)

Seara placuta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dristor
  • Oras:Dristor

Buna băieti

Multumesc frumos pentru complimente

Și dacă m-am grăbit uneori a fost din cauza programarilor

Pentru anal folosesc gel durex

Va pup si va astept cu drag

 

Dacă poți fa în așa să nu îi mai grăbești. I-ați o marjă de timp

. Așa ar fi frumos și corect

Link spre comentariu

Buna dragilor

Am revenit as vrea sa clarifice un lucru va rog frumos persoanele care veniți puse pe scandal sa nu mai vina

Am avut ieri o experiență neplăcută cu un client am stat 30 de min cu un client timp in care nu a reușit să finalizeze si m-am certat cu el a început să țipe su sa ma amenințe am fost nevoită să sun la poliție

De aceea va rog pe toti cei care doriti sa veniti la mine sa ne purtam civilizat si frumos

Si eu imi fac serviciile cum trebuie

Dar va rog sa fim oameni maturi si sa nu stam sa ne certam si sa ne amenință că nu este cazul

Cum si voi veniti pentru a va simti bine in compania unei fete asa va rog si eu sa fim persoane mature si civilizate va multumesc frumos de înțelegere

Link spre comentariu

Lasand incidentul neplacut la o parte si probabil comportamentul grotesc al lui, sunt taaaaare curios cum a decurs convorbirea cu politia.

Pai plutonier capsuna individul m-a apelat a venit la usa mi-a dat bani, a propus sex, am acceptat si nu am ajuns bine spre finalizare ca a devenit certaret.

Ce a zis politia?

De curiozitate, avea declaratie?

Link spre comentariu

Buna dragilor

Am revenit as vrea sa clarifice un lucru va rog frumos persoanele care veniți puse pe scandal sa nu mai vina

Am avut ieri o experiență neplăcută cu un client am stat 30 de min cu un client timp in care nu a reușit să finalizeze si m-am certat cu el a început să țipe su sa ma amenințe am fost nevoită să sun la poliție

De aceea va rog pe toti cei care doriti sa veniti la mine sa ne purtam civilizat si frumos

Si eu imi fac serviciile cum trebuie

Dar va rog sa fim oameni maturi si sa nu stam sa ne certam si sa ne amenință că nu este cazul

Cum si voi veniti pentru a va simti bine in compania unei fete asa va rog si eu sa fim persoane mature si civilizate va multumesc frumos de înțelegere

Ai fost Mihaela1235 și te-ai înregistrat azi, din nou, cu Mihaela12 ?

Link spre comentariu
Reputație: 24007
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Si eu sunt curios cum a decurs discutia cu politia.

Se pare ca evita sa ne povesteasca. In acest caz, nu este credibila! Daca a sesizat un fapt, sa spuna pana la capat ce e de zis, altfel e cancan.
Link spre comentariu

Mihaela, fi domnișoară mai calmă, ca slăbești de la atâta stres si agitație. Si nu stiu daca scrii tu aici sau barbatuto, ca a-ți omorât limba română. Si pentru cei care merg sau vor sa mearga la ea, sa meargă liniștiți ca ajunsi la ea fut de toti banii. Fata nu e nesimțită, nici frumoasa, nici urâtă si are un corp ok. Doar ca uneori pare ca are probleme de sănătate pe baza de stres la felul cum raspunde pe aici, pare pierdută așa. Singura ei problemă ar fi dantura. La 23,24 de ani e păcat ca e tânără , ar trebuii sa meargă la stomatolog. Ps. Purtați-va frumos cu ea, ca nu e fata rea. Meseria asta si unii oameni au cam bulversato.

Link spre comentariu

Vreau sa clasic un lucru eu nu spun minciuni

Omul a venit chitit pe scandal

Vi se pare normal sa stati cu o fata sa puteti 30 de minute si in condiție in care omul nu a terminat sa va ceara bani înapoi

Mie una nu mi se pare normal

Ca in momentul in care vi la o fata sa începi să tipi si sa fi pus pe scandal

Am fost nevoită să sun la poliție într-adevăr

A venit politia si acest om a fost scos din apartament pentru ca era foarte recalcitrant si nervos tot el după ce m-am văzut nevoită să îi dau bani

Atât va intreb e normal ca stai cu o fata 30 de min sa iti faci treaba si dupa sa ii ceri banii feti pe motiv că tu nu ai terminat ???

Link spre comentariu

De obicei eu ca persoana nu sunt cu scandal sau cu poliția chestii de genul acesta dar cu acest băiat nu se putea altfel era foarte agresiv verbal nu stiu de ce luati toate astea pe seama unei glume ca nu este deloc amuzant se putea intampla orice

Si inca ceva pentru cei care nu stiu problemă danturi mele sa rezolvat

Link spre comentariu

A venit politia si acest om a fost scos din apartament pentru ca era foarte recalcitrant si nervos tot el după ce m-am văzut nevoită să îi dau bani

Atât va intreb e normal ca stai cu o fata 30 de min sa iti faci treaba si dupa sa ii ceri banii feti pe motiv că tu nu ai terminat ???

Eu tot nu am inteles cum a decurs treaba cu politia. Poate sunt mai greu de cap dar totusi imi pun niste semne de intrebare. Nu l-au intrebat ce cauta la tine? Pe tine nu te-au intrebat cine e si de ce il dai afafa? Si ce cauta la tine si cu ce a gresit de il dai afara?

Apoi, nu ai voie sa pararesti domiciliul fara un motiv inteleiat conform modelului de declaratie. El avea una? Ce a bifat... doar a foat scos cu forta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Eu tot nu am inteles cum a decurs treaba cu politia. Poate sunt mai greu de cap dar totusi imi pun niste semne de intrebare. Nu l-au intrebat ce cauta la tine? Pe tine nu te-au intrebat cine e si de ce il dai afafa? Si ce cauta la tine si cu ce a gresit de il dai afara?

Apoi, nu ai voie sa pararesti domiciliul fara un motiv inteleiat conform modelului de declaratie. El avea una? Ce a bifat... doar a foat scos cu forta.

Stai liniștit că nimeni n a înțeles 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ce e clar e că de obicei fata nu apelează la poliție, deci daca mergem la ea sunt totuși șanse foarte mici, aș spune chiar infime sa ne dea afară cu poliția 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24007
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Eu tot nu am inteles cum a decurs treaba cu politia. Poate sunt mai greu de cap dar totusi imi pun niste semne de intrebare. Nu l-au intrebat ce cauta la tine? Pe tine nu te-au intrebat cine e si de ce il dai afafa? Si ce cauta la tine si cu ce a gresit de il dai afara?

Apoi, nu ai voie sa pararesti domiciliul fara un motiv inteleiat conform modelului de declaratie. El avea una? Ce a bifat... doar a foat scos cu forta.

E clar ca noi o intrebam ceva iar ea vorbeste de altceva ptr ca nu vrea sa spuna adevarul.

Eu va spun clar ca nu a venit politia. A fost doar amenintarea ei, probabil ca a pus mana pe tel si se facea ca suna. I-a dat banii aluia care a fugit pe scari si asta a fost tot.

Caz inchis

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Mihaela, ai scris mult, dar nu ai spus nimic. Chiar ne interesa cum a decurs treaba cu politia, mai in detaliu si in ceea ce priveste clientul. Am inteles ca a fost nesimtit si ai dreptate, nu e normal sa ceri banii inapoi dupa ce stai si futi 30 de minute. Dar stii daca avea declaratie?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...