Sari la conținut

0746923485 - Mihai Bravu


Postări Recomandate

Vizitator chriiis
Reputație: 0

Am ajuns si eu la fata, la usa sa intitulat Maria...

 

Locatie: teiul doamnei nota 8 nu prea sunt locuri de parcare + cam departe de mine

Fata: aspect fizic 9 sani micuti cur frumos bombat genul skiny, la fata 7 nu e urata dar nici vreo frumoas

Oral ne: 8 o singura viteza fara cim, ce mi-a placut ca strange bine cu gura, beleste pula klumea + nu se ajuta de mana

Normal :8 se simte bine destil de stramt am futut lot pana am simtit ca ma termina apoi am trecut la anal

Anal 10: intra destul de usor te lasa sa dai klumea nu comenteaza, am terminat in prez in curu ei senzatie misto

 

Ce mi-a placut ca nu se grabeste nu comenteaza la pozitii am facut 3, destul de sociabila are potential

 

150fin cu anal 250 ora cu anal

100fin fara anal 200 ora

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

A schimbat locația, e pe Grigore Ionescu. Nasol cu parcarea.

Am vorbit cu ea și am ajuns acolo cum am zis în 30 minute. Ea se ocupase totuși așa că nu am mai stat.

Nu o blamez, chiar înțeleg abordarea, nu dai vrabia din mână (clientul de la ușă) pentru cioara de pe gard (cel care e pe drum). Dar nici nu am apreciat întâmplarea.

Din ce am vorbit la telefon cred că e o tipă ok, dar trage tare să optimizeze financiar sesiunile așa că...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Mihaela, cred ca ar trebui sa ai o agenda ca sa te organizezi mai bine si sa nu mai existe incurcaturi cu programarile.

Iar voi, "oameni buni", cred ca ar trebui sa fiti mai indulgenti si civilizati, unii dintre voi aveti un stil atat de agresiv de a intimida si desconsidera fetele de pe aici, pana la urma platiti un serviciu, nu o cumparati, e tot om ca si voi, nu vreo marfa. E alegerea ei ce face si ce preturi are, nu sunteti obligati s-o vizitati cand piata are atatea optiuni.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dzomba
Reputație: 0

Poze cu fața te rugam O deschidere mai mare din partea ta ti ar aduce mai multe beneficii

e urata la mufa... live e foarte docila. te lasa sa o futi in cur lejer. daca vrei anal .. recomand.

Link spre comentariu

Auzi domnule dzomba la ce si venit la mine daca sunt urâtă la fata te am obligat eu

Fratilor sunt altele care arata mai urât ca mine poate si la corp

Eu sunt mulțumită de cum arat cui nu ii place sa nu vina

 

Tu nu vezi ca le faci jocul când te pui la mintea unora?

Vezi tu de ale tale și lasă gura lumii “sloboda”!

Link spre comentariu

  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Oras:Ramnicu Valcea

Am sunat si eu recent,Grigore Ionescu(Tei)

100/200,nu face CIM si finalizarea e 15-20 min,cam repezita la telefon sa nu zic flegmatica,de evitat !

Salutare.Trebuie sa comentez si eu. Vorbesc din experienta cu ea. Am mai scris recenzia aceasta, dar acum scriu ca raspuns la ceea ce se scrie pe aici. Intr-adevar, la telefon esti cam repezita, poate nu iti dai seama, poate ti-a vorbit cineva urat si e mecanismul tau de aparare si o faci involuntar, dar chiar ne iei tare la telefon. Nu o zic sa te superi dar acesta e adevarul si se pare cansi altii vad acest lucru. In schimb, totul se schimba cand ajung la tine. Ai o atitudine super fata in fata. Poze cu fata sa nu faci marea prostie sa pui asa ceva. Nu stii cum evolueaza viata ta, si o astfel de poza te poate urmari toata vita in sens negativ. Pt cei care vor poze cu fata, daca va intereseaza fata ei, eu sunt obiectiv, si ca o nota sa intelegeti, ar fi de 5.5 din 10, unde nota1=chiar iti pare rau la cat de urata e si 10=Nu poti sa o uiti si pastrezi pose cu ea. In schimb corpul, e de alt calibru, iar curul e piesa. Eu o recomand sincer. Se merita. De un cur ca acela se merita sa ai parte.

Pentru titulara topicului, deci chiar ne iei tare la telefon. Poate ca nu iti dai seama. Daca vrei, testeaza acest lucru. Intreaba pe fiecare care vine pe la tine sa iti spuna parerea lui OBIECTIVA. Dar sa nu te superi pe ei si sa nu mai prestezi la fel. Sau ii poti intreba la sfarsit. Per total, meriti sa fii vizitata. Ne mai vedem cand mai vinprin Bucuresti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...