Sari la conținut

new 18 ani! excorta de lux! blonda draguta, frumoasa si educata .cateva zile aici!la mine sau hotel!


Postări Recomandate

Vizitator xoxots
Reputație: 0

La astea de lux la ce te așteptai? Vrei să fie pe gratis sau ce plm?

lasa-l ca sufera de retard acut, a cazut in hazna cand era mic si mananca numai cacat de atunci =)))

Link spre comentariu
Vizitator xoxots
Reputație: 0

de la videochat

 

mai bine postai cu clona aia depresivul, nu de alta , dar voi zice acum baietii ca o arzi pe laba cand iei pastile de sculat pula =))))

Link spre comentariu
Vizitator gamarue
Reputație: 0

bai mai e cineva de parere ca fata asta este retardata ? i-am dat msj pe WhatsApp din curiozitate, mi-am luat block.

 

inteleg sa blochezi daca sunt nesimtiti cu ceva dar asta efectiv pare imbecila.

 

Lux sau nu, tot ai nevoie de 1 neuron sa prestezi servicii, respectiva probabil e undeva la 0.18 neuroni.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La ultimul mesaj pe wapp acum 2 zile mi-a raspuns ca: "si-a prins ceva mai mare si o sa lipseasca o perioada dar anunta cand si daca se mai intoarce prin B"

Deci asteptam ... daca s-o mai intoarce ... eu as vrea s-o "pocnesc" :innocent

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

a

 

bai mai e cineva de parere ca fata asta este retardata ? i-am dat msj pe WhatsApp din curiozitate, mi-am luat block.

inteleg sa blochezi daca sunt nesimtiti cu ceva dar asta efectiv pare imbecila.

Lux sau nu, tot ai nevoie de 1 neuron sa prestezi servicii, respectiva probabil e undeva la 0.18 neuroni.

Am patit--o si eu...si cred ca am fost cel mai elegant posibil in conversatie.chiar nu inteleg......

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Voi n-ati citit ce a scris fata? Ca a fost la mare si la Bucuresti in mini vacanta asta si se intoarce acasa sa termine clasa 12-a. Am vorbit si eu cu ea pe whatsapp si in ziua in care a zis ca pleaca din Bucuresti si-a si dezinstalat aplicatia.

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Voi n-ati citit ce a scris fata? Ca a fost la mare si la Bucuresti in mini vacanta asta si se intoarce acasa sa termine clasa 12-a. Am vorbit si eu cu ea pe whatsapp si in ziua in care a zis ca pleaca din Bucuresti si-a si dezinstalat aplicatia.

Se pare ca nu toata lumea a citit ce ai scris :)

  • Like 1
Link spre comentariu

*poze reale an pula mea ce spart sant da demeneatza am tras pa nas si anca mai sant an sevraj

an fine asta sigur se prostitua da la 14 ani, la ce piesa e, adica tanya cu corpu ala da baiat somalez avea clienti la 14 ani, pa toti ruptii da sportivi, politicieni si bisnitari, asta crek a a fost fututa da tot parlamentu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...