Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator batranul george
Reputație: 0

Eu cand v-am zis ca am scos femeile pe brate ca venea apa in valuri de la centrala aia supraincarcata, nu m-ati crezut.

A fost accident frumos, mare de tot.Nu cred ca isi mai revine nimeni dupa ce s-a intamplat.

Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Va cerem scuze pentru cele intamplate,

Din pacate zilele trecute din  cauza intr-adevar a unor probleme tehnice avute la centrala termica nu am mai putut deschide portile.

Defectiunile au fost remediate si va asteptam incepand cu aceasta seara la ora 23.00.

Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

de ce asa tarziu ? eu as vrea sa vin pe la 9 ca la 11 deja trebuie sa dorm, maine dimineata am programare la bavaria la ora 8 dimineata pentru noul seria 7

Nu i problema, va asteptam maine seara atunci cand deschidem mai devreme :)

Link spre comentariu

Puneti poze ca nu vine nici pulea asa pe NV.

 

Va cerem scuze pentru cele intamplate,

Din pacate zilele trecute din cauza intr-adevar a unor probleme tehnice avute la centrala termica nu am mai putut deschide portile.

Defectiunile au fost remediate si va asteptam incepand cu aceasta seara la ora 23.00.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe mine nu ma prea ispiteste varianta propusa ... sa vedem si restul, macar o poza de grup cum a propus colegul mai sus.

Corect...si dupa comportament inteleg ca ar fi singura ispita....inrest...locatie preturi nimik. Dar nu e problema-ne urcam in uber si ne luam 1000 de euro cu noi poate accepta...

Link spre comentariu

Pe mine ma irita secretomania asta proasta...nu be niciun marketing. In loc i mod natural sa spuna, avem o fata, pentru moment, ataseaza 3 poze neprofesionale daca nu ai, spune serviciile si preturile si pe masura ce se imbunatateste echipa, fa update. E mai cinstit si vom aprecia...nu sta nimeni pe drumuri.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe mine ma irita secretomania asta proasta...nu be niciun marketing. In loc i mod natural sa spuna, avem o fata, pentru moment, ataseaza 3 poze neprofesionale daca nu ai, spune serviciile si preturile si pe masura ce se imbunatateste echipa, fa update. E mai cinstit si vom aprecia...nu sta nimeni pe drumuri.

Suuuuuper corect !!!!! Bravooo

Link spre comentariu

  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Buna seara dragii nostrii!

In aceasta seara avem o oferta speciala pentru dumneavoastra:

toti membri de pe acest site beneficiaza de o reducere de 50 lei la orice pachet ales, singura conditie fiind ca atunci cand veniti la noi sa aratati profilul dvs activ de pe acest site pe telefonul mobil.

Asteptam deasemeni review urile dvs dupa vizita la noi .

Va multumim si va asteptam cu drag!

Pentru mai multe informatii 0731906626

:kiss3  :kiss3  :kiss3

post-288833-0-39374300-1558802177_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...