Sari la conținut

Maya 0739519664 0725708510 0762836517


Postări Recomandate

  • Oras:dublin
  • Oras:dublin

https://www.anuntul.ro/anunt-rond-alba-iulia-reala-100-VzDPyZ#MkGz7

 

Rond Alba Iulia reala 100%

Buna eu sunt Maya am 20 ani si sunt cat se poate de reala, te invit in locatia mea pentru a te satisface cu un masaj de relaxare intr-un ambient placut si intim.

 

Am vizitat-o acum cateva zile, mi-a confirmat la telefon ca e in locatie, can am ajuns, a raspuns la telefon dupa 15 min si 3 incercari si mi-a zis ca nu are prezervative si sa cumpar eu, am cumparat si dupa alte 3 incercari si 15 min a raspuns la telefon si am urcat in locatie, ea e de etnie, mai are o colega tot tiganca, a incercat sa modifice pretul de la 80 la 100, dar cand i-am zis ca nu raman a ramas la pretul declarat initial la telefon,

m-am spalat sumar ca nu are prosoape si geluri de dus. Oral slab, decat capul pulii in gura si dupa maxim 30 de secunde a pus prezervativul, la normal refuza pozitii, si dupa 5 minute incepe sa se roage de tine sa termini mai repede.

Note:

Locatie:6 zona Unirii Zepter , dezordine in apartament si lipsa utilitatilor in baie.

Aspect-6, de etnie, mediocra cel mult.

Oral-4,30 de secunde decat capul pulii in gura

Normal-4,  sta scandura, se roaga de tine sa termini mai repede, baga texte precum ca o asteapta un client.

Comportament-3 , de tepara,e posibil sa faci drumul degeaba, sa nu mai raspunda la telefon la fata locului pentru a aplica teapa.

 

De evitat!

  • Like 1
Link spre comentariu

 Buna Cuplu Casatorit libertin matur cu ea bi 40 si 42 ea roscata voluptoasa par lung sani mari fund de brazilianca. Deschisi fanteziilor voastre aceptam cupluri baieti singuri fete singure .300 de lei 2 ore ca servici ea nu face anal in rest liber la fantezi normal protejat oral cu finalizare Locatie zona Floreasca tel 0725545962 sau whatssap

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...