Sari la conținut

0746923485 - Mihai Bravu


Postări Recomandate

Acum 21 minute, daniell2 a spus:

stai lin ca i am dat,nu mai pedala ca Raba in panta...

Mai vezi de treaba ta Daniel scutește ma de comentarii 

Cat despre cei care doriți sa veniți cu 30 de min înainte programare 

Baieti cei care doriți sa veniți va aștept cât despre cei care comentează sa își vadă de treaba lor 

Va pup 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Mihaela - Poti sa ne lasi numarul de telefon actual, impreuna cu serviciile si preturile actualizate?

Eventual cateva poze mai recente ar ajuta.

Eu nu am inteles din divergentele de mai sus daca fata merita sau nu vizitata.

Sunt interesat de o ora cu 2 finalizari anal. Nu stiu daca e 200 lei sau nu.

 

Multumesc

Link spre comentariu
1 hour ago, laury said:

Ia cu minus cap de rabla jignitoare!

ia arata tu unde am jignit?

Du te ma in plm de boschetar ce esti,stau sa mi bat capu cu tine,daca tot lingi in cur toate prostituatele ia ti si fapta,din mom asta nu o sa ti mai rasp la nici un post,indiferent ce spui,este evident ca esti sageata pusa de ea... asa ca marsh

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 44 minute, daniell2 a spus:

Du te ma in plm de boschetar ce esti,stau sa mi bat capu cu tine,daca tot lingi in cur toate prostituatele ia ti si fapta,din mom asta nu o sa ti mai rasp la nici un post,indiferent ce spui,este evident ca esti sageata pusa de ea... asa ca marsh

Vezi Bobita de ce nu te primesc fetele? Te ai dat in fapt ca esti mitocan. Bine ti a facut Mihaela ca nu te a primit! Un nespalat ca tine nu are ce cauta la femei. Hai dispari!

Link spre comentariu
Acum 21 ore, daniell2 a spus:

tu esti cel care jigneste,ma rog..probabil esti pus de ea sa pedalezi pe aici

Auzi bai Daniel vezi ca eu nu pun pe absolut nimeni sa se ia de lume aiurea 

În al doilea rand ma pot apară singura 

Dar se vede ca tu jignești pe toată lumea

Asa ca prefer sa ma abțin sa îți mai răspund 

 

Link spre comentariu
Acum 19 ore, daniell2 a spus:

Du te ma in plm de boschetar ce esti,stau sa mi bat capu cu tine,daca tot lingi in cur toate prostituatele ia ti si fapta,din mom asta nu o sa ti mai rasp la nici un post,indiferent ce spui,este evident ca esti sageata pusa de ea... asa ca marsh

Heloo nu este pus de nimeni Daniel asa ca abține-te din comentări și vezi de treaba ta 

În primul rand Laury nu este pus de mine asa ca scutește-ma de aberațiile tale 

Se vede cum vb și cu barbati și ai pretenția sa te mai primească femeile vezi de treaba ta needucatule

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
20 hours ago, juseppe05 said:

@Mihaela - Poti sa ne lasi numarul de telefon actual, impreuna cu serviciile si preturile actualizate?

Eventual cateva poze mai recente ar ajuta.

Eu nu am inteles din divergentele de mai sus daca fata merita sau nu vizitata.

Sunt interesat de o ora cu 2 finalizari anal. Nu stiu daca e 200 lei sau nu.

 

Multumesc

Si eu sunt curios daca rezista o ora cu doua finalizari anal ☺️

Link spre comentariu
1 hour ago, Mihaela5667 said:

Heloo nu este pus de nimeni Daniel asa ca abține-te din comentări și vezi de treaba ta 

În primul rand Laury nu este pus de mine asa ca scutește-ma de aberațiile tale 

Se vede cum vb și cu barbati și ai pretenția sa te mai primească femeile vezi de treaba ta needucatule

Auzi fata mea,am postat atitudinea ta fata de clienti cum te pisi pe tot inclusiv pe forumul asta,asa ca nu mai sari ca maimuta in pl cand vezi ca un labagiu care linge in cur si comenteaza frumos la toate prostituatele ca iti tine partea,mai bine taci din gura ca nu sunt singurul care reclama aceeasi problema....stai naiba cuminte in banca ta,cap de tanc ce esti

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 2 minute, daniell2 a spus:

Auzi fata mea,am postat atitudinea ta fata de clienti cum te pisi pe tot inclusiv pe forumul asta,asa ca nu mai sari ca maimuta in pl cand vezi ca un labagiu care linge in cur si comenteaza frumos la toate prostituatele ca iti tine partea,mai bine taci din gura ca nu sunt singurul care reclama aceeasi problema....stai naiba cuminte in banca ta,cap de tanc ce esti

Bobitza esti frustrat rau….vezi ca de la atatea injuraturi nu ti se mai scoala cucu! Vorbeste civilizat daca nu vrei sa iti iei ban! 

Link spre comentariu
Acum 20 ore, laury a spus:

Vezi Bobita de ce nu te primesc fetele? Te ai dat in fapt ca esti mitocan. Bine ti a facut Mihaela ca nu te a primit! Un nespalat ca tine nu are ce cauta la femei. Hai dispari!

Bai ce tot de iei de toată lumea bai frustratule!!!vad ca de toată lumea de iei!pe mine ma ataci peste tot,doar ca ai ceva personal cu mine.bai smecher de tastatură,nu mai jigni lumea pe aici.daca tot ai ceva personal cu mine,da-mi un mesaj în privat și hai sa ne lămurim și gata.de ce jignesti pe toți aiurea.admin forum de ce îl protejați pe frustratul asta??? Hai ma nene dacă jignesti, pai hai sa o lămurim în privat. Ca vad ca ma ataci mereu

  • Minus 1
Link spre comentariu
1 hour ago, Mihaela5667 said:

Auzi bai Daniel vezi ca eu nu pun pe absolut nimeni sa se ia de lume aiurea 

În al doilea rand ma pot apară singura 

Dar se vede ca tu jignești pe toată lumea

Asa ca prefer sa ma abțin sa îți mai răspund 

 

Mi e si mila de tine,ai sarit si tu ca miezu cand vezi ca iti tine unu partea....vezi ca sunt poze printate cu tine cand injuri ca la usa cortului...te ai gasit tocmai tu si labagiu ala sa comentezi,2 destepti

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Chiar acum, Mike_blu a spus:

Bai ce tot de iei de toată lumea bai frustratule!!!vad ca de toată lumea de iei!pe mine ma ataci peste tot,doar ca ai ceva personal cu mine.bai smecher de tastatură,nu mai jigni lumea pe aici.daca tot ai ceva personal cu mine,da-mi un mesaj în privat și hai sa ne lămurim și gata.de ce jignesti pe toți aiurea.admin forum de ce îl protejați pe frustratul asta??? Hai ma nene dacă jignesti, pai hai sa o lămurim în privat. Ca vad ca ma ataci mereu

Ai mai avut contul suspendat o data pentru injuraturi bai brunetule! Stai in banca ta ca ramai fara cont! Comenteaza cat vrei dar fara sa injuri da? M ai mai amenintat o data da? Evita-ma si latra la alta masa!

Link spre comentariu
Acum 1 minut, laury a spus:

Ai mai avut contul suspendat o data pentru injuraturi bai brunetule! Stai in banca ta ca ramai fara cont! Comenteaza cat vrei dar fara sa injuri da? M ai mai amenintat o data da? Evita-ma si latra la alta masa!

Ce am înjurat bai cap de creta???tu te tot bagi în seama la recenzille mele. Bai frustratule,e site tău,de te iei de lume și jignesti???pai tu ma ataci și spui ca eu injur??ia uita-te cum jignesti pe aici.eu nu stau sa injur pe net,ca tine.daca ai ceva de zis,hai în privat "viteazule ".și de ce îmi zici brunet?ma știi tu cumva??nu sunt țigan,tu ești.

  • Minus 1
Link spre comentariu
17 minutes ago, Mike_blu said:

Bai ce tot de iei de toată lumea bai frustratule!!!vad ca de toată lumea de iei!pe mine ma ataci peste tot,doar ca ai ceva personal cu mine.bai smecher de tastatură,nu mai jigni lumea pe aici.daca tot ai ceva personal cu mine,da-mi un mesaj în privat și hai sa ne lămurim și gata.de ce jignesti pe toți aiurea.admin forum de ce îl protejați pe frustratul asta??? Hai ma nene dacă jignesti, pai hai sa o lămurim în privat. Ca vad ca ma ataci mereu

ca sa nu mai zic ca da si bad feedback la tot,un tarus in spatele tastaturii

  • Minus 1
Link spre comentariu
17 minutes ago, laury said:

Ai mai avut contul suspendat o data pentru injuraturi bai brunetule! Stai in banca ta ca ramai fara cont! Comenteaza cat vrei dar fara sa injuri da? M ai mai amenintat o data da? Evita-ma si latra la alta masa!

Hopaaa,ia uite cum iti sare lumea in cap...ai si tu 3 cuvinte in vocabular cu care ii injuri pe toti si faci pe viteazu ca si cheia in contact,am aruncat o privire pe unde comentezi tu si ce faci,cred ca esti un soarece dinala de biblioteca care urmareste tot ce misca pe aici si care fute numai din laba, te ai gasit tu sa faci pe samariteanu la toate prostituatele....fii ma draq barbat maimutoiule,banii sunt la noi nu la ele cacat imprastiat ce esti

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 4 minute, daniell2 a spus:

Hopaaa,ia uite cum iti sare lumea in cap...ai si tu 3 cuvinte in vocabular cu care ii injuri pe toti si faci pe viteazu ca si cheia in contact,am aruncat o privire pe unde comentezi tu si ce faci,cred ca esti un soarece dinala de biblioteca care urmareste tot ce misca pe aici si care fute numai din laba, te ai gasit tu sa faci pe samariteanu la toate prostituatele....fii ma draq barbat maimutoiule,banii sunt la noi nu la ele cacat imprastiat ce esti

Fraiere, cand o sa fii tu barbat, o sa futi o femeie! Esti un puddel nervos cu puta mica! Tu nici nu ai reusit sa ajungi la curul Mihaelei si ai facut circ aici! Trateaza oamenii cu respect si vei primi respect! Tu si brunetul considerati femeile niste carpe cu care poti sa faci ce vrei! Uite ca nu e asa…cu asa comportament ai luat-o razna de la laba!

  • Minus 1
Link spre comentariu
5 minutes ago, laury said:

Fraiere, cand o sa fii tu barbat, o sa futi o femeie! Esti un puddel nervos cu puta mica! Tu nici nu ai reusit sa ajungi la curul Mihaelei si ai facut circ aici! Trateaza oamenii cu respect si vei primi respect! Tu si brunetul considerati femeile niste carpe cu care poti sa faci ce vrei! Uite ca nu e asa…cu asa comportament ai luat-o razna de la laba!

Ma cacat pansat,ca sa intelegi cum sta treaba cu pl mica si ajunsu la ea,am futut o de am rupt o pana acum iar motivul pt care nu mai vrea este ca o chinui prea tare,daca tot faci pe desteptu citeste si ce se comenteaza femeia si sincer nu stiu care din noi nu a ajuns la ea... auzi sa futi o femeie... sa ti schimbi ma username ul,sa ti pui avocatul curvelori :))))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 26 minute, laury a spus:

Fraiere, cand o sa fii tu barbat, o sa futi o femeie! Esti un puddel nervos cu puta mica! Tu nici nu ai reusit sa ajungi la curul Mihaelei si ai facut circ aici! Trateaza oamenii cu respect si vei primi respect! Tu si brunetul considerati femeile niste carpe cu care poti sa faci ce vrei! Uite ca nu e asa…cu asa comportament ai luat-o razna de la laba!

Lasa-i bro.....s-au vaccinat cu doza greșită...

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 24 minute, daniell2 a spus:

Ma cacat pansat,ca sa intelegi cum sta treaba cu pl mica si ajunsu la ea,am futut o de am rupt o pana acum iar motivul pt care nu mai vrea este ca o chinui prea tare,daca tot faci pe desteptu citeste si ce se comenteaza femeia si sincer nu stiu care din noi nu a ajuns la ea... auzi sa futi o femeie... sa ti schimbi ma username ul,sa ti pui avocatul curvelori :))))

Deci tot un cacat esti, violator care chinuie femeile. In cazul asta ti-ar sta mai bine la politie dar o sa vorbesc cu Mihaela sa imi dea nr tau. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...