Sari la conținut

Larissa 0786645492


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Da.

Alta întrebare.

Link spre comentariu

Arta războiului, o carte de căpătâi pentru cei care pretind a fi războinici.

Scrisa acum 2500 de ani de Sun Tzu, un mare strateg militar chinez. Ce scrie in cartea asta s-a aplicat in războaiele din Indochina.

 

Citat:

nu este nevoie să distrugi fizic inamicul, ci este suficient să îi distrugi voința de a lupta

 

Creierul uman e al naibii de pervers.. Răspunde la stimuli. Un lucru bun întrucât ne asigura integritatea fizica. Dar ce ne apară când vine vorba de integritatea psihică? Cat putem sta in defensiva? Cat timp are rost sa continuam? Sa continui sa lupt? Mai am resurse? De ce continui?

Dileme...

 

A lupta pe mai multe fronturi si cu mai mulți dușmani nu e un lucru bun. Denota lipsa de strategie si viziune. A se vedea exemplul Germaniei care avea deschise doua mari fronturi (est si vest).

 

@larisssa,

Dacă vrei, si insiști, iti pot spune aici, public, cu cărțile pe față, cum as duce eu un război cu tine. Si iti mai pot spune ca, deși ești peste multe fete dpdv psihic, mental și intelectual, nu e de ajuns. E ceva ce te trage in jos. E ceea ce te ridica dar , la fel de bine te poate îngropa. Te las pe tine sa iti dai seama despre ce e vorba...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineata, Sibiu!

Astăzi ma gasiti pana la ora 18.00.

Dacă vreți să ne footem.

Pentru filosofari, lecții de viață și teoria " cum e viata când esti prost" va adresați psihopatului de mai sus.

Spor s-avem.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu toti ! Doar aia care foot cum trebuie. Sunt fan puli istețe si zdravene, asa ca stai linistit, nu ai de ce sa iti faci griji , nu stric orașul pe gâște :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Le : orzul pe gâște *

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Te excită, este? Te simti important?

OMFG...

Da, astăzi e ultima zi. Cu casa închisă.

Ma duc acasa , sa imi încarc bateriile . Acolo ti-o vei lua si mai hard, si mai deep. Ahhh, ce uituca sunt! Acolo ti-ai luat-o deja, te-au ignorat :) :)

Dar tu continuă, incordeaza-te, ambitioneaza-te, de când e lumea si pământul se stie ca dpar Universul si prostia sunt infinite. Hai, da-i înainte, arata-mi ce tare esti! Consuma in continuare timp si energie atacand fără baze reale o prostituată pe un site cu si despre prostituție. Hai, fii bărbat, arata tuturor ce șmecher esti!

Sunat-sincer...initial m-am enervat de cateva ori, apoi m-ai amuzat, ieri-alaltăieri chiar nu mi-ai mai provocat nici o reactie , dar deja imi faci scârbă efectiv. Esti mult prea prost. Am ajuns la concluzia ca singura ta sansa e sa înveți tu sa sugi pula, ca in rest.. e clar, esti sub nivelul marii.

Link spre comentariu

Spațiul. Ultima frontieră. Acestea sunt călătoriile...

Star Trek.

 

Of, da' cum te victimizezi tu, saraca de tine.

Universul nu poate fi infinit. Si dacă e finit, apare întrebarea : ce este dincolo?

Cele mai noi teorii legate de univers sustin multiversurile. Dreq sa-i ia cu fizica si filozofia lor cu tot...

Sa stii ca am timp si energie destulă.

E=mc2, ca tot ne place fizica 🤗

Asta înseamnă ca intr-un kil de materie ai o energie enormă. Problema este cum scoti acea energie? Ca sa rupi legăturile din atomi ai nevoie de energie. Si aici apare uraniul. Un anume izotop de uraniu. Pentru ca asta e instabil. Si poti sa-l rupi cu energie mica. Il bombardezi cu alti electroni si obtii bomba atomica. Ce simplu. La bomba asta se rup atomii in 2 sau 3 bucăți. O sa încerc sa explic mai băbește...

ai un pepene. Si il trântești de pământ. Se sparge sj obtij un mar si o banana, sa zicem. Adică din atom de uraniu obtii atomi de x si y. Problema este ca dacă pui pe cantar cele 2 fructe atunci masa lor nu va fi egala cu cea a pepenelui. Stii de ce? Pentru ca diferența de masa este energia. Care s-a disipat...

se poate folosi si plutoniu pt atomoc bomb. Deci, ideea este sa rupi in 2 alti atomi.

bineînțeles ca exista și procesul invers: de unire a 2 atomi. Dar ca sa ii unesti ai nevoie de energit. Pe care o iei dintr-o bomba atomica. Iar pentru unirea atomilor se folosește hidrogew. Sk uite asa am intrat in bomba cu hidrogen, sau termica...

cu placere â¤ï¸

 

Acasă, bv sau ct?

😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Spațiul. Ultima frontieră. Acestea sunt călătoriile...

Star Trek.

 

Of, da' cum te victimizezi tu, saraca de tine.

Universul nu poate fi infinit. Si dacă e finit, apare întrebarea : ce este dincolo?

Cele mai noi teorii legate de univers sustin multiversurile. Dreq sa-i ia cu fizica si filozofia lor cu tot...

Sa stii ca am timp si energie destulă.

E=mc2, ca tot ne place fizica

Asta înseamnă ca intr-un kil de materie ai o energie enormă. Problema este cum scoti acea energie? Ca sa rupi legăturile din atomi ai nevoie de energie. Si aici apare uraniul. Un anume izotop de uraniu. Pentru ca asta e instabil. Si poti sa-l rupi cu energie mica. Il bombardezi cu alti electroni si obtii bomba atomica. Ce simplu. La bomba asta se rup atomii in 2 sau 3 bucăți. O sa încerc sa explic mai băbește...

ai un pepene. Si il trântești de pământ. Se sparge sj obtij un mar si o banana, sa zicem. Adică din atom de uraniu obtii atomi de x si y. Problema este ca dacă pui pe cantar cele 2 fructe atunci masa lor nu va fi egala cu cea a pepenelui. Stii de ce? Pentru ca diferența de masa este energia. Care s-a disipat...

se poate folosi si plutoniu pt atomoc bomb. Deci, ideea este sa rupi in 2 alti atomi.

bineînțeles ca exista și procesul invers: de unire a 2 atomi. Dar ca sa ii unesti ai nevoie de energit. Pe care o iei dintr-o bomba atomica. Iar pentru unirea atomilor se folosește hidrogew. Sk uite asa am intrat in bomba cu hidrogen, sau termica...

cu placere ❤

 

Acasă, bv sau ct?

 

:slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2  Doamne fereste!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Vreun moderator, admin...ceva...prin zona? Chiar le e permis tuturor cu conturi de o zi sa faca circ ieftin pe forum?

Individul isi face zilnic cateva conturi cu care trolleaza. Se baneaza contul respectiv, dar apare cu altul. Nici banarea pe IP nu mai este eficienta intru-cat foloseste VPN. Dupa ce posteaza de 2-3 ori se da de gol si asa se pot lua masuri.

Omul are mult timp liber. Pacat ca nu il foloseste constructiv.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Individul isi face zilnic cateva conturi cu care trolleaza. Se baneaza contul respectiv, dar apare cu altul. Nici banarea pe IP nu mai este eficienta intru-cat foloseste VPN. Dupa ce posteaza de 2-3 ori se da de gol si asa se pot lua masuri.

Omul are mult timp liber. Pacat ca nu il foloseste constructiv.

Dacă odată cu aceste conturi ar dispărea și postările. Atunci munca lui (lor) ar fi inutilă, așa se lasă de "meserie" și își ocupă timpul cu altceva. Dar atâta timp cât postările rămân, e o satisfacție pentru el (ei), până atunci.... Asta e, vedem rahaturile unor clone care pun stăpânire pe topice, in loc de recenzii.
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

O fi vreun impotent si din frustrare isi varsa amarul pe restul lumii. Sau vreun asistat social care nu are bani nici sa treaca strada si se oftica ca nu nu are ce sa f..a, fiind probabil si urat cu crengi. Sau varianta nr 3...vreun pestisor ofticat ca are concurenta iubi a lui.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineața și La Mulți Ani, Sibiu! 

Voi face o scurta oprire în Sibiu mâine după masa, ma găsiți cu Ana intr-o locație relativ centrala. 

RECAPITULARE :

Eu sunt Larisa (Larisssa ,de fapt,ca userul Larisa era luat si ,intr-o criza de imaginatie,am adaugat cate un 's' pana mi-a fost acceptat userul).

Sunt o femeie de 35 de ani si sunt departe de a fi vreo bomba sexy(sau alte chestii d'astea explozibile). Daca speri sa ai prima finalizare cand ,deschizându-ti usa, te pleznesc cu sanii peste faţă....regret,te voi dezamagi. Acum,nici sa nu credeți ca sunt vreo sluta de tre' sa imi pui punga pe fata ! Sunt o femeie normala ,inalta (1,74 m) si slaba( 58de kg). Am cracii lungi si asta ma salveaza ! Ba nu, mai salvator de atat e faptul ca ,desi am sânii mici,am sfarcuri mișto,deci e bine!

 

Ofer servicii de companie intima ,ceea ce inseamna ca nu imi doresc sa vii "cu ea sculata de acasa", sa ne aruncam in dormitor si "Pa,la revedere!". La prima vizită vreau neaparat sa dispui de putin timp in plus, imi place sa intru in contact cu omul cu care voi ajunge intre cearșafuri, sa vad cu cine am de-a face, sa vezi cu cine ai de-a face.Dupa acest intermezzo, vei merge la dus(neaparat),apoi incepe sa se scurgă timpul tău, cel pentru care am pretentia sa plătești. Cat? 200 RON pentru clasicul “o finalizare” și 300 RON pentru o ora .

 

Pentru actiunea propriu-zisa regulile sunt putine si clare : NU FK,NU ANAL,NU Normal Nep si NU NEGOCIEM. In rest,orice este ppsibil cu ajutorul comunicarii,bunului simt , vointei- toate reciproce.

Sunt matinala (anii,bătrânetea,ma trezesc o data cu găinile), astfel ca voi fi disponibila incepand cu ora 07.30-8.00 zilnic. Programari pentru a doua parte a dupa-amiezii si pentru. Seara nu obisnuiesc sa fac, nu pot sti daca la orele respective voi mai fi in parametrii optimi de functionare.

Programarile se fac doar  prin PM sau WHATSAPP. Nu răspund apelurilor video, ci doar mesajelor sau apelurilor vocale. Iar la mesajele pe wts pe care nu le vad în timp real  răspund DOAR  DACA MENTIONATI INTERVALUL ORAR IN CARE O POT FACE

Este disponibila și varianta de grămadă organizata, adică Threesome ( fara show lesby), pentru 300 RON /30 de min sau 500/h. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...