Sari la conținut

Hoteluri?


Postări Recomandate

:bkke Mucles

 

Ba , dar tu esti prostul suprem. Ironiile se refereau la prietenul tau 2_peu , dar bagandu-te in seama cu cele 2 posturi anteriore ai devenit numarul 1 , prost sa fi , noroc ca esti. Ce ne-am face noi ''clonele'' fara niste mitocani ca voi , nu ar avea sens forumul. Bravo ma austriaco-germano-prostane

Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

am vazut ca a disparut si din Tulcea

 

Eu stiu unde este dar nu am voie sa spun! 

O sa revina dar din pacate ptr. Constanteni, tot in Tulcea!

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

:bkke :bkke nesatuloo

 

Ba , dar tu esti prostul suprem. Ironiile se refereau la prietenul tau 2_peu , dar bagandu-te in seama cu cele 2 posturi anteriore ai devenit numarul 1 , prost sa fi , noroc ca esti. Ce ne-am face noi ''clonele'' fara niste mitocani ca voi , nu ar avea sens forumul. Bravo ma austriaco-germano-prostane

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Baieti, a trecut termenul putiiiin de cand v-am promis ca o sa iau o decizie.. recunosc ca stau sa o intorc pe toate partile (pe ea, pe problema) :)) as risca sa incerc, dupa cum v-am spus, la hoteluri slabe sanse, in Summerland am gasit ceva, 60% sanse sa ajung sambata dimineata, 90% sanse saptamana viitoare. Am stat atat sa ma gandesc din foarte multe puncte de vedere, ca exista si oameni pesimisti, e in regula, de astia ne lovim cel mai mult in viata, nu trebuie sa punem la suflet orice! :) Voi reveni cu detalii de indata ce mi se elibereaza un pic “agenda”, de data asta, din punct de vedere al jobului si va anunt. Sa fiti iubiti!

 

Bună!

Speram să se concretizeze cumva tot demersul ăsta.

Cu cât te apropii de vară mai mult, cu atât scad șansele să găsești cazare în Constanța la prețuri rezonabile.

Link spre comentariu

Din pacate, am fost atat de ocupata, incaf n-am mai avut nici sa raspund aici. In alta ordine de idei, ma vad nevoita sa-mi aman pentru o perioada, momentan necunoscuta, venirea, dat fiind faptul ca sunt prinsa cu serviciul. Anunt daca apar schimbari si va multumesc?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

Scuze, nu am mai avut timp sa intru, nu a fost cu intentie, s-au schimbat un pic planurile, mai exact, momentan sunt in Mangalia, putin mai departe de voi.

Nu foarte departe! La o aruncătură de băț!

Link spre comentariu

Inca nu am activat in domeniu, nu am locatie, ma rog, am..nu pot primi cu bratele deschise, din pacate! Nu depinde de mine..daca sunt interesati, cu toate aceste mici lipsuri, m-as gandi sa activez o scurra perioada in domeniu :) va pup!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:madagascar
  • Oras:madagascar

pai tu inca tii portile inchise cand legiunile dau sa intre???? baga acolo o data lista de preturi si servicii+ locatia ca deja suntem inarmati si pregatiti sa te vizitam.

sau nr de telefon...whatsapp

Link spre comentariu

Vizitator almitak1
Reputație: 0

Inca nu am activat in domeniu, nu am locatie, ma rog, am..nu pot primi cu bratele deschise, din pacate! Nu depinde de mine..daca sunt interesati, cu toate aceste mici lipsuri, m-as gandi sa activez o scurra perioada in domeniu :) va pup!

Fata draga, a trecut și vara și nu ai mai zis nimic :(

Aici, pe forum văd ca ești activă, oare mai ai gânduri în ceea ce privește activitatea asta?

Măcar dacă ai face ceva postări sa schimbi culoare și sa putem comunica cu tine măcar prin mesaj privat...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...