Sari la conținut

0746923485 - Mihai Bravu


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 8/2/2021 at 4:13 PM, Mihaela12356 said:

Buna baieti vreau sa va anunt ca de maine voi veni de la ora 14:00 din cauza calduri care este 

Si voi ramane undeva pana la ora 22:00

Pana la ce ora lucrezi in general?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragilor duminica nu lucrez 

Am si eu o rugaminte ptr cei care miros la propriu 

Va rog frumos spalati-va nu mai veniti cu texte am facut dush acasa si uni mirositi a transpiratie este urat 

Eu ca fata personal ma spal de 10 ori intro zi dupa fiecare client si imi fac si clisma ptr a avea fundul curat 

Aici ma adresez doar pers care nu se spala va rog frumos puteti face dush si aici 

O seara buna 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Mihaela, un sfat, apreciem sinceritatea, dar nr clientilor se tine sub cheie. Nu prea ne intereseaza si nici nu iti face neaparat reclama.

Dar cine pute direct la dus fara discutii. Oricum vara dusul e obligatoriu si inainte si dupa. Transpiri si cand cobori dupa o paine. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 23 ore, dogeatkitkat a spus:

Mihaela, un sfat, apreciem sinceritatea, dar nr clientilor se tine sub cheie. Nu prea ne intereseaza si nici nu iti face neaparat reclama.

Dar cine pute direct la dus fara discutii. Oricum vara dusul e obligatoriu si inainte si dupa. Transpiri si cand cobori dupa o paine. 

In primul rand nu imi fac reclama stai calm 

Nr de tel pe care pot fi contactata :0746974078

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Gresesti, scopul acestui forum este ca voi sa va faceti reclama si noi sa scriem parerile noastre despre voi, astfel incat noi sa facem alegeri cat mai aproape de dorintele fiecaruia si voi sa va adaptati serviciile conform cerintelor noastre. Win win pentru toata lumea. 

Ps: dupa cum vezi sunt f calm si am incercat de fiecare data, cu calmitate, sa iti dau sfaturi, sper bune. De tine depinde cum le primesti, daca le accepti si ce inveti din ele.

Spor ✌️

  • Like 1
Link spre comentariu

Din nou va salut!

Revin, ieri am avut două acțiuni reusite( am fost cu treaba pe Uverturii - si acum in Colentina).

D lor ATI FOST recent la Mihaela?

Parca s a mai ,,îngrășat,,  are un Cur= arta!

Mă uitam de la spate la ea si...admiram.

La corp, in rest o stiti...

I am si spus asta,  si  i am mai spus sa lase disputele- a zis ca a inteles.

Acum pe scurt: locație etaj superior, are AC in Bucătărie,   curat, curat in pat, curat peste tot ref.la Mihaela.

Am stat o fin.la ea( prima fin.am avut o in Uverturii la alta fata, este pe forum😞 am început cu oral; i am spus sa fie un oral             ,, responsabil,, - s a conformat Total.

A pus puțin mana, i am dat o la o parte -  oral bun fără mâini, m a sculat responsabil.

 

Am pus balonul: am incercat prima gaură, în două pozitii= priveliște perfecta pe Cur!

Am băgat incet la normal, cu umeri/craci...

O stiti, este inaltuta, se vad bine cracii...

Am/a pus o crema, si sa incercam Anal; nu am reusit din prima- eu fiind cauza; am intors o capra= repet curul este aproape perfect, am intrat greu, bun, am împins, ...bun spre f.bun analul. Ma strangea, am simțit gaura perfect.

Am avut un Anal f.bun.

Este cea mai bună oferta pe anal - 100lei+ este singura+ este curata peste tot.

Se scade cu ieșirile neadecvate, cu disputele diverse...

Este cel mai bun anal - vedeți postarile mele anterioare = cu aceasta post.vreau pe de o parte si sa mi cer scuze, am fost uneori ,,mai agresiv,,

Am spus chiar că nu voi reveni (o postarea pe forum)= m a întors discuția amiabilă cu ea de la tel.

Pa Mihaela, te astept cat de curând.

Voi lua o ora, fin.1 =anal, si fin. 2 te las sa ma ,,întărește,, la oral apoi ANALUL CELEBRU. ( cu balon, bineinteles). 

Cam acesta a fost maratonul meu de sex= reusit, la final încununat cu acest Anal.

Din nou, multumesc Mihaela!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, eu.discret a spus:

Din nou va salut!

Revin, ieri am avut două acțiuni reusite( am fost cu treaba pe Uverturii - si acum in Colentina).

D lor ATI FOST recent la Mihaela?

Parca s a mai ,,îngrășat,,  are un Cur= arta!

Mă uitam de la spate la ea si...admiram.

La corp, in rest o stiti...

I am si spus asta,  si  i am mai spus sa lase disputele- a zis ca a inteles.

Acum pe scurt: locație etaj superior, are AC in Bucătărie,   curat, curat in pat, curat peste tot ref.la Mihaela.

Am stat o fin.la ea( prima fin.am avut o in Uverturii la alta fata, este pe forum😞 am început cu oral; i am spus sa fie un oral             ,, responsabil,, - s a conformat Total.

A pus puțin mana, i am dat o la o parte -  oral bun fără mâini, m a sculat responsabil.

 

Am pus balonul: am incercat prima gaură, în două pozitii= priveliște perfecta pe Cur!

Am băgat incet la normal, cu umeri/craci...

O stiti, este inaltuta, se vad bine cracii...

Am/a pus o crema, si sa incercam Anal; nu am reusit din prima- eu fiind cauza; am intors o capra= repet curul este aproape perfect, am intrat greu, bun, am împins, ...bun spre f.bun analul. Ma strangea, am simțit gaura perfect.

Am avut un Anal f.bun.

Este cea mai bună oferta pe anal - 100lei+ este singura+ este curata peste tot.

Se scade cu ieșirile neadecvate, cu disputele diverse...

Este cel mai bun anal - vedeți postarile mele anterioare = cu aceasta post.vreau pe de o parte si sa mi cer scuze, am fost uneori ,,mai agresiv,,

Am spus chiar că nu voi reveni (o postarea pe forum)= m a întors discuția amiabilă cu ea de la tel.

Pa Mihaela, te astept cat de curând.

Voi lua o ora, fin.1 =anal, si fin. 2 te las sa ma ,,întărește,, la oral apoi ANALUL CELEBRU. ( cu balon, bineinteles). 

Cam acesta a fost maratonul meu de sex= reusit, la final încununat cu acest Anal.

Din nou, multumesc Mihaela!

Iti multumesc ptr recenzie si te mai astept cu drag 

Te pup 

Sti cum e daca nu ma inzestrat dum-zeu cu sani macar mia dat fund frumos🤣🤣

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721205131
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0721205131
  • Oras:bucuresti

Salutare, ieri am vizitat si eu pe titulara topicului si vreau sa spun ca am fost foarte multumit de servicii, o ora sex total, doua numere foarte reusite, servicii raportate la pret foarte bune.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut bengalezu!

Pentru ca este caz recent, si ai postat imediat cu adresa clara: cum era așternutul la tine?

Eu l am avut pe galben deschis/maro deschis, niște floricele...creponat....                              (Am simtit ca este curata...era curat; sper sa nu aiba multe identice!)

Cand merg la fete urmăresc in primul rand curățenia.

În rest totul ok, mai ales ANALUL de clasa.

Fata cum am spus, era curata.

Sanatate!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, Mihaela12356 a spus:

Salutare baieti 

Maine si vineri nu voi fi in locatie voi fi plecata la mare 2 zile 

Ne auzim de sambata 

Pupici seara buna va doresc 

Hello,

Cand revii poate pui niste poze recente, cu sani fund, etc ....😚

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...