Sari la conținut

Larissa 0786645492


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Master_blade, nu era pentru tine mesajul ci pentru titulara postului :)

 

Fetelor, calmati-va sanisorii, luați aer in piept, respirati...

 

Pana la urma recunosti ca din cauza ta s-au stricat treburile pe Brașov si au plecat fetw;)

Asta înseamnă sa fii proasta. Ai făcut praf totul in Brasov si acum tu prestezi in alte parti.

Felicitări, ți-ai bătut joc de celelalte fett...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Muta.te pe topicul meu salbaticule! Ia zi.mi tu mie ce te frământă in aceasta seara minunată 🤗

Nedreptatea ðŸ˜

Faptul că ati nenorocit Brașovul, orașul sufletului meu 🤗

Faptul ca nu sunteți corecti, ca va bateți joc de ceilalți, ca nu aveți coloana vertebrala...

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Asa e cand stai in spatele tastaturii....doar crezi si speri...mergi in plm si fute'te, elibereaza frustrarile si nu mai fa pe seriful stelar aici!! Ca nu impresionezi pe nimeni..nici pe ele si cu atat mai putin pe noi!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Asa e cand stai in spatele tastaturii....doar crezi si speri...mergi in plm si fute'te, elibereaza frustrarile si nu mai fa pe seriful stelar aici!! Ca nu impresionezi pe nimeni..nici pe ele si cu atat mai putin pe noi!

Cu mine vorbești? Veziti de sărăcia ta gogule

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Ana, vorba ta....cat timp va futeti bine si o sugeti bine, noi va primim cu drag in Sibiu.

Nu mai luati in seama toate rautatile....

Daca o sa aveti o atutidine pro client si o sa fiti intelegatoare cu noi.....o sa aveti succes oriunde. :hihat

Ciocane tari!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neața, Sibiu!

Suntem gata să vă înseninam ziua!

Pentru threesome tarifele sunt de 250/400 ,iar la single - 150/250.

Spor s'avem!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

:))))))

Ti-as putea spune iar ca esti prost si penibil, dar am avut un început de zi mișto tare si sunt într-o dispozitie minunata. Asa ca o sa fiu o drăguță (cum sunt de obicei ) Si o sa iti spun un secret. Prima dată, esti prost. Ts e acronimul pentru TransSexual. O fi vreun semn divin? Ti-am mai zis ca am co***ele mai mari decât ale tale si te-ai supărat.

Apoi, în al doilea rând, esti prost. Nu am făcut nicio reducere. Dintotdeauna tariful pentru 3some a fost sensibil mai mic decât tariful adunat al fiecăreia. De ce ? Esti prea prost sa înțelegi singur , asa ca iti desenez. Pentru ca , dincolo de calitatea serviciilor ( recunoscută de absolut toti care ne vizitează), principalul nostru atuu este ca nu ne batem joc de timpul, banii si energia omului care ne calcă pragul. La threesome, efortul fizic este considerabil mai mic raportat la o partidă "normala". Pentru ca , desi in nici un moment niciuna dintre noi nu sta ca vaca fără să facă nimic, pe lângă strict senzatiile resimțite de bărbat se adaugă excitarea celorlalte simturi : vizual ( noi o lingem, sugem , scuipam samd IN ACELASI TIMP...nu ai tu de unde să știi dar sa vezi două limbi impleticindu-ti-se pe organ.....hmmmm). Apoi , auditiv - noi ne completăm perfect una pe cealaltă si ...hai lasă, nu ai pricepe . Si evident , senzorial- ia încearcă să iti imaginezi ca Ana sta capra la marginea patului si eu sunt cumva sub ea, jucandu-ma cu limba pe la oo.

Pricepusi ceva? Ai priceput o pla! Esti prost!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Ce limbaj de mahalagioaica detii. Impresionant.

Faptul că sunt prost nu înseamnă neapărat ca nu ne putem înțelege. Important e sa stim a fi oameni. Vad ca tu te străduiești dar nu prea iti iese. Nu mai bine discutam pe pm ca sa nu ii deranjam pe ceilalți? Asa ar fi frumos din partea noastră. Din păcate, eu nu te pot contacta. Poate încerci tu...

 

"nu ai pricepe ' sa înțeleg ca ai văzut Joker?

 

' Ana sta capra la marginea patului si eu sunt cumva sub ea' sa înțeleg ca tu stai ca vaca mai sus menționată?

Link spre comentariu
Vizitator pilutu
Reputație: 0

Ce relatie intensa aici :)))

Cred ca ar fi ok sa nu dati informatii despre useri si totodata sa nu va certati in public. De aici pana la amenintari este doar un pas si sincer nu as vrea sa ma trezesc amenintat de vreo fata. Fiecare vrea discretie deci cred ca ar fi super sa vina din ambele parti :)

Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Din păcate nu pot posta link external dar te invit sa cauți asta pe gugal, ca sa vezi de ce e capabila fata asta

 

XXXXXXXXXXXXXXX

 

  **spam editat** chups, iar intreci masura. Parca s-a convenit ca nu se mai dau detalii personale ale userilor. Make love, not war!!

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

**spam editat** chups, iar intreci masura. Parca s-a convenit ca nu se mai dau detalii personale ale userilor. Make love, not war!!

First of all, Im not your **spam editat** ;)

Pentru a face dragoste trebuie sa incetam războiul. Suntem de acord cu asta?

Poate deschizi chiar tu un topic pe această temă.

Larisssa, scuze ca suntem off topic la tine pe topic.

Link spre comentariu

Larisssa, Larisssa...

Se pare ca ai început un război pe care nu il vei putea duce la sfârșit. Degeaba faci tu pe justitiara si razboinica. Ești precum SUA vs. Vietnam. Sau Rusia vs. Afghanistan.

Nu ai cum sa câștigi un război de uzură. Toate avantajele sunt de partea cealaltă. Tot ceea ce poți face este sa te aperi. Iar ei sa atace. Cat vei mai rezista asalturilor? O lună? Două? Un an?

Economic, esti afectata. Emoțional, la fel. Alte fete sunt la fel de afectate. Si toate astea pentru ce? Ca tu ești mare razboinica? La fel a fost si Hannibal. Pana a dat de Scipio Africanul. Sau Baiazid vs Timur Lenk...

Lasati prostiile, vedeți-vă lungul nasului, treceti peste. Sau continuați. Fetele vor pierde, ei vor câștiga.

Faci parte din același regiment al fetelor. Lupta cu cap alături de celelalte, si nu de una singura. Unde-s doi, puterea creste...

 

Dacă vrei, cand mai ai probleme, ma poți contacta. Te pot ajuta cu sfaturi. Stiu ca te descurci si singura dar încearcă sa dai jos ochelarii de cal. Din cauza lor nu poți vedea decât înainte...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Da.

Alta intrebare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...