Sari la conținut

❤️Buna sunt Katy22 ❤️. ❤️ 0765672850❤️


Postări Recomandate

  • Telefon: +40765672850
  • Oras:SECTOR 1 Upgraund rezidence
  • Disponibila
  • Telefon: +40765672850
  • Oras:SECTOR 1 Upgraund rezidence
  • Disponibila

Buna vin din București la Constanța (Mamaia) Începând cu data de 01/05/2019 doar pentru cateva zile

Pretul este de 500 lei / 600 lei deplasare

Va aștept si la mine in locatie curata si discreta

Folosesc si WhatsApp

Ps. POZE 100% REALE RECENTE

post-287541-0-00513200-1556617738_thumb.jpg

post-287541-0-77631700-1556617819_thumb.jpg

post-287541-0-18147000-1556617866_thumb.jpg

post-287541-0-18032700-1556617906_thumb.jpg

post-287541-0-75966300-1556617974_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: +40765672850
  • Oras:SECTOR 1 Upgraund rezidence
  • Disponibila
  • Telefon: +40765672850
  • Oras:SECTOR 1 Upgraund rezidence
  • Disponibila

Si asa deci, direct la testate!

Corect ar fi fost intai la " Intrebari si raspunsuri" !

 

Gresala mea

Nu stiu sa folosesc foarte bine nimfomane.com

Link spre comentariu
  • Telefon: +40765672850
  • Oras:SECTOR 1 Upgraund rezidence
  • Disponibila
  • Telefon: +40765672850
  • Oras:SECTOR 1 Upgraund rezidence
  • Disponibila
  • Telefon: +40765672850
  • Oras:SECTOR 1 Upgraund rezidence
  • Disponibila
  • Telefon: +40765672850
  • Oras:SECTOR 1 Upgraund rezidence
  • Disponibila

Nu oblig pe nimeni sa vina cine vrea sa vina bine cine nu nu ❤

At sărit din prima pe mine Usor baieti ca ma speriați

Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

Nu oblig pe nimeni sa vina cine vrea sa vina bine cine nu nu ❤

At sărit din prima pe mine Usor baieti ca ma speriați

Nu avem nici cea mai mica intentie sa te speriem, numai ca, asa suntem noi, mai curiosi!

 Si totusi nu ai spus ce servicii oferi!

 

 Sper ca nu te-a speriat intrebarea!?

Link spre comentariu

Am tresarit un pic cand am vazut.Esti cute as fuck dar pt500 trebuie sa ai un portofoliu variat. Noi suntem locatari in ct, nu turisti, keep in mind. ;)

 

Apropo, de ce doar pt cateva zile ? :innocent

Pentru ca doar cateva zile vin fraierii la Sunwaves si Loft,macar cazarea sa si-o scoata ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Fata, mie imi plac fetele scumpe ;) si la propriu si la figurat :))

Esti frumosa, din poze, dar spune-ne ce stii sa faci sau de ce esti atat de speciala ca sa ceri banii astia :)

Daca reusesti sa ma "imbarligi", promit ca voi fi unul dintre primi care te va vixita ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

kinky -ule, bga  mina adinc in portofel si viziteaza fata . e scumpy dar vei avea cu ce sa te lauzi.

 nu e targetul meu din motiv ca momentan nu stau grrozav pe plan financiar, dar intr-o zi cu soare as cheltui niste sutici cu katiusha.

as inchiria o caruta de la granita cu blgaria, trasa de un catir batrin si schiop , cu un carutas mustacios , negricios , pe jumatate chel si preaburtos sa ne care pe drumuri laturalnice ,prin praf si soare ,pina la Tylenovo, satucul crescut din stincile rupte-n gura de catre mare.

acolosa, se gaseste un stabliment cu pavilion la mare ,unde se pot inchiria odai ,cu vedenie la stinci si cu aere conditionate pa pareti

barcagii si barcagioacele  stau agale in caiace,asteptind musterii care vrea sa se dea in barcuta .

cocoanele mascate de ochelari mari si negri , demodati de citiva zeci de ani ,esarfe si palarii , isi misca lenes dosurile bine hranite , atragind atentia baietilor de pravalie care cara tavi argintii  cu hamsii si scoici sau melci .

acolo , mi-as permite aroganta sa apar cu katiusha , imbracata in piele , cu coada de dracusor si coarne, pe stilete de 15cm ,sa ne asezam pe un balansoar si sa invirtim cuie in timp ce sorbim bauturi lungi in pahare bine aburite de gheata .

nu stiu daca m-ar tenta enorm sau nu sa fac seks cu ea. ar putea depinde in functie de desfasurarea ostilitatilor.

in schimb , mi-as lua cu mine un aparat foto analog, am un agfa din anii 50 -60 , functional , si l-as folosi intens .

asa ca ma pregatesc temeinic si astept sa iasa soarele ...

 

 

 

sa traiasca "navromul "si toti bosorogii ,senilii, taximetristii , hamsiile , milogii ,libidinosii si labarii si sa moare de ciuda aia care n-are bani sa cheltuie cu printesele .

 

katiusha scumpy , desi nu te cunosc , am curaj sa te recomand.

nu accept procente, favoruri sau alte inlesniri .

 

 

post-251495-0-26199500-1556640818_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

din punctul asta de vedere ai si tu dreptate , cu 500 investiti la madam alina care nu-i asa de chipesa  dar ce-i in mina ,nu-i minciuna ,  fac nunta ,botez ,cumetrie si inmormintare all in one.

si daca stau sa ma gindesc bine , am dat eu 400 roxanicai , , de ce nu m-as risca la o suta in plus la katiushascumpy?

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator freeway1
Reputație: 0

kinky -ule, bga  mina adinc in portofel si viziteaza fata . e scumpy dar vei avea cu ce sa te lauzi.

 nu e targetul meu din motiv ca momentan nu stau grrozav pe plan financiar, dar intr-o zi cu soare as cheltui niste sutici cu katiusha.

as inchiria o caruta de la granita cu blgaria, trasa de un catir batrin si schiop , cu un carutas mustacios , negricios , pe jumatate chel si preaburtos sa ne care pe drumuri laturalnice ,prin praf si soare ,pina la Tylenovo, satucul crescut din stincile rupte-n gura de catre mare.

acolosa, se gaseste un stabliment cu pavilion la mare ,unde se pot inchiria odai ,cu vedenie la stinci si cu aere conditionate pa pareti

barcagii si barcagioacele  stau agale in caiace,asteptind musterii care vrea sa se dea in barcuta .

cocoanele mascate de ochelari mari si negri , demodati de citiva zeci de ani ,esarfe si palarii , isi misca lenes dosurile bine hranite , atragind atentia baietilor de pravalie care cara tavi argintii  cu hamsii si scoici sau melci .

acolo , mi-as permite aroganta sa apar cu katiusha , imbracata in piele , cu coada de dracusor si coarne, pe stilete de 15cm ,sa ne asezam pe un balansoar si sa invirtim cuie in timp ce sorbim bauturi lungi in pahare bine aburite de gheata .

nu stiu daca m-ar tenta enorm sau nu sa fac seks cu ea. ar putea depinde in functie de desfasurarea ostilitatilor.

in schimb , mi-as lua cu mine un aparat foto analog, am un agfa din anii 50 -60 , functional , si l-as folosi intens .

asa ca ma pregatesc temeinic si astept sa iasa soarele ...

 

 

 

sa traiasca "navromul "si toti bosorogii ,senilii, taximetristii , hamsiile , milogii ,libidinosii si labarii si sa moare de ciuda aia care n-are bani sa cheltuie cu printesele .

 

katiusha scumpy , desi nu te cunosc , am curaj sa te recomand.

nu accept procente, favoruri sau alte inlesniri .

De ce doar pana la Tylenovo?

 Recomand Nessebar!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...