Sari la conținut

0746923485 - Mihai Bravu


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Bai nene, eu sunt clar de acord cu colegu' @7uuupp

Acum 6 ore, 7uuupp a spus:

Ignora-l te rugam! Eu m-am plictisit de insistenta lui Daniel.

Am adunat, numai din 2 pagini:

Acum 5 ore, daniell2 a spus:

nu zau...

 

La 27.01.2022 la 17:33, daniell2 a spus:

Da,e tralala rau de tot :)))

 

La 31.01.2022 la 11:46, daniell2 a spus:

nu da o draq de stramba :))

 

La 02.02.2022 la 16:06, daniell2 a spus:

Se pare ca sunt plangeri de ani de zile in acelasi sens

 

La 02.02.2022 la 16:18, daniell2 a spus:

SUNTEM FOARTE MULTI CARE SE PLANG DE EA

 

La 02.02.2022 la 16:23, daniell2 a spus:

MDA

 

La 02.02.2022 la 16:53, daniell2 a spus:

OPS

 

La 02.02.2022 la 17:00, daniell2 a spus:

OARE CHIAR SE CEARTA TOTI DE NEBUNI CU EA?

 

La 02.02.2022 la 17:42, daniell2 a spus:

DE EVITAT

 

La 02.02.2022 la 17:50, daniell2 a spus:

DECI TEAPA INTR UNA

 

Acum 8 ore, daniell2 a spus:

PAI TE CONTRAZICI SINGURA CU TOT CE SPUN OAMENII ASTIA DESPRE TINE,ASA CA IA TI FAPTA

Bleahhhh...🤢🤮

 

Totusi, ma lamureste si pe mine cineva, daca numarul postat de @laury e ala "castigator"?

Ca caprioara (bagati si voi, o virgula, ca nu stau sa evit) n-a raspuns la intrebare, aici....

  • Like 4

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

Bai oameni buni pana la urma cine vrea sa vina vine cine nu stați și ascultați aberațiile lui Daniel care nu are altceva de făcut toată ziua decât sa comenteze aici la mine 

Cei care ma cunosc poate sa confirme ca nu dau Țepe

Ptr cei care ma cunosc va aștept oricând 

Cei care scrieți numai bazaconii va rog sa ma evitați o zi buna 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 22 ore, daniell2 a spus:

PAI TE CONTRAZICI SINGURA CU TOT CE SPUN OAMENII ASTIA DESPRE TINE,ASA CA IA TI FAPTA

Inceteaza frate ca esti deja hater. Nu esti credibil pe forum, nu ai recenzii. Fute ceva, scrie recenzii. Nu te obliga nimeni sa mergi la ea, treci mai departe si nu uita ca razbunarea e arma prostului! Fii un domn si vei primi tratamentul adecvat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

@mmiha2146 'shtele ma-sii de treaba si de citit si de raspuns....vezi ca ma dau de partea lui @daniell2! 😱🤣

 

E a 3 a oara (acum) cand intreb: numarul (telefonu')!!! ...care este ala "bun"????

Sa-l bag si eu, mama ma-sii, in tel, sa stiu ca daca ma apuca amoru' si am timp/drum in zona, am unde suna!!!🤬

 

PS scuzati limbaju', dar m-au apucat dracii!

  • Like 1
  • Haha 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 01.02.2022 la 20:31, laury a spus:

Daca nu ma insel pe asta 0746974078. Am luat la rand cele trei numere din postarile anterioare si asta parca era valid.

Mihaela confirma ca asta este numarul pe care te pot suna futacii.

Link spre comentariu
Acum 28 minute, crissti98 a spus:

@mmiha2146 'shtele ma-sii de treaba si de citit si de raspuns....vezi ca ma dau de partea lui @daniell2! 😱🤣

 

E a 3 a oara (acum) cand intreb: numarul (telefonu')!!! ...care este ala "bun"????

Sa-l bag si eu, mama ma-sii, in tel, sa stiu ca daca ma apuca amoru' si am timp/drum in zona, am unde suna!!!🤬

 

PS scuzati limbaju', dar m-au apucat dracii!

Scrie-mi în privat și îți dau nr de tel 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
Acum 2 minute, mmiha2146 a spus:

Scrie-mi în privat și îți dau nr de tel 

Merge? Vad ca nu esti nici verde, nici rosie, nici...doar "neagra" (ca sa nu sara nimeni: CULOAREA USER-ULUI!!!!)

  • Like 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
La 10.02.2022 la 0:32, costel4321 a spus:

Ptr cei care doresc sa vina sa ne înțelegem o fin dureaA 20 de min nu pot sa stau cu uni din voi sa o lalai câte 3 ore 

Și ptr cei care nu știți sa respecte încercați sa vb frumos dacă vedeți ca eu va respect

Nu ma dau vreo victima dar da a vreți respect oferiți respect 

 

Link spre comentariu

[21.02, 15:56] Mihaela: Pune mana și vb frumos înainte dacă  mai  vrei sa te primesc în al 2 Lea rand e problema mea ce poze pun nu a ta 
Eu știu când vrei sa vi suni
Și ptr o fin se sta maxim 20 de min îmi pare rău nu stau sa ma cert cu tine 
Sa vi sa ce sa stau sa o lalai  cu tine 3 ore 
Măcar vb frumos și punct e treaba mea ce fac o zi buna pa
[21.02, 15:58] Nesimțit: Lasa nu ma mai primi ca nu mai vin la tine voi nu meritați sa vorbească omu frumos cu voi
[21.02, 16:00] Mihaela: Da am văzut ce frumos vb e treaba ta
[21.02, 16:00] Mihaela: Nu sunt obligata sa te suport tiam zis de atâtea ori după program seara sa nu îmi mai scri după ora 22:00 nu mai sunt
[21.02, 16:01] Nesimțit: Hai ma marș numi mai da mesaje
[21.02, 16:01] Mihaela: Hai ca ești un nesimțit asa meritați sa fiți tratați uni din voi
[21.02, 16:01] Mihaela: Pa
[21.02, 16:01] Nesimțit: Hai marș daici
[21.02, 16:01] Nesimțit: Nai clienti
[21.02, 16:02] Nesimțit: Si daia
[21.02, 16:02] Nesimțit: Ati schinbi pozele
[21.02, 16:02] Nesimțit: Pai nai clienți ca nu sti sa ti ti
[21.02, 16:02] Nesimțit: Daia nai clienti
[21.02, 16:03] Nesimțit: Dai nici nu ati mai pui poze cu tine
[21.02, 16:03] Nesimțit: Pe anunt
[21.02, 16:03] Mihaela: Care sunt ca tine da
[21.02, 16:03] Mihaela: E treaba mea
[21.02, 16:03] Mihaela: Ce trebuie sa îți dau ție explicati
[21.02, 16:03] Mihaela: Ce fac eu
[21.02, 16:04] Nesimțit: Eu pastrez
[21.02, 16:04] Nesimțit: Linga mine omeni dulci

[21.02, 16:04] Nesimțit: Mie sila de voi care sunteți asa reci dai nici nu ai clienti
[21.02, 16:05] Mihaela: Ok Pa

Link spre comentariu

Ca sa se observe cine vb urat și cine nu eu am respect fata de voi asta și cer respect 

[21.02, 15:44] : Daia ati schinbi pozele pe anunț ca nu esti o femeie de calitate nai caracter de ce nu-ți pui poze cu tine cum ati puneai înainte acum pui cu alte fete
[21.02, 15:45] Ati pui poze false și pe anunț și pete tot ca tiai bătut joc de omnie ai faci sa vina aiurea la tine dupaia nu le mai raspunzi sau a doua ora le ceri bani mai mulți nu se face asa

Link spre comentariu
Acum 8 ore, costel4321 a spus:

e important să știm daca e vorba de 20 minute de jos de când sunăm la interfon sau de când scotem ciocanul?

Sunt 20 de min de când întri în camera 

Nu vreau sa par vreo victima da nu se poate sa trimiți unei fete asemenea mesaje în condițiile în care nici măcar nu ai vb cu mine 

Unii din voi nu aveți respect de loc 

Nu se poate sa vb cu o fata asa se vede ce educație aveți uni 

Acest domn a vb cu mine pe watsap iam zis ca are o mărime peste medie undeva la 24 sau ceva și iam zis ca nu îl primesc uitați mesaj 

Poftim sa nu mai spună lumea ca sunt eu nebuna asta denota nesimțirea unora 

Tarfa jegoasa ce esti de cand ma chinui sa vin la tinesa te scuip în ochi de jeg de femeie care pui lumea pe drumuri și nu mai raspunzi la telefon jeg de femeie ce esti

  • Like 2
Link spre comentariu

Ptr cei care tot comentați aiurea și tot vb aiurea ptr ca am văzut ca să deschis alt topic în care se comentează numai aberați nu mai veniți 

Dacă considerați ca sunt urata și alte bazaconii de ale voastre uni sunteți sub orice critica și nr de tel o sa mi schimb de câte ori vreau eu asta din cauza unora de ăștia care știți decât sa aberați prosti toată ziua ca altceva nu aveți de făcut decât sa stați și sa postați prosti 

Link spre comentariu

Tot aberați voi va dați im spectacol ca nu știm noi fetele sa ne comportam cu voi dar voi scrieți numai bazaconii 

Este unul root care scrie și se ia de toate fetele as vrea sa știu și eu acest domn macho Men este perfect atat vreau sa știu 

Sau este vreun peste care în lipsa de altceva sta și scrie bazaconii despre toate fetele din București fie ca le cunoaște sau nu 🤣🤣🤣deja este penibil acest specimen de om 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 34 minute, mmiha2146 a spus:

Tot aberați voi va dați im spectacol ca nu știm noi fetele sa ne comportam cu voi dar voi scrieți numai bazaconii 

Este unul root care scrie și se ia de toate fetele as vrea sa știu și eu acest domn macho Men este perfect atat vreau sa știu 

Sau este vreun peste care în lipsa de altceva sta și scrie bazaconii despre toate fetele din București fie ca le cunoaște sau nu 🤣🤣🤣deja este penibil acest specimen de om 

Ai wapp pentru contact Mihaela ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...