Sari la conținut

Cele mai frumoase fete


Postări Recomandate

  • Oras:IS
  • Oras:IS

Te-ai inscris pe 17 februarie 2011, ai facut azi prima postare si ai deschis un topic la sectiunea gresita. E clara treaba cu tine.

 

Te-aprinzi prea repede. Partea buna cu un astfel de forum este ca tu poti scrie cat de mult si cat de frecvent vrei, iar eu pot scrie cat de putin vreau.

Link spre comentariu
  • Oras:IS
  • Oras:IS

Hahaha... Am înțeles. Oricum, dacă obișnuiți să fiți atât de agresivi în fiecare dimineață, riscați să aveți atacuri de cord încă de când sunteți tineri. 

 

Se poate închide topicul dacă nu există interes btw.

Link spre comentariu
  • Oras:IS
  • Oras:IS

Uite ce înseamnă analfabet funcțional:după 8 ani de parazitat forumul, deschide un subiect de Discuții Generale în sectorul de recenzii. Are șanse să obțină ajutor social pentru retard mintal.

 

Alt coleric

 

Nu stiam ca recenziile sunt o conditie necesara prezentei pe acest forum. Daca e asa, poate ar trebui sa faceti o sectiune privata, numai a celor care sunteti mai activi. Ah, aveti deja. Poate alta lume trece pe-aici mai rar. Dati-i afara din oras, ce mai...

 

Apropo, voi mergeti si la fete in gasca (ma refer la cei 3, care va incurajati unul pe-altul)?

 

Cred ca se poate inchide si sterge topicul de catre un moderator.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@guyiniasi,tu greșești si tot tu ești supărat.Se presupune,la vechimea pe care o ai de când ți-ai făcut cont pe acest forum,că știi structura forumului.Poți să scrii cât dorești,ce dorești,dar trebuie să respecți regulamentul scriind în secțiunea corespunzătoare.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Apropo,referitor la subiectul pe care l-ai supus dezbaterii,cred că sunt în asentimentul colegilor,așteptăm să dai tonul și să ne prezinți câteva exemple de fete frumoase.Ce să-ți spun,la vechimea ta,bănuiesc că ai vizitat mult mai multe fete ca mine care am doar un an și patru luni de forum, perioadă în care am încercat să scriu și eu câte ceva,nu stiu dacă mult sau puțin,dar măcar am încercat,așa că te rog si pe tine să încerci.Astept cu nerăbdare câteva informații despre fete frumoase!

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:IS
  • Oras:IS

@baron58 Mulțumesc pentru primul răspuns care nu doar dă cu parul.

 

Nu, nu am vizitat mai multe fete decât tine. Și cu atât mai puțin în Iași, unde mă găsesc doar vreo două săptămâni din an, în concediu.

 

În ultimii ani, am vizitat 4 fete, întâmplător sau nu toate la Il Primo. Norocul meu că toate erau și de etnie (chiar dacă vopsite). Nu mă-ntreba de nume, că nici nu am vrut să le țin minte. 

 

De aceea am preferat saloanele de masaj, în particular salonul din spatele Orange shop Hala si, mai vechi, un salon de prin Nicolina - Sălciilor, Diana ceva... Fete măcar decente. Îmi aduc aminte de o blondă ce lucra cu Diana, în Nicolina, care era simpatică, îmi aduc aminte de o turcoaica de la Xclussive Massage, îmi aduc aminte de Roxana de la acelasi salon. Simpatice, dar nu am întâlnit vreuna cum sunt fetele frumoase după care să întorci capul pe stradă. 

Fiind limitat de timpul petrecut în dulcele târg, simțind lipsa salonului de la Hala Centrală, mi-am spus că au plecat fetele frumoase pe alte meleaguri sau că doar am avut eu ghinion. De aceea și acest topic. Dacă voia cineva să răspundă, bine. Dacă nu, tot bine. De unde atât stres și supărări, n-am idee...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dacă vorbim despre frumusetea feței, printre cele mai frumoase vizitate de mine este Sarah (chiar dacă la corp nu e chiar genul meu, eu fiind amator de skinny).
https://nimfomane.com/forum/topic/121409-sarah-0742952765/

 

O altă fată frumușică este Adelina, dar momentan e plecată din Iași.
https://nimfomane.com/forum/topic/106138-adelina-0758412005/ 

 

Au mai fost vreo 3 fete frumoase la care am fost însă din păcate au dispărut din Iași foarte repede.

 

PS: Specific că am făcut recenzii la ambele fete precizate, ca să nu se agite iar degeaba un anumit individ de pe aici care nu știe să caute înainte să jignească, știe el care....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Cea mai frumoasa intalnita de mine, perioada 2019- prezent, a fost Amalia. Prin 2020.

Atacata si plecata.

Locul 2, Blonda Suava. 2019-2020

Atacata si plecata.

La moment, umbla vorba ca ar fi o Eva, dar cam slim si zona cam "pe deal, la margine".

Cel mai frumos corp, a fost o miniona de vreo 19 , curbe mijloc-posterior nemaintalnite, sani de belea,  Alexandra, parca feb-mar 20, cuib, dezordine, probleme,  dezinteres.

Am mai vazut la colege 2 minione satene , f dragute la fata, slim acceptabil, pe care nu am reusit sa le contactez. Am tot incercat sa mai descopar vreo noutate, fara prea mult spor.

Ca o concluzie, nu exista interes pt identificare, cei mai multi forumisti parand mai interesati de minute extra. N-o mai punem pe aia ca cele mai multe vin si pleaca. Sau ca mai dai poti da si de cate o frumusica care te stucheste din preludiu, sau pune viteza 5 de la inceput.

 

Si totusi, fete dragute si corecte se mai gasesc. Pt cine cauta.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Top 4 pentru mine au fost si sunt :

- Alina care activa langa Moldova Mall ( daca il putem numi mall pentru ca acum e cladire de birouri )

- Elena alias catdeluxe - cunoscuta de mine in blocul de langa MCDonalds Gara si vizitata de multe ori in apartamentul de pe Canta, retrasa cu ceva timp in urma

- Activa si nu ultima pe lista este in opinia mea Elena alias ellensweetperv ( sper sa-i fi scris corect nickname-ul )

- Monalissa....chip banal dar combinat cu trupul ei devenea o "arma mortala"

PS. Mai am doua fete pe lista fetelor frumoase, le voi dezvalui mai tarziu ca ce-i mult strica.

Seara faina sa aveti.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
22 hours ago, ursulik said:

O recomandare pentru zilele astea prin iasi ???

Noi consumatorii suntem foarte diferiti. Unii vor sa prinda doar unda unei arome fugitive, altii vor o tranta de 50 min, altii sunt cu fel de fel de dichisuri pe care le primesc doar de la anumite es.

Un gospodar ar lua la frunzarit topicele rosii. Cand vezi un topic rosu, fata aia se expune la critici din orice directie. E cu totul diferit de un anunt static "eu sunt cea mai cea". Si cand iesi de la " cea mai cea" vezi ca ai doar nervi sau un gust amar ( si 150 mai putin in buzunar.)

Nu stiu daca iti este prea util faptul ca mie imi plac liniile Anisiei. Sau sanii lui X, sau fata lui y. Da si tu o geana macar pe prima pagina.

Daca ai in cap o frumusete necunoscuta, poti sa citesti Betty, e nou-nouta. Dar daca ea nu vrea forum, ce putem noi sa facem? (aici mergi pe barba ta, a fost doar un forumist, nu e nimic clar in afara faptului ca e frumusica).

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...