Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Eleganta exprimare, macar atat!

 

Stati linistiti, ne dam seama si noi cine vrea sa faca reclama negativa, cine isi creeaza conturi pentru a denigra.

 

In cazul de fata, daca vreti sa contraziceti parerea lui catalin mihai, prima masura luata ar fi sa faceti niste poze fetelor, poze care sa arate ca si cum am fi in 2019.

Pozele puse de voi cu maseozele, par a fi facute odata cu vila, adica in 2001.La fel si frezele, coloritul parului, old fashion.Cizmele alea din picioare, pantofii inspira lipsa de bun gust.

Am inceput sa refacem pozele domnisoarelor si in scurt timp le vom putea publica pe toate.

In ceea ce priveste cizmele domnisoarei-  fiecare domnisoara a primit consimtamantul sa vina cum isi doreste sexy, 

In discutiile avute la inceputul colaborarii ne am bazat mai mult in alegeri pe temperamentul friendly al domnisoarelor, insa am notat opinia dvs si umblam acum si la tinutele domnisoarelor.

Avand in vedere ca unele fete sunt noi, am incercat sa le lasam sa se familiarizeze cu ambientul sa zicem.

Va atazez poze noi !

post-288833-0-93044600-1559326328_thumb.png

post-288833-0-49401500-1559326374_thumb.jpg

post-288833-0-28540000-1559326419_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Programul in acest weekend:

Vineri si sambata- Deschis NON STOP 

Duminica- Inchis

Programari la numarul de telefon: 0731.90.66.26

 

 

Si pentru ca este weekend sa incepem frumos seara si sa detensionam putin atmosfera  va spun un banc  :laugh2

Discuţie pe un site de matrimoniale:

- Sunt frumoasă, deşteaptă...

- Îţi place sexul?

- Bineînţeles!

- Faci 69?

- Da, îi implinesc peste câteva săptămâni.

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pentru domnul 

 

Orice salariat in general are dreptul de a demisiona atunci cand contextul profesional avut  nu-l mai satisface sau nu isi mai doreste. Dreptul acesta este insa insotit, cu puţine exceptii, de obligatia respectarii unei anumite perioade de preaviz( pe care in general in acest domeniu nu prea se respecta) La modul sincer vorbind, sunt domnisoare care vin si care pleaca, uitand sa mai anunte ca nu mai vor sa vina sau se ,,marita,,.in acest domeniu cuvantul unei domnisoare putand  fi inselator.

Confirmam discutia avuta cu dvs , dar cu scuzele de riguare, in aceasta meserie este foarte dificil sa colaboram cu domnisoarele maseuze , mai ales cu unele pe care nu le cunoastem de mult timp, nu tin cont de semnarea unui angajament si pleaca fara a anunta.Ne asumam acest risc si repercusiunile pe care le produc, dar din nefericire, fara consimtamantul lor nu avem cum sa le tinem.

Au mai fost cazuri cand si clienti au contribuit la plecarea lor- dar acesta este un alt capitol.

In acest domeniu sunt domnisoare si domnisoare, nu catalogam la modul general- insa dupa cum dvs cred ca stiti prea bine- migrarea este inerenta pentru ele, la fel si cooptarea de clienti.

o seara frumoasa!

Multumesc pentru feed back,dar nu asta e ideea. Faptul ca s-a "maritat" nu m-a deranjat,ci faptul ca m-ati luat de fraier cu arabul care a tinut-o 7-8 ore in masaj. Nu cred ca este real nici acum.

Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Dupa meci te plictisesti? Vino cu prietenii tai  alaturi de noi.N-ai ce face in seara asta? Atunci trebuie sa petreci alaturi de noi in salon

Ocazia aceasta poate sa fie golul serii tale

post-288833-0-77151600-1559413254_thumb.jpg

post-288833-0-30514800-1559413268_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Hai sa începem ziua cu un banc:

 

5 conditii pentru a te simti un barbat implinit si fericit:

1. Sa gasesti o femeie, care sa tina in frau gospodaria, sa stie sa gateasca si sa aiba in acelasi timp si un job banos.

2. Sa gasesti o femeie inteligenta, cu simtul umorului, care sa te inteleaga si cu care sa poti discuta deschis orice subiect.

3. Sa gasesti o femeie de incredere, care nu te minte si pe care sa te poti baza la nevoie.

4. Sa gasesti o femeie frumoasa, buna la pat si care face sex cu placere si de cate ori vrei.

5. Cele patru femei sa nu se cunoasca intre ele….

 

Va pupam si va așteptam cu drag!

+40731906626

😘😘😘

post-288833-0-07198300-1559636599_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cred ca nu e ok sa spamati forumul cu balarii doar pt a tine topicul "sus", ci sa postati cand aveti ceva relevant de spus.

In rest, topicurile sunt deschise pt recenziile membrilor forumului.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Regal iti ofera sansa sa experimentezi gratuit senzația unica a unei ședințe de masaj erotic oferit de una din domnișoarele noastre.

 

Daca ti-am trezit un pic interesul ,tot ce trebuie sa faci este sa scrii in acest topic fantezia ta pe care o ai cand mergi intr-un salon de masaj erotic. Cea mai votată fantezie câștiga in aceasta saptamana o ședința de masaj gratuit...iar poate .... in limitele legalității fantezia ta poate sa devină realitate.

 

Puteți posta începând de acum fanteziile voastre pana marți 11.05.2019 la ora 12.00 cand vom stabili câștigătorul .

Câștigătorul masajului va fi persoana care primește cele mai multe voturi la fantezia lui.

Mai multe informații la +40731906626

Va pupam!

post-288833-0-88631300-1559640886_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Cred ca nu e ok sa spamati forumul cu balarii doar pt a tine topicul "sus", ci sa postati cand aveti ceva relevant de spus.

In rest, topicurile sunt deschise pt recenziile membrilor forumului.

Pur si simplu căutam sa ne împrietenim sa si devenim mai deschiși cu membri , nu am căutat o cale de a spama forumul si erau niște bancuri cu tenta erotica care ni s au părut haioase.

Cu bune si rele, toate cele bune!

  • Like 3
Link spre comentariu

Regal iti ofera sansa sa experimentezi gratuit senzația unica a unei ședințe de masaj erotic oferit de una din domnișoarele noastre.

 

Daca ti-am trezit un pic interesul ,tot ce trebuie sa faci este sa scrii in acest topic fantezia ta pe care o ai cand mergi intr-un salon de masaj erotic. Cea mai votată fantezie câștiga in aceasta saptamana o ședința de masaj gratuit...iar poate .... in limitele legalității fantezia ta poate sa devină realitate.

 

Puteți posta începând de acum fanteziile voastre pana marți 11.05.2019 la ora 12.00 cand vom stabili câștigătorul .

Câștigătorul masajului va fi persoana care primește cele mai multe voturi la fantezia lui.

Mai multe informații la +40731906626

Va pupam!

 

Buna seara,

 

Fantezia mea ca domnisoara Cataleya sa citeasca aceasta descriere si sa stie despre ce este vorba. Mult mi as dori sa ii si placa idea, sa faci o femeie frumoasa sa zambesca este una dintre cele mai mari placeri in viata.

 

As vrea sa stie despre ce este vorba ca sa pot eu intra direct in camera fara sa o vad ( imaginatia si anticiparea sa fie la maxim).

 

Ma asez pe pat si o astept. Aud pe hol sunet de tocuri. Se apropie si mai mult. Usa se deschide incet si sa inchide cu zgomot.

 

"Esti sigur ca poti face fata?"

 

"Da doamna Cataleya"

 

"Dezbracate. Nici sa nu te gandesti sa te atingi, sau pe mine. In schimb, daca incepe sa iti curga saliva din gura, este ok."

 

Incepe sa danseze sensual si sa faca striptease.

 

Vine foarte aprope de fata mea, dar nu ma atinge. 

 

Im aduce fundul foarte apropae de fata.

 

"Poti sa il saruti"

 

"Multumesc doamna Cataleya"

 

In sfarsit, sunt in paradis, miros si sarut fundul doamnei Cataleya repetitiv si cat de repede pot.

 

Dupa 10 secunde:

 

"Stop stop, e de ajuns. Acum tocurile, jos"

 

Pup si miros tocurile cu lacomie, inima imi bate ca nebuna.

 

"Calmeaza te, nici nu am inceput. Pe pat"

 

Imi pune catesi la maini si picoare si ma leaga de pat.

 

"Acum vei simti cu adevarat puterea doamnei Cataleya. Poti sa implori cat vrei, nu ma intereseaza, esti aici doar pentru amuzul meu"

 

Picioarele in dreapta si stanga capului meu, fundul deasupra. se apleaca. incerc sa sarut. se retrage. ma stradueisc sa ajung. Imposibil. Inima bate si mai tare.

 

MIscare brusca si trecem la facesitting. Nu am avut timp sa trag aer, ma surprins. Trece 10 secunde, 20, 30, incep sa ma zbat.

 

"sss, inca un pic"

 

Se ridica. Ma simt un pic ametit, imi este frica, dar fundul ei este deasupra mea. Nu am de ales, sunt iarasi in extaz.

 

Inca o miscare abrupta si iarasi facesitting.

 

10,20,30,40,50, iarasi ma zbat.

 

"bravo micutule, bravo. Imi place cand te zbati. Saruta mi tocurile si hai sa trecem la felul principal"

 

handjob. Si ce handjob.

 

Imediat ajung aproape de orgasm. Si aici incepe calvarul.

 

Doamna Cataleya intelege cand sunt aproape sa imi dau drumul si.... ia mainile exact can e sa ejaculez. Razand. Ce muzica frumoasa dar si dura.

 

 

Ma zbat ca nebunul. Si iarasi. Ma lasa si ma aduce aprope de orgasm in secunde. Sunt extrem de excitat. Coaiele sunt umflate, incep sa amorteasca.

 

"ai rabdare micutule. acest orgasm va fi cel mai puternic din viata ta. merita durerea. ai noroc ca esti tanar, multi barbati au facut infart trecand prin experienta asta. Ti am spus la inceput ca sper sa poti face fata"

 

"Da doamna Cataleya, multumesc doamna Cataleya"

 

"Taci. Incep sa numar de la 10. Cum rostesc 1 vreau instant sa iti dai drumul. Incearca sa nu lesini"

 

10,9,8...3,2,1 

 

BOOM

 

Am inceput sa urlu, si sa ejaculez asa cum nu am mai ejaculat niciodata.

 

M am murdarit peste tot, pe burta, pe piept, ciar au ajuns si pe fata mea. Doamna Cataleya radea vazand o adevarata fantana arteziana.

 

"gata micutule, am terminat cu tine. Intoarcete catre perete. Nu are rost sa iti spun la revedere. Doar asculta tocurile mele, si gandestete cat de des vei avea nevoie de experienta asta in viata ta de acum incolo. Wow, asa de mult, sigur nu e adevarat, probabil esti inca excitat tare, da asta va fi. Te mai gangesti tu data urmatoare, stand acolo cu sperma din cap pana in picioare, ha ha ha ha ha. Pupici"

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in pat
  • Oras:in pat

pana marți 11.05.2019 la ora 12.00 cand vom stabili câștigătorul.

 

11.05.2019? Sau 11.06.2019? : ))

 

Fantasia mea: Maseuza deasupra mea cu frisca-spray in mana. Ea pune frisca în diferite părți ale corpului ei. Și eu ling frișca de pe ea.  :yummy

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Astept încă fanteziile Si voturile voastre la poveștile expuse . Nu uitați, fantezia ta poate sa devină realitate si ședința de masaj poate fi gratuită . Marți se alege câștigătorul !

😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am reusit sa imi indeplinesc o fantezie pe care o am dintotdeauna, un masaj cu 2 femei, sa stea in pozitia capra una peste alta si sa le fac cunilingus ambelor in acelasi timp si finalizarea sa mi o faca amandoua in acelasi timp.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu am reusit sa imi indeplinesc o fantezie pe care o am dintotdeauna, un masaj cu 2 femei, sa stea in pozitia capra una peste alta si sa le fac cunilingus ambelor in acelasi timp si finalizarea sa mi o faca amandoua in acelasi timp.

Du-te la fetele care fac threesome. La masaj, dacă fac, sigur te taxează extra.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Feedback-ul clientilor trebuie cerut imediat dupa fiecare experienta, ideal face to face si punctual legat de acea interactiune pe care clientul a avut-o.

De aceea la fiecare final de sedinta intrebam fiecare client in parte cum s-a simtit. Nu este o rusine sa aflam ca serviciile nu au fost conform asteptarilor, mai grav este ca aflam dupa cateva zile si probabil clienti care au mai intrat in masaj - sa simta fara a a ne spune ce ati simti dumneavoastra.

Ideea este ca rugam toti clientii care ne calca pragul sa ne anunte de nemultumirile lor imediat ca sa putem lua masuri,

Unele domnisoare sunt novice, altele au experienta, de acum inainte am hotarat sa anuntam de la prezentare care domnisoare sunt novice si care au experienta pentru a evita intamplari cum ati povestit dvs ( referitor la sedinta de masaj)

Ne cerem scuze pentru disconfortul creat de catre domnisoara, este tardiv acum sa va mai putem spune ceva- insa va multumim ca ne ati impartasit parera dvs ( referitor la sedinta de masaj)

Referitor la celalate lucruri enuntate de dvs  posibil supararea produsa de masajul efectuat cu domnisoara v-a facut sa enuntati si alte lucruri care cu tot respectul nu au fost adevarate.

O seara frumoasa!

Ati deschis un salon de masaj si nu v-ati gandit ca un client abia asteapta sa plece de acolo din diferite motive (discretie, lipsa timp etc)?

cum sa stea la o discutie face to face, de ce ar face asa ceva cand exista mii de metode electronice, private, ca mailul, si mai putin private, ca forumul?

 

Probabil mesajul subliminal pe care incercati sa il transmiteti e ca nu prea va plac recenziile de aici... din pacate pt dvs tocmai asta e scopul site-ului asta.

 

Vestea buna este ca daca ati avea servicii bune, ati avea si recenzii bune. Problema nu este la clienti, nu este la site ci la dvs. Asumati-va

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da este femeie. O conlocuitoare vopsita blond. Zona este de " colorați" și salonul este patronat de aceeași nație.

Vila veche. Mizerie în baie și totul pare neîngrijit.

Fetele.... vai de ele. Mai bine fugeam după ce le am văzut. Doua la număr vizionate. Din prostia de moment am rămas. Fetele, cele doua, arata mai rău ca cele de pe centura.

De revenit.... niciodată.

Și când trec prin zona cu mașina o sa întorc capul în partea cealalta

Îmi este mie rușine ca am rămas

iti doresc banare rapida, clar cont fals si postare mincinoasa... ce naiba frate, uita-te la limbajul omului, daca si asta e de natie conlocuitoare... 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

iti doresc banare rapida, clar cont fals si postare mincinoasa... ce naiba frate, uita-te la limbajul omului, daca si asta e de natie conlocuitoare... 

la limbajul carui "om"? ce te face sa crezi ca "receptionera" e cea care posteaza pe forum?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Noua noastra colega !

Va asteptam cu mare drag sa o cunosteti!

Pentru mai multe informatii : 0731.90.66.26

E foarte bună

De cine să întrebăm la telefon când sunăm pentru fata respectivă?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...