Sari la conținut

0746923485 - Mihai Bravu


Postări Recomandate

Vreau sa lămuresc 2 aspecte

In primul rand nu am nici o legatura cu flavia de pe stefan cel mare pentru cei care sunt curioși

Lucrez numai pe pozele mele nu am poze false pentru unu curioși care se trezesc sa vb

Si in al doilea rand lucrez fara colege scrie clar in anunt lucrez fara colege

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost si eu la Mihaela si pot sa spun ca este o tipa foarte ok, bun simt, respect, nu grabeste.

Nota 8 overall dpmdv.

Corp 9

Tinuta sexy 9

Oral 7, fara bijuterii, o viteza dar isi da silinta

Locatie 8

Igiena 10

Normal 9

Anal 9

Gfe 7 dar eu nu cer fk si alte dulcegarii

Am scazut per ansamblu pentru ca nu este o frumusete dar este placuta, calma, linistita si fara ifose.

Iar despre chipul ei, este ok fara nimic deranjant. Unele fete sunt chiar urate si cu atitudine de mahala. Personal optez si ptr calitatea omului in detrimentul frumusetii.

Asta este parerea mea si voi face revenire.

Cadou 100 fin total

Sa futeti bine!

  • Like 14
Link spre comentariu
Vizitator dzomba
Reputație: 0

Am fost si eu la Mihaela si pot sa spun ca este o tipa foarte ok, bun simt, respect, nu grabeste.

Nota 8 overall dpmdv.

Corp 9

Tinuta sexy 9

Oral 7, fara bijuterii, o viteza dar isi da silinta

Locatie 8

Igiena 10

Normal 9

Anal 9

Gfe 7 dar eu nu cer fk si alte dulcegarii

Am scazut per ansamblu pentru ca nu este o frumusete dar este placuta, calma, linistita si fara ifose.

Iar despre chipul ei, este ok fara nimic deranjant. Unele fete sunt chiar urate si cu atitudine de mahala. Personal optez si ptr calitatea omului in detrimentul frumusetii.

Asta este parerea mea si voi face revenire.

Cadou 100 fin total

Sa futeti bine!

Unde are locatia, la ce nr raspunde ?

Link spre comentariu

Am fost si eu la Mihaela si pot sa spun ca este o tipa foarte ok, bun simt, respect, nu grabeste.

Nota 8 overall dpmdv.

Corp 9

Tinuta sexy 9

Oral 7, fara bijuterii, o viteza dar isi da silinta

Locatie 8

Igiena 10

Normal 9

Anal 9

Gfe 7 dar eu nu cer fk si alte dulcegarii

Am scazut per ansamblu pentru ca nu este o frumusete dar este placuta, calma, linistita si fara ifose.

Iar despre chipul ei, este ok fara nimic deranjant. Unele fete sunt chiar urate si cu atitudine de mahala. Personal optez si ptr calitatea omului in detrimentul frumusetii.

Asta este parerea mea si voi face revenire.

Cadou 100 fin total

Sa futeti bine!

Mulțumim frumos

Am tot încercat sa bag o fisa și nu am prins-o la telefon, dar acum o sa ma străduiesc mai mult!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

O singura recomandare Mihaela. Pentru anal sau normal foloseste gel durex sau gel special ptr sex pe baza de apa. Cred ca uleiul ala in contact cu preze nu ii permite alunecarea facila si de aici posibilitatea ca intra greu la anal sau te doare.

Pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

0758327087

La acest nr mi-a raspuns baieti dar cred ca am prins si un moment norocos in care nu era cerere. 😊

Oricum suna tel pe silent cat am stat dar nu a raspuns deloc. Asta da respect ptr client! Bravo ei!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la Mihaela si pot sa spun ca este o tipa foarte ok, bun simt, respect, nu grabeste.

Nota 8 overall dpmdv.

Corp 9

Tinuta sexy 9

Oral 7, fara bijuterii, o viteza dar isi da silinta

Locatie 8

Igiena 10

Normal 9

Anal 9

Gfe 7 dar eu nu cer fk si alte dulcegarii

Am scazut per ansamblu pentru ca nu este o frumusete dar este placuta, calma, linistita si fara ifose.

Iar despre chipul ei, este ok fara nimic deranjant. Unele fete sunt chiar urate si cu atitudine de mahala. Personal optez si ptr calitatea omului in detrimentul frumusetii.

Asta este parerea mea si voi face revenire.

Cadou 100 fin total

Sa futeti bine!

Bravo frate, hai ca m-ai convins si pe mine sa-i fac o vizita ðŸ‘ðŸ‘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Oras:Ramnicu Valcea

Niste poze noi edificatoare ar fi bine venite...:)

Poze sunt pe pagina 1-2-3. Recenzia a facut-o buna Laury. Am aceeasi parere. Remarc si eu faptul ca la telefon te ia tare, de nu prea iti vine sa te duci. Dar e ok cu tine daca te porti la fel cu ea. Te face bine. Isi da silinta. Iar curu e piesa, ce sa mai vb. Oral 8, normal 8, anal 8, gfe7. Raportul calitate pret e foarte bun. Eu o recomand si o sa mai duc la ea, dar sa fiu mai odihnit sa dau mai bine in curul acela frumos.
  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am fost si eu la Mihaela si pot sa spun ca este o tipa foarte ok, bun simt, respect, nu grabeste.

Nota 8 overall dpmdv.

Corp 9

Tinuta sexy 9

Oral 7, fara bijuterii, o viteza dar isi da silinta

Locatie 8

Igiena 10

Normal 9

Anal 9

Gfe 7 dar eu nu cer fk si alte dulcegarii

Am scazut per ansamblu pentru ca nu este o frumusete dar este placuta, calma, linistita si fara ifose.

Iar despre chipul ei, este ok fara nimic deranjant. Unele fete sunt chiar urate si cu atitudine de mahala. Personal optez si ptr calitatea omului in detrimentul frumusetii.

Asta este parerea mea si voi face revenire.

Cadou 100 fin total

Sa futeti bine!

Thanks man. Voi bifa si eu :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...