Sari la conținut

0746923485 - Mihai Bravu


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 12 ore, dantien a spus:

Am fost si eu o data la Mihaela, mi-a placut, n-am avut eu destula pula pentru ce poate (mai ales cand citesc aici ca au facut altii). I-am spus ca mi-a placut si mi-a raspuns ca pot sa mai vin... ceea ce si doream sa aud!

Dar apoi, in alte zile, nu am mai reusit sa discut cu ea, ca mai ajunsesem prin zona si doream sa o vad - mi se pare o alegere foarte buna pentru cartierul respectiv - si nu numai.  Adevarul este ca si inainte de acea intalnire incercasem de multe ori pana sa dau de ea. Speram ca imi salvase numarul vazand ca nu sunt de evitat, si sa reusesc sa stabilesc mai usor urmatoarele intalniri.

Deci, mai incerc...

Buna daca vrei sa vi la mine sunama pe acest nr :0746974078

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 18 ore, valentin99 a spus:

Si eu am patit la fel,am vb cu ea,mi-a dat adresa si cand am ajuns in fata blocului eram la block fara motiv !

as fi vrut sa o vizitez si sa-i devin client !

fara motiv,si acum sunt la block !

e cu capu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 19 ore, valentin99 a spus:

Si eu am patit la fel,am vb cu ea,mi-a dat adresa si cand am ajuns in fata blocului eram la block fara motiv !

as fi vrut sa o vizitez si sa-i devin client !

fara motiv,si acum sunt la block !

Dragule in primul rand daca ai vb cu mine la tel nu aveam de ce sa iti dau bloc pe nr scuza ma pe mine in primul rand le persoane cunoscute nu dau bloc iartama pe mine 

Link spre comentariu

Are dreptate colegu, nu răspunzi. Punct.. vrea lumea să dea de tine, iar tu nu răspunzi. Dacă le răspunzi doar cunoscuților, atunci închide ți va rog acest topic. N are ce cauta dacă activează doar pentru cunoscuți. Ii știe deja nu mai are nevoie de reclama 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 minute, belestelpeal a spus:

Are dreptate colegu, nu răspunzi. Punct.. vrea lumea să dea de tine, iar tu nu răspunzi. Dacă le răspunzi doar cunoscuților, atunci închide ți va rog acest topic. N are ce cauta dacă activează doar pentru cunoscuți. Ii știe deja nu mai are nevoie de reclama 

Sa ne intelegem ma mai suna si alte persoane si automat cand am o zi aglomerata nu pot sa rasp la toata lumea scuze 

Care doriti sa vb cu mine scrietimi pe watsap la nr asta:0746974078 ca sa nu mai fie discuti ptr programari si pentru ca nu rasp 

Pentru ca cand ma sunati nu apuc sa rasp la toata lumea scuze 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Baieti, eu am mers la ea fara sa o cunosc, fara sa ma recomand, habar nu are ce client sunt si nu am avut probleme. Am sunat a raspuns imediat, m-am programat in 15 minute. Scurt si la obiect.

Poate ati prins-o aglomerata. Are si whatsapp, incercati si acolo. Poate am avut eu noroc, nu stiu ce sa zic. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 10 minute, dogeatkitkat a spus:

Baieti, eu am mers la ea fara sa o cunosc, fara sa ma recomand, habar nu are ce client sunt si nu am avut probleme. Am sunat a raspuns imediat, m-am programat in 15 minute. Scurt si la obiect.

Poate ati prins-o aglomerata. Are si whatsapp, incercati si acolo. Poate am avut eu noroc, nu stiu ce sa zic. 

Chiar ai avut noroc.Toata lumea care o suna o prinde ocupata si este normal sa nu raspunda cand e cu clientul.Nu i-ar conveni nimanui,sunt sigur.

Si tu,Mihaela,cred ca ar trebui sa te organizezi putin,sa iei si tu msj in ordinea lor ,sau cine iti da msj pe Whats sa le raspunzi dar sa-i intrebi pana la ce ora poti raspunde

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Mihaela, daca eu am avut noroc, hai sa faci cumva aiba si alti colegi. Daca primesti mesaj ca poti rasounde pana la ora x, nu cred ca e asa de greu sa răspunzi. Sunt convins ca nu ai 100 de apelanti pe ora, aloca 5 minute sa saluti si sa dai un interval disponibil. Am incredere ca usor usor te poti organiza. 

  • Like 1
Link spre comentariu
La 27.07.2021 la 20:14, belestelpeal a spus:

Mihaela, poze actuale vrem.

Mai vrem să știm dacă o să adaugi pe lista și finalizarea orală 

Mai vrem să știm dacă faci de la anal oral și apoi iar anal, ori anal normal anal normal.. să ne jucam cu ambele gauri în același timp 

Succes

Răspunzi?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la fata.

trebuia incercata!

programat prin WHTP.

locatie: grigore ionescu,apartament ok,etaj superior.

fata chiar arata bine: cur,tate,picioare,fata!

este din provincie 100%
am cerut ON,foarte slab,nota de trecere...5.

dupa am pus-o capra,anal cateva minute si explozie pe sani!

nu prea comunica deloc,sta ca paru.

100 lei,1 fin.

nu mai revin.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, valentin99 a spus:

Am fost si eu la fata.

trebuia incercata!

programat prin WHTP.

locatie: grigore ionescu,apartament ok,etaj superior.

fata chiar arata bine: cur,tate,picioare,fata!

este din provincie 100%
am cerut ON,foarte slab,nota de trecere...5.

dupa am pus-o capra,anal cateva minute si explozie pe sani!

nu prea comunica deloc,sta ca paru.

100 lei,1 fin.

nu mai revin.

Imi pare rau cred ca aici gresesti la oral eu nu am probleme cred ca esti prima persoana care imi spune ca il fac slab 

In al 2 lea rand eu cred ca am comunicat cu tine pe parcursul intalniri 

Si nu cred ca am stat ca paru o zi buna nu tia placut nu mai veni 

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Mihaela, accepta si recenziile neutre sau mai putin bune. Nimeni nu e fara de cusur si nu trebuie sa fii pe placul tuturor. Poate omului nu i-a placut oralul facut de tine. Nu e nicio problema. Colegul oricum a zis ca nu mai revine, dar accepta si partile care nu sunt pe placul unora. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
28 minutes ago, Mihaela12356 said:

Bai oameni buni nu mai imi bagati anuntu datorita unora ca voi sun obligata sa schimb nr din nou multumesc frumos 

Nu vrei sa ai mai multi clienti sau de ce?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 24.07.2021 la 13:36, Mihaela12356 a spus:

Buna daca vrei sa vi la mine sunama pe acest nr :0746974078

Ești superba dar programul tău de schimbul 2 ma omoară, eu sunt cu schimbul 1 mai liber. Ca după amiaza ma fute șefa pe mine decât sa te pot vizita eu pe tine 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 04.08.2021 la 10:43, Mihaela12356 a spus:

Bai oameni buni nu mai imi bagati anuntu datorita unora ca voi sun obligata sa schimb nr din nou multumesc frumos 

Buna,

Eu asta nu înțeleg, de ce e nevoie sa schimbi nr și anunțul. Am fost la tine, mi-a plăcut (după am scris anterior), dar dacă tot schimbi nu mai știu care e noul anunț. Nu te știu încă asa bine sa îmi dau seama singur văzând anunțul.

Daca îți păstrezi un nr de telefon ani de zile, îți poți forma o clientela fidelă, nici nu mai e mare nevoie de anunț.

O seara frumoasă! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...