Sari la conținut

Postări Recomandate

Chiar dacă data trecută am luat o mare teapa la acest salon ( vezi postarea mea de prin luna mai) văzând topicul lui Maya și pozele ei care mi au plăcut zic hai sa întru pe whatsapp sa vad despre ce este vorba și cu gândul de a ma duce la Maya la masaj.

Cică pe acel număr vorbeam direct cu Maya.

Dar ce sa vezi o mare figuranta. Ca aia nu ai voie, ailaltă nu ai voie, ca aia nu fac etc.

Apoi cică ca să o lingi în afara de 200 lei sa i dai ei separat în camera 100.

Dacă o întreb ce masaj erotic este asta dacă aia nu, ailaltă nu cu mare nesimțire ma blochează pe whatsapp.

Scriu asta pe alt număr al salonului și ma blochează și nesimțita de recepționera.

Frumos, asa se tratează clienții care le aduc bani.

Oricum nu văzusem vreo recenzie pozitiva și trebuia sa ma aștept la asta dar am zis sa încerc.

Mare teapa acest salon.

Cică Maya și cu alte fete pleacă la Cluj unde se deschide un salon. Se duc sa i fraiereasca pe Clujeni ca bucureștenii și au dat seama despre ce este vorba la acest salon.

ȚEAPĂ

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Chiar dacă data trecută am luat o mare teapa la acest salon ( vezi postarea mea de prin luna mai) văzând topicul lui Maya și pozele ei care mi au plăcut zic hai sa întru pe whatsapp sa vad despre ce este vorba și cu gândul de a ma duce la Maya la masaj.

Cică pe acel număr vorbeam direct cu Maya.

Dar ce sa vezi o mare figuranta. Ca aia nu ai voie, ailaltă nu ai voie, ca aia nu fac etc.

Apoi cică ca să o lingi în afara de 200 lei sa i dai ei separat în camera 100.

Dacă o întreb ce masaj erotic este asta dacă aia nu, ailaltă nu cu mare nesimțire ma blochează pe whatsapp.

Scriu asta pe alt număr al salonului și ma blochează și nesimțita de recepționera.

Frumos, asa se tratează clienții care le aduc bani.

Oricum nu văzusem vreo recenzie pozitiva și trebuia sa ma aștept la asta dar am zis sa încerc.

Mare teapa acest salon.

Cică Maya și cu alte fete pleacă la Cluj unde se deschide un salon. Se duc sa i fraiereasca pe Clujeni ca bucureștenii și au dat seama despre ce este vorba la acest salon.

ȚEAPĂ

Cu cine si pe ce numar ai vorbit daca nu cu receptionera?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...