Sari la conținut

0746923485 - Mihai Bravu


Postări Recomandate

Si-a schimbat iar nr de tel :0759392807pe publi mi-a trimis poze pe whappsi nu am recunoscut-o asa ca mam prezentat la locație Mihai Bravu nr 90-96 

Era epilata ,parfumata ,coafata și machiata și pe tocuri ...văzând ca bat în retragere a făcut discount 100 cu 200 ora oral nep anal și normal protejat 

Am rămas și mam răzbunat..am fututo în cur p ora și alternativ 

Nu a protestat ,f docila ,telefoane pe silent fără mirosuri dubioase și anal impecabil de curat 

Deci sa ne înțelegem încă se poate astfel de recenzie 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 minute, mmiha2146 a spus:

Si-a schimbat iar nr de tel :0759392807pe publi mi-a trimis poze pe whappsi nu am recunoscut-o asa ca mam prezentat la locație Mihai Bravu nr 90-96 

Era epilata ,parfumata ,coafata și machiata și pe tocuri ...văzând ca bat în retragere a făcut discount 100 cu 200 ora oral nep anal și normal protejat 

Am rămas și mam răzbunat..am fututo în cur p ora și alternativ 

Nu a protestat ,f docila ,telefoane pe silent fără mirosuri dubioase și anal impecabil de curat 

Deci sa ne înțelegem încă se poate astfel de recenzie 

Mihaela, ce sa inteleg ca te-ai futut singura in cur si nu ai protestat? 🤦‍♂️
 

Daca vrei sa te promovezi corect pune aici niste poze recente cu tine si o lista de servicii si tarife si o sa fie sigur doritori!!! 

  • Like 2
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Subterana a spus:

Mihaela, ce sa inteleg ca te-ai futut singura in cur si nu ai protestat? 🤦‍♂️
 

Daca vrei sa te promovezi corect pune aici niste poze recente cu tine si o lista de servicii si tarife si o sa fie sigur doritori!!! 

Dragule eu mam referit ca se pot recenzii mai bune o seara buna 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
1 hour ago, mmiha2146 said:

Si-a schimbat iar nr de tel :0759392807pe publi mi-a trimis poze pe whappsi nu am recunoscut-o asa ca mam prezentat la locație Mihai Bravu nr 90-96 

Era epilata ,parfumata ,coafata și machiata și pe tocuri ...văzând ca bat în retragere a făcut discount 100 cu 200 ora oral nep anal și normal protejat 

Am rămas și mam răzbunat..am fututo în cur p ora și alternativ 

Nu a protestat ,f docila ,telefoane pe silent fără mirosuri dubioase și anal impecabil de curat 

Deci sa ne înțelegem încă se poate astfel de recenzie 

Nu inteleg ce-i cu asta. Ti-a lasat-o clientul pe un biletel inainte sa plece?

Si ok, se inteleg din ea ca este o recenzie pozitiva, dar si ca faci discounturi la tarife. Adica ai vrea sa stai la negocieri de preturi cu clientii odata ajunsi la locatie? Mi se pare o postare care nu-ti serveste prea bine. Zic si eu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 minute, mmiha2146 a spus:

Dragule eu mam referit ca se pot recenzii mai bune o seara buna 

Ok, dacă ai vrut sa postezi un exemplu de recenzie este ok.  

Totusi poti posta si niste poze recente cu tine, serviciile si tarifele. Cred ca sunt doritori.

 

Bafta! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 46 minute, Subterana a spus:

Ok, dacă ai vrut sa postezi un exemplu de recenzie este ok.  

Totusi poti posta si niste poze recente cu tine, serviciile si tarifele. Cred ca sunt doritori.

 

Bafta! 

Servici oral normal și anal 

Anal cont mărimea 

Fără fin orala/faciala 

Preț 100 cu 200 ora 

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu

Bai oameni buni va rog eu frumos terminați cu atâtea recenzi nu va înțeleg ce câștigați uni dacă îmi băgați nr de tel de o suta de mi de ori dar nu va mai saturati frate ați deschis alt topic unde postați numai aberați chiar nu va mai saturati pe bune deja este aberanta aceasta situație 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat o in noua locatie, e aproape de birou.

e mega curatenie, 15 prosoape la uscat, ea la fel e super curata si mai ingrijita mai aranjata ca ultima data. La fel rece ca gheata, dar pe mine nu ma deranjeaza :). Rraspunde doar daca intrebi, dar in schimb sta la futut cum vrei :)). Acelasi corp si acelasi cur misto ca si ultima data. Sex normal si anal cat cuprinde si cat te duce maciuca si picioarele fara nici un fel de comentariu. Isi merita suta de lei fata.

ah si nu am avut probleme cu programarea absolut deloc. : )) 

bafta la futut.

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 25 minute, alexshenk31 a spus:

Am vizitat o in noua locatie, e aproape de birou.

e mega curatenie, 15 prosoape la uscat, ea la fel e super curata si mai ingrijita mai aranjata ca ultima data. La fel rece ca gheata, dar pe mine nu ma deranjeaza :). Rraspunde doar daca intrebi, dar in schimb sta la futut cum vrei :)). Acelasi corp si acelasi cur misto ca si ultima data. Sex normal si anal cat cuprinde si cat te duce maciuca si picioarele fara nici un fel de comentariu. Isi merita suta de lei fata.

ah si nu am avut probleme cu programarea absolut deloc. : )) 

bafta la futut.

Buna la anal intradevar si fara figuri cum au altele. Carcotasii tot se vaita pe aici ca nu dau de ea, tel inchis, nu respecta programarile…nu e frate adevarat! Si eu am prins- o din primul sau al doilea call. 👍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
3 hours ago, il pupparo said:

Totusi , pe ce nr raspunde frate Laury ? Sau la care nr e cel mai sigur de gasit ?

Frate Alex , unde este noua locatie ? Mci

 

0759392807 viz-a-viz de Iula Hasdeu, cred ca Mihai Bravu 90-96

  • Mersi 2
Link spre comentariu

Dragilor țin sa va anunț ca de la 1 aprilie prețu meu se va mari va fi 150 de lei fin și 250 de lei ora 

Date find circumstanțele și faptul ca să scumpit tot plus ca și mie mi sa mărit chiria 

Sper ca prețu sa nu fie un impediment va pup și va doresc o zi buna 

Link spre comentariu

Acum 32 minute, mmiha2146 a spus:

Dragilor țin sa va anunț ca de la 1 aprilie prețu meu se va mari va fi 150 de lei fin și 250 de lei ora 

Date find circumstanțele și faptul ca să scumpit tot plus ca și mie mi sa mărit chiria 

Sper ca prețu sa nu fie un impediment va pup și va doresc o zi buna 

Am sunat acum vreo 30 de minute ai dat ocupat!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...