Sari la conținut

In Budapesta, ma găsiți daca aveți drum. Xd


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Daaaaa, si de stii si ungurestie mai bine vino in Ardeal, ca e mare lipsa in asemenea prezente ca tine... daca ai intrebari, da-mi un mail pe [email protected]

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salut e ...nu am crezut ca e reala am plecat de la cta pana in Ungaria și cu treaba și sa o cunosc , pot sa va spun ca e mai frumoasa ca in poze și ca m-am simțit ff bine , nu pot sa compar cu alceva ,fata sau baiat e SupeRðŸ‘

Link spre comentariu

Ce ti as da peste bot Andi_marin la ce ai insinuat! Dar nu vreau sa jignesc pe nimeni ca atinci o sa par javra.

 

Asa ca daca tot le faci pe astea transele care pot fi si active si nu doar pasive la pat barbati vu silicoane dc nu alegi o transexuala operată atunci? Lasa fiecare client sa isi satisfacă fiecare fantezia lui s3xuala alături de o transa! Sa nu imi dau eu cu parerea despre cei care vin la transe si se fut sau fut! Mai bine ai tace. Xd.

Link spre comentariu

Ce ti as da peste bot Andi_marin la ce ai insinuat! Dar nu vreau sa jignesc pe nimeni ca atunci o sa par javra.

 

Asa ca daca tot le faci pe astea transele care pot fi si active si nu doar pasive la pat barbati cu silicoane dc nu alegi o transexuala operată atunci? Lasa fiecare client sa isi satisfacă fiecare fantezia lui sexuala alături de o transa! Sa nu imi dau eu cu parerea despre cei care vin la transe si se fut sau fut! Mai bine ai tace. Xd.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce papagal ..experiența noua nu înseamnă a fute o femeie cu pulă in cur că pana la urmă în cur poți să fuți și o femeie normală cu pizdă...la mine vin bărbați să sugă sau să incerce să se fută ..

Asta înseamnă experiență nouă nu se duc la bărbati pt că nu sunt bulani ci vin la noi

 

Dacâ indrăznesti să ne mai faci bărbati cu silicoane te raportăm imediat că să iți înveti minte!! Si tu la fel ca ceilalți

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...