Sari la conținut

0746923485 - Mihai Bravu


Postări Recomandate

La 14.06.2022 la 18:21, daniell2 a spus:

Vezi fa mizerie de om cum e cand dai tepe si astepti ca prostu,muista pamantului ce esti

Hai nu exagera. Că Mihaela e o fata foarte ok. Una e una și alta e alta. După cum vorbești tu cam pari retardat. Până la urmă dacă nu îți place de ea o poți ignora. De ce trebuie sa jignești un om care nu îți face nimic? Nu te prea poți numii bărbat daca ai asemenea limbaj. Mai degrabă tu ești mizeria de om.

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 7 minute, JoeRW a spus:

Hai nu exagera. Că Mihaela e o fata foarte ok. Una e una și alta e alta. După cum vorbești tu cam pari retardat. Până la urmă dacă nu îți place de ea o poți ignora. De ce trebuie sa jignești un om care nu îți face nimic? Nu te prea poți numii bărbat daca ai asemenea limbaj. Mai degrabă tu ești mizeria de om.

Mare dreptate ai!

Pana la urma poți sa fii nemulțumit dar sa faci o asemenea obsesie - trebuie sa ai niște probleme.

  • Like 1
Link spre comentariu
La 11.07.2022 la 15:09, ggeo7818 a spus:

Bună băieți țin sa anunț pentru cei care doresc câteva zile nu voi lucra deoarece sa strica liftu și nu creează ca convine nimănui sa urce 10 etaje pe scari ...am sa anunț când voi reveni va doresc după amiaza plăcută 

Ce Nr de tel mai ai? Și tot pe Mihai bravu lângă liceu , ești?

Link spre comentariu

[23.08, 13:48] Mihaela: Ești jos
[23.08, 13:48] Mihaela: Ca sa îți deschid
[23.08, 13:48] Mihaela: Team întrebat
[23.08, 13:49] +40 732 821 487: Sunt jos
[23.08, 13:49] +40 732 821 487: Cred ca ai trecut pe langa mine
[23.08, 13:49] Mihaela: Vino la scara
[23.08, 13:50] Mihaela: Vino sa îți deschid la scara
[23.08, 13:52] Mihaela: Heloo
[23.08, 13:52] Mihaela: Vi
[23.08, 13:52] Mihaela: Da sau nu

Ptr cei care nu știți sa ca respectați programarea nu mai veniți sa stau sa va aștept degeaba 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
4 hours ago, ggeo7818 said:

Oral normal mici fantezi 69 dif poziti ..anal în funcție de marime 

Oral protejat ,neprotejat în funcție de igiena 

Preț 150 lei finalizare 

250 lei o ora 

Oferi niste poze pe whatsapp daca iti scriu? 

Ca sa nu ne pierdem timpul pe drumuri degeaba.. Multumesc! 😘

Link spre comentariu

, Neata! 

Sunt ocupat,  dar totusi... 

Am mai bifat fata recent: o ora,  anal bun,  la primul numar pt. Ca dupa pauza coana P. nu a mai putut... Anal. 

M am scos la primul numar,  oral direct cu balon pt. A nu pierde nimic ref. La anal -  apoi anal si iar anal. Am rupt o,  am dat 15 min. Numai anal.  Fata,  s a mai spus,  duce si nu face nazuri. In prealabil am dat cu crema,  super privelistea,  o scoteam- gaura se strangea,  iar bagam... Am terminat anal in balon cu ea pe mine in fipta bine in P. 

Nr.  2, Vina mea,  am facut doar oral si normal cu balon, cum am spus nu am mai putut anal. 

Am postat mai mult sa i atrag atentia fetei -  NU MAI SCHIMBA NR. DE TEL.! 

Acum are unul cu 0721.../0785...

I am spus eu( ca mine cred ca sunt multi)  nu avem timp sa tot urmarim anunturile zilnice... si ratam ANALUL. 

In rest,  asa este are un cur bunicel,  fata sa aprecieze ca si eu/noi,  prin analul bifat periodic i am modelat acest curulet frumos. Daca si la tate s ar vedea ar fi arta -  totusi sunt mici dar conturate. 

Repet,   fata ramai la 1-2 nr. De tel. Am recenzat destul la tine,  vezi ca te apreciez,  dar nu ai logica,  ai clienti care vor anal... Te rateaza,  Si care imi dau dreptate. Esti o fata simpla, care face ce mie imi place, restul nu conteaza. 

Sanatate! 

  • Like 4
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, eu.discret a spus:

, Neata! 

Sunt ocupat,  dar totusi... 

Am mai bifat fata recent: o ora,  anal bun,  la primul numar pt. Ca dupa pauza coana P. nu a mai putut... Anal. 

M am scos la primul numar,  oral direct cu balon pt. A nu pierde nimic ref. La anal -  apoi anal si iar anal. Am rupt o,  am dat 15 min. Numai anal.  Fata,  s a mai spus,  duce si nu face nazuri. In prealabil am dat cu crema,  super privelistea,  o scoteam- gaura se strangea,  iar bagam... Am terminat anal in balon cu ea pe mine in fipta bine in P. 

Nr.  2, Vina mea,  am facut doar oral si normal cu balon, cum am spus nu am mai putut anal. 

Am postat mai mult sa i atrag atentia fetei -  NU MAI SCHIMBA NR. DE TEL.! 

Acum are unul cu 0721.../0785...

I am spus eu( ca mine cred ca sunt multi)  nu avem timp sa tot urmarim anunturile zilnice... si ratam ANALUL. 

In rest,  asa este are un cur bunicel,  fata sa aprecieze ca si eu/noi,  prin analul bifat periodic i am modelat acest curulet frumos. Daca si la tate s ar vedea ar fi arta -  totusi sunt mici dar conturate. 

Repet,   fata ramai la 1-2 nr. De tel. Am recenzat destul la tine,  vezi ca te apreciez,  dar nu ai logica,  ai clienti care vor anal... Te rateaza,  Si care imi dau dreptate. Esti o fata simpla, care face ce mie imi place, restul nu conteaza. 

Sanatate! 

În primul rand dacă schimb nr o fac din cauza unor care comentează aiurea în orice caz dacă te-ai simțit bine cu mine ma bucur 

  • Like 1
Link spre comentariu

Helo baieti este unu "Root"  se intitulează dacă ești pe aici as vrea sa știu și eu nu ai alte locuri mai bune de făcut decât sa iei majoritatea anunțurilor fetelor sa îl bagi și sa nu scri nimic deja ești enervant nu te mai saturi și nu numai mie am văzut la n fete ești obsedat omule 😡😡😡😡😡

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 14 minute, ggeo7818 a spus:

Helo baieti este unu "Root"  se intitulează dacă ești pe aici as vrea sa știu și eu nu ai alte locuri mai bune de făcut decât sa iei majoritatea anunțurilor fetelor sa îl bagi și sa nu scri nimic deja ești enervant nu te mai saturi și nu numai mie am văzut la n fete ești obsedat omule 😡😡😡😡😡

Îl găsești pe alt forum de gen....😃🤗😊

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...