Sari la conținut

In Budapesta, ma găsiți daca aveți drum. Xd


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Hai  nu fiti  rautaciosi deloc are probleme care is de rezolvat mai importante ,iar cu anunturile are dreptate andreea si eu activam in UK si in Romania erau anunturi care inca nu erau dezactivate datorita faptului ca unele din aceste saituri le fac cam greu cu  dezactivarea .Ia stie  ce se intampla mai bine deci nu acuzati pana nu stiti un raspuns concret din partea ei :*.Te pop Cristina si Andreea ts .

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Degeaba arati cum arati daca caracterul tau nu e pe masura asteptarilor! Nici nu ai aparut bine in peisajul autohton si deja ai planceri, reclamatii! Nu o sa poti multumii pe toata lumea dar macar fi mai cizelata arata ca ai stofa de Europa!

Plus ca daca ai cheltuit atatia bani pt corpul tau iti sugerezi sa investesti si in caracter si mai ales in creerul tau! PS: Poti sa fi frumos cat zece daca gand dezchizi gura o scoti numai avioane e egal cu ZERO!

Sa curios cum o sa evolueze topicul tau!!

poi mai baiatule da voi (ma rog 80%) ce caracter aveti 

cand veniti numai la prosteala la bani servicii timp inclusiv sa inghit sau fara prezervativ (nu suport prezervativul)

cand sunati si cereti confirmari doar pentru a ti da o laba si mintind ca veneti 

cand veniti odata sau de 2 ori si dupa incepeti cu prosteala ca m am indragostit ca de placere...

cand imi scrieti voi in fiecare noapte dupa 2 beri ca esti barbat bine si ai pretentia sa o facem de placere tu avand 12 cm cu tot cu coaie si burta lui tataie plin de ceroza:))...... mai si injuri ca un retard daca esti refuzat 

 

 

cand deranjezi ca un nesimtit fara a suna inainte ca ai dori sa vi (helllo 2019 aproape gratis a ajuns pretul unui minut national)si ma trezesc cu tine la usa sau la usa scari ca ai ajuns si te superi ca nu intri direct ...ca la ma ta acasa

 

 

voi .....voi astia ce caracter aveti?

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Așteptăm odată sa apăra anunțul tău Cristina ești o bonda de femeie

post-68499-0-19258100-1559640405_thumb.png

Link spre comentariu
Vizitator romuzica
Reputație: 0

Wow ! Arati mai bine decat multe fete/femei CIS....

 

Apropo de discriminari, am vazut recent un documentar pe Discovery, multi gresesc(gresim) in ceea ce cred (sau cred ei ca fiind adevarul) despre transgenderi. Exista mai multe categorii:

 

- MtF - barbat catre femeie, Woman Transgender, dar exista si

 

FtM - femeie catre barbat, Male Transgender.

 

O femeie transgender este un fost barbat (nu in toate cazurile) care isi amplifica caracteristicile feminine, pastrand sau nu penisul si testiculele, pe cand un barbat transgender este o fosta femeie care isi dezvolta trasaturile masculine, pastrand vaginul - vezi cazul barbatului transgender care a ramas insarcinat, a nascut o fetita daca nu ma insel, am uitat detaliile.

 

Un barbat gay nu va fi interesat de o femeie transgender, ci doar de catre un alt barbat transgender. O femeie transgender, pe langa faptul ca atrage barbati atrage si este atrasa si de catre femei (sunt multe femei transgender care au partenere - de sex sau de viata - lesbiene). Si multi trangenderi, spre supriza multora sunt credincioase/credinciosi, catolici/ortodoxi/musulmani/mozaici sau alta confesiune religioasa, dar in orice caz, credinciosi.

 

Cel mai bine este sa nu mai judecam sau sa catalogam, pentru ca societatea umana nu cunoaste inca multe aspecte care tin de personalitatea umana, de caracter si de functionarea fizico-psihica a corpului uman cand vine vorba despre sexualitate.

 

Sper sa nu fi suparat pe nimeni CIS/Transgender cu ceea ce am scris aici, dar adevarul este mult mai complet si complex decat s-ar parea la prima vedere. Si inca exista multe lucruri pe care stiinta (si alte forte oculte) le tin inchise dupa usi bine pazite....

Link spre comentariu
  • Oras:ClujNapoca
  • Oras:ClujNapoca

Pare sa fie un fake al anului. Anuntul din site roszlanyok (cel din ungaria) este foarte simplu sa modifice. Si azi este activ si apare ca este disponibil 24/24 zilnic. Deci este în Budapesta nu Oradea. Degeaba sar in aparare prietenii tot nu cred sa fie în românia.

 

Pe publi 24 apare una venită din Budapesta. Cristina acesta a trimis pe cineva în locul ei, face putina reclamă aici si țeapă maxima pentru cel care vizitează.

Link spre comentariu
  • Oras:ClujNapoca
  • Oras:ClujNapoca

Da . Conform pozei trimise de tine esti in Budapesta. Nicidecum în românia. Esti pe rețeaua vodafone HU . La mine telefonul arată ora 23.42 poza trimisă de tine este 22.34 deci fus orar Budapesta.

 

Vezi ca nu merge șmecheria.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Da . Conform pozei trimise de tine esti in Budapesta. Nicidecum în românia. Esti pe rețeaua vodafone HU . La mine telefonul arată ora 23.42 poza trimisă de tine este 22.34 deci fus orar Budapesta.

 

Vezi ca nu merge șmecheria.

Ce nu am inteles eu: cu ce te afectează pe tine daca este sau nu in tara ?

Link spre comentariu
  • Oras:ClujNapoca
  • Oras:ClujNapoca

Doar cu un simplu motiv: ea susține că este în țară/Oradea. A scris mai înainte ca de duminica este si de luni incepe programul. Si de atunci povesti cu anuntul publi care este / nu este al ei.

 

 

 

 

Ce nu am inteles eu: cu ce te afectează pe tine daca este sau nu in tara ?

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Am inteles, dar cred ca e strict problema ei si nu ai cum sa demonstrezi ca nu e in tara. Doar sa mergi la anuntul respectiv si sa verifici.

Asta cu reteaua si cu ora nu este relevanta. Si eu pot sa iti arat acum ca sunt in germania si de fapt nu sunt.

Link spre comentariu
  • Oras:Bukarest
  • Oras:Bukarest

de ce sa mearga la tipa din anuntul respectiv cand a mentionat ca nu este anuntul ei - de cand a pus Cristina website-ul ala din ungaria se fura poze la greu. Prea multa drama fara motiv pe aici oricum

Link spre comentariu

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Cum o dai cum No mai dai id e ca nu este ok ce face am fost in Budapesta si mi sa răspuns clar : Vino la mine .... adresa nu o zic si nici preț .... deci ...???? Mai este ceva de zis ca na mai răspuns ..... reZolvatio pe asta mulțumesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...