Sari la conținut

Maria 0753693273


maria_ar

Postări Recomandate

Vizitator nucontez
Reputație: 0

Salutare, astazi având pofte de ceva slim am decis sa apelez la donsoara în cauza. Progamarea a decurs bine, am Sunat cu 15 min inainte. Locatia este la garsonierele de langa piata mica, ușor accesibila, prosop curat.

Am optat pentru o finalizare prețul fiid de 100 ron.

Cand am ajuns, m-a servit cu un pahar de apa, am stat puțin la povesti, Apoi a inceput cu un oral neprotejat bunicel, fara graba cu deep si atenție zonelor adiacente apoi montat capison si finalizat în căciulă lady on top.

Cat despre duduie, este cea din poze, curata(proaspăt iesita de la duș) sanii cam lăsați dar per ansamblu este ok. Nu este pe graba, m-a întrebat cum prefer oralul(deep, soft, hard), destul de comunicativa.

 

Acum niște note

 

Oral: un 7 spre 8

Normal: 7 nu comentează la poztii, se umezeste singura plus ca a gemut puțin(nu genul ala de gemut fake)

Anal: nu am intrebat

Locatie: 6 nah e garsoniera, a zis ca doar ce s-a mutat si nu a apucat sa o aranjeze cat de cat.

 

Halat: 100 ron finalizarea

 

De revenit? Eu unul când am sa mai am fetishuri cu skinny da.

 

O zi faina si spor la impins.

Daca am omis ceva va rog sa ma intrebati..

Link spre comentariu
Vizitator nucontez
Reputație: 0

Da, imi cer scuze. am greșit in privinta locației. Locatia este la piata miorita nu in piata mica.. Rog un moderator sa editeza daca se poate. Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am ajuns si eu la Maria intr-una din zile, o experienta chiar foarte ok, raport calitate-pret bun.

 

Locatie: Micalaca, garsoniera, nimic special dar era curat.

 

Contact: La tel. amabila, m-a ghidat unde sa ajung fara probleme.

 

D-soara: Slabuta, mai micuta de inaltime, fund mic fain, curata si epilata.

 

Atitudinea: Mie mi-a placut, la inceput a fost mai retinuta dar in sensul dragut, parca usor timida, am mai vb una alta cu ea si ne-am dezghetat. Fara graba, fara telefoane, etc.

 

Actiunea: A inceput cu saruturi pe corp si peste tot, mi-a facut un oral np chiar bun. Tipa sta cum vrei, te intreaba daca ti-e ok, incearca sa te faca sa te simti in regula. Am trecut si la normal, LOT dupa care capra, am vrut sa ii vad funduletul in timpul actiunii, dadea si ea contre bune.

 

Cadou 200/h

 

Fata: 7, sanii o dezavantajeaza, dar restul e ok

 

Igiena:10, curata si epilata.

 

Atitudine: 8-9

 

Normal: 8

 

Oral:7-8

 

Mie mi s-a parut ok, as reveni la 200/h fara probleme.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Buna

Am vizitato recent pe domnita

Contactat telefonic, indrumat la locatie undeva langa profi miorita.

Locatie:garsoniera mediocra da nu ma interesat.

Domnisoara undeva la 32-34 de ani, slim, sani lasati, atitudine ok, sta cum vrei, nu comenteaza la poziti, am incercat si anal dar nu am corespuns si vazando ca se chinuie am lasato moarta, a inceput cu ON dupa care LOT, o caprita rapida si terminat in gurita

Per ansamblu ok

Note

Locatie:6

Fata:sa zic un 7 doar pt ca e slim

Atitudine:8 pro client, nu am fost grabit

Gfe:nu prea ma intereseaza

Halat:150 da nu stiu cat am stat(mi-o luat ceva vreme) oricum peste juma de ora

Spor la futut

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna

Am vizitato recent pe domnita

Contactat telefonic, indrumat la locatie undeva langa profi miorita.

Locatie:garsoniera mediocra da nu ma interesat.

Domnisoara undeva la 32-34 de ani, slim, sani lasati, atitudine ok, sta cum vrei, nu comenteaza la poziti, am incercat si anal dar nu am corespuns si vazando ca se chinuie am lasato moarta, a inceput cu ON dupa care LOT, o caprita rapida si terminat in gurita

Per ansamblu ok

Note

Locatie:6

Fata:sa zic un 7 doar pt ca e slim

Atitudine:8 pro client, nu am fost grabit

Gfe:nu prea ma intereseaza

Halat:150 da nu stiu cat am stat(mi-o luat ceva vreme) oricum peste juma de ora

Spor la futut

Am fost si eu pana la usa ei dar am plecat,daca asta face 150 nu mai are rost de comentarii,ca se ajunge la jigniri

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am mai trecut intr-o zi pe la Maria, acum vreo 3 sapt. Era in timpul saptamanii, dimineata, doar ea a raspuns la tel. Mi-a lasat cam aceeasi parere ca in recenzia precedenta

Cadou 100 fin/200h. Oralul a fost mai bun acum, sta in genunchi si isi face treaba cat te tine fara probleme, comentarii, etc. La fel si la normal, docila, sta cum vrei, dai cat poti. Nu se uita la ceas. 

 

Scria mai sus un user de anal, i-am propus dar pe mine m-a refuzat din pacate, as fi platit in plus, dar e oricum stramta asa ca am facut normal pana m-au durut picioarele si a trecut peste mine in reverse cowgirl unde am si terminat.

 

E ok tipa, nu zic, mi-ar placea si mie sa fie mai ieftin putin dar am fost la altele cu 300-350 si cu atitudine de 2 bani pe langa Maria.

 

Note:

Fata: 7

 

Atitudine: 8-9

 

Normal: 8

 

Oral:8

 

Locatie: 5. Ar fi bun un pat nou in care sa iti faci treaba cum scrie la carte :D.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitator maxuser
Reputație: 0

Imi puteti spune daca este stramta la pasarica? simti ca te strange tare.

Chiar caut o fata care sa ma stranga sa simt ca se rupe ata.

Am avut pe roscata care a fost super, dar din pacate nu mai activeaza.

E o senzatie de vis.

Caut o fata slaba si stramta si inalta.

Ma excita fetele inalte si slabe.

Daca ati fost si e potrivita pt mine maine vin.

Sper sa nu supar pe nimeni cu intrebarile mele.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...