Sari la conținut

Medeea 0736191745


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Am avut alte prioritati la care nu am primit raspuns (era tarziu ). S'atunci am patinat rapid pe publi 24,la a 3a pagina am gasit o gimnasta , mi ar fi placut o contorsionista (n'am cunoscut niciuna vreodata ) dar asta i viata, te multumesti cu ce este/poti.

Am fost sceptic, cum era si normal insa "am plecat" cu un moral bun si m am pus sa sun. A raspuns din prima, am si stabilit rapid o finalizare, 30 min, cu ON (daca igiena mea ar fi permis ) si NP in ce pozitii vreau. Eeee, la propunerea asta mi s au zbarlit putin urechile , asa's eu optimist,si era o Zi Speciala. Bun, aveam 30 de min sa ma prezint la locatia respectiva (Circumvalatiunii, vizavi de Eva si Diana ) , suficiente. M am pregatit (trebuia neaparat sa permita igiena, altfel ar fi fost degeaba ) , am dat tel din nou (am ramas de acord sa sun cu 10 min inainte) , aici am avut placerea sa vb cu cel putin doua fete, s a dus usor entuziasmul... Ajuns la adresa, sunat, primit ultimele detalii, as fi spus ca liftu' era defect insa l am gasit la etajul 4 cu usa deschisa , eu mai aveam de urcat inca unu si nu m a interesat sa verific .In tocul usii nu ma astepta vreo printesa, insa simpatica si cu un corp frumos , pt gusturile mele. Am facut cunostinta (nu mai stiu cum se cheama) , m a poftit intr o camera (camera mica, una dintre cele mai mici din cate am vazut) , imi statea pe limba s o intreb de pozele din publi, nu era cazul. Cand am facut programarea nu am intrebat o daca's reale. M am asezat pe patut (nu era de copii,era de o persoana ) la care fatuca imi spune ca nu'i era dedicat ei anuntul la care am apelat. Pe ceea de a doua fata am vazut o, am trecut pe langa ea insa ce i drept ma inspira mai mult ceea de langa mine. Ma si gandeam. ..pai de ce nu m a primit direct cealalta? Parca ceva nu pusca. ..Bineantales ca exista si a treia , care cred ca era la dus,proaspat "eliberata ". Cu ea am si ramas ca doar gimnasta am vrut. Am uitat sa precizez ca in putinul timp de socializare pe care l am avut cu fata de m a primit i am lasat si cadoul de 150 pe care mai apoi l a inmanat Medeei (cu care nu am facut cunostinta, asa se prezinta in anunt, eu doar i am spus ca o vreau pe ea ).A inchis usa la camera (camera mica), am schimbat 2, 3 vb de introducere,am inceput sa dau jos din haine, toate. Fatuca era in picioare, o puteam admira bine, lumina puternica imi permitea. Mignona aproximez 1.6 m fara tocuri , subtirica, nu'i ceea din poze, sanii micuti si fermi cu parul nu foarte lung, pana la umeri , spune moldoveanca (accentul confirma si nu prea) dulcica si la fata (o figura de liceana ).Oralul a fost neprotejat, bunicel, nu foarte adanc insa placut. Se joaca bine cu limba, face cerculete, mai are si pierce'. Din pacate e usor stangace, neprofesionista (mie asta mi a placut) In mana tinea un prezervativ pe care la desfacut de la bun inceput, de vreo 2 ori a avut si tentativa sa l ruleze . Intr un final (dupa vreo 5 min) am lasat o sa si faca damblaua. S a asezat pt misionar , i am gustat putin titilii(prea sensibila, am abandonat rapid,am urcat usor, mi a permis si niste saruturi subtiri , cu membrul eram acolo. ."dadeam in gol" cat sa aud un freamat , un murmur. Nu s a intamplat 🙠desi s a umezit binisor. Am inceput sa ne o si tragem, am vrut sa i verific si abilitatiile cu care s a laudat, asadar n am avut nici o problema sa i duc piciorul pe care l sustinea pe umarul meu pana peste cap. (Da, in patutul ala de o persoana!) Fata se afla in spagat , cu pulpa superioara lipita de piept, se futea si facea stretching in acelasi timp. Eram intins complet peste ea, ii presam piciorul cu mana , (nu stiu cat de bine am descris momentul, vreau macar sa se intaleaga ca fata era RELAXATA,nu avea NICI UN STRES,extrem de elastica).Nu a durat o viata, cateva min dupa care a urmat clasica caprita care s a transformat in cumpana unde am si fnalizat.

O experienta buna, nou nouta, am fost placut surprins si as mai repeta o. Odata "decongelata " fata asta poate fi "gustata" bine .Este disp pana in prima parte a amiezii , dupa care se intoarce de Luni (asa mi a spus, nu bag mana'n foc).Singurul lucru care nu m a convins a fost igiena, nu neaparat ceea a fetei. ...

 

Exact asta am "trait" eu si nu vreau ca cineva sa si faca stiu eu ce filme. ...cum mi se intampla mie cateodata.

  • Like 6

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am avut alte prioritati la care nu am primit raspuns (era tarziu ). S'atunci am patinat rapid pe publi 24,la a 3a pagina am gasit o gimnasta , mi ar fi placut o contorsionista (n'am cunoscut niciuna vreodata ) dar asta i viata, te multumesti cu ce este/poti.

Am fost sceptic, cum era si normal insa "am plecat" cu un moral bun si m am pus sa sun. A raspuns din prima, am si stabilit rapid o finalizare, 30 min, cu ON (daca igiena mea ar fi permis ) si NP in ce pozitii vreau. Eeee, la propunerea asta mi s au zbarlit putin urechile , asa's eu optimist,si era o Zi Speciala. Bun, aveam 30 de min sa ma prezint la locatia respectiva (Circumvalatiunii, vizavi de Eva si Diana ) , suficiente. M am pregatit (trebuia neaparat sa permita igiena, altfel ar fi fost degeaba ) , am dat tel din nou (am ramas de acord sa sun cu 10 min inainte) , aici am avut placerea sa vb cu cel putin doua fete, s a dus usor entuziasmul... Ajuns la adresa, sunat, primit ultimele detalii, as fi spus ca liftu' era defect insa l am gasit la etajul 4 cu usa deschisa , eu mai aveam de urcat inca unu si nu m a interesat sa verific .In tocul usii nu ma astepta vreo printesa, insa simpatica si cu un corp frumos , pt gusturile mele. Am facut cunostinta (nu mai stiu cum se cheama) , m a poftit intr o camera (camera mica, una dintre cele mai mici din cate am vazut) , imi statea pe limba s o intreb de pozele din publi, nu era cazul. Cand am facut programarea nu am intrebat o daca's reale. M am asezat pe patut (nu era de copii,era de o persoana ) la care fatuca imi spune ca nu'i era dedicat ei anuntul la care am apelat. Pe ceea de a doua fata am vazut o, am trecut pe langa ea insa ce i drept ma inspira mai mult ceea de langa mine. Ma si gandeam. ..pai de ce nu m a primit direct cealalta? Parca ceva nu pusca. ..Bineantales ca exista si a treia , care cred ca era la dus,proaspat "eliberata ". Cu ea am si ramas ca doar gimnasta am vrut. Am uitat sa precizez ca in putinul timp de socializare pe care l am avut cu fata de m a primit i am lasat si cadoul de 150 pe care mai apoi l a inmanat Medeei (cu care nu am facut cunostinta, asa se prezinta in anunt, eu doar i am spus ca o vreau pe ea ).A inchis usa la camera (camera mica), am schimbat 2, 3 vb de introducere,am inceput sa dau jos din haine, toate. Fatuca era in picioare, o puteam admira bine, lumina puternica imi permitea. Mignona aproximez 1.6 m fara tocuri , subtirica, nu'i ceea din poze, sanii micuti si fermi cu parul nu foarte lung, pana la umeri , spune moldoveanca (accentul confirma si nu prea) dulcica si la fata (o figura de liceana ).Oralul a fost neprotejat, bunicel, nu foarte adanc insa placut. Se joaca bine cu limba, face cerculete, mai are si pierce'. Din pacate e usor stangace, neprofesionista (mie asta mi a placut) In mana tinea un prezervativ pe care la desfacut de la bun inceput, de vreo 2 ori a avut si tentativa sa l ruleze . Intr un final (dupa vreo 5 min) am lasat o sa si faca damblaua. S a asezat pt misionar , i am gustat putin titilii(prea sensibila, am abandonat rapid,am urcat usor, mi a permis si niste saruturi subtiri , cu membrul eram acolo. ."dadeam in gol" cat sa aud un freamat , un murmur. Nu s a intamplat desi s a umezit binisor. Am inceput sa ne o si tragem, am vrut sa i verific si abilitatiile cu care s a laudat, asadar n am avut nici o problema sa i duc piciorul pe care l sustinea pe umarul meu pana peste cap. (Da, in patutul ala de o persoana!) Fata se afla in spagat , cu pulpa superioara lipita de piept, se futea si facea stretching in acelasi timp. Eram intins complet peste ea, ii presam piciorul cu mana , (nu stiu cat de bine am descris momentul, vreau macar sa se intaleaga ca fata era RELAXATA,nu avea NICI UN STRES,extrem de elastica).Nu a durat o viata, cateva min dupa care a urmat clasica caprita care s a transformat in cumpana unde am si fnalizat.

O experienta buna, nou nouta, am fost placut surprins si as mai repeta o. Odata "decongelata " fata asta poate fi "gustata" bine .Este disp pana in prima parte a amiezii , dupa care se intoarce de Luni (asa mi a spus, nu bag mana'n foc).Singurul lucru care nu m a convins a fost igiena, nu neaparat ceea a fetei. ...

 

Exact asta am "trait" eu si nu vreau ca cineva sa si faca stiu eu ce filme. ...cum mi se intampla mie cateodata.

Nu stiu ce filme isi fac unii, insa filmul descris (trait) de tine e unul cat se poate de OK. Felicitari pentru descoperire!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Face și anal?

In anunț zice ca e slim... E slaba rău sau....?

Sincer, nu am intrebat daca'si da anal.Nu cred, orificiul imi parea neinitiat (l am inspectat vizual).Asta nu inseamna ca nu ma pot insela, au mai fost cazuri cand am ramas surprins de raspunsul pe care l am primit.

 

Nu este slaba, doar ca nu'i pufoasa deloc. Este normala, cu abdomenul plat, are forme normale, nu sani mari sau fund bombat.

  • Like 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

pot pune pariu ca e cea de aici sau colega cu:

Fătuca asta o ginisem de mult!

Avea un topic deschis pe undeva prin țară...nu mai rețin exact unde anume.

Poate afli tu.

 

Ideea este că eu am de gând să îi calc pragul, cu toate că nu îmi aduc aminte să fi citit vreo recenzie.

Dacă pozele aduc măcar 50% pentru mine e suficient.

Puteți să o treceți la De Evitat.

 

Merg eu! :)

Link spre comentariu

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...