Sari la conținut

Larissa 0786645492


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ajungem imediat dupa prânz. Nu ma întrebați zona, ca am uitat sa întreb ,la rândul meu :).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Gata, am ajuns, ne-am instalat. Pe Calea Cisnadiei. Stiu ca e mare Calea Cisnadiei, restul detaliilor le spunem telefonic.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Se pare ca nu am acoperire nici macar buna pentru Telekom. Nu am telefonul închis, ci fara semnal. Daca va loviți de aceasta situație, apelați cu încredere la whatsapp.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineața!

Doar astăzi ne mai găsiți. Ultima programare la ora 19.00, iar pentru threesome -ultima programare la ora 17.00.

Spor s'avem si zi senina!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Update: disponibila pana târziu, raman si in noaptea aceasta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare!

Aseara tarziu am revizitato pe Larisa de data asta la voi in sibiu. Ca deobicei, o fire vorbareata, mie imi place sa ascult 😂 , fumat unu doua tigari( ea ca eu nu fumez)dupa care trecut pe la dus amandoi si apoi am mers frumos in camera de lupta. Aceeasi implicare pe care o stiam, adica maxima, cu preludiul, oral si normal in mai multe pozitii , toate facute la cote maxime... dupa actiune imi tremurau toate incheieturile😂😂 , mergand la dus ma loveam de toti pereti, era mai greu cu echilibrul , dar mi-am revenit Intr-un final am mai schimbat cateva vorbe si dus am fost. Peace✌ï¸

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Spre rusinea mea, desi citesc forumul de ceva timp, este prima recenzie pe care o fac.

Vizitat titulara topicului în prima zi in care a ajuns in Sb. Programare facuta pe whatsapp și respectata de ambele parti. Ajuns la locatie cu putin ajutor din partea Larisei. Acolo am fost servit cu un pahar cu apă (alegerea mea) și am socializat putin cu fetele, pret de vreo două tigari. Trecut pe la dus, atat eu cat si Larisa, după care ne-am indreptat spre dormitor. Întrucat nu obisnuiesc sa dau detalii despre desfasurarea actiunii, voi trece direct la notele obligatorii:

 

Locatie: 10. Apartament nou, curat, dusul dotat cu toate cele necesare. Singurul care ne-a creat mici neplaceri a fost un prosop buclucas, care lasa putine scame ... roz :)). La cel de-al doilea dus am primit un alt prosop.

Aspect: De gustibus. Mie unul chiar mi-a plăcut fata și pot spune că pozele puse pe acest topic sunt reale.

ON: 10 cu felicitari. Cel mai bun oral de care am avut parte.

NP: 10, chiar daca a doua finalizare nu a mai avut loc (din vina mea), fata chiar s-a straduit.

GFE: 10. Absolut nimic de reprosat ca si atitudine si implicare. Nu m-am simtit deloc grabit, chiar daca am depasit binisor ora rezervata (Imi cer scuze din nou pentru acest lucru).

De revenit: Eu unul cu siguranta voi reveni cu prima ocazie. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello, Sibiu!

Ajung maine dupa-amiaza la voi.

Raman 2,maxim 3 zile.

Cu Ana.

Spor sa avem!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Tarifele raman aceleasi (150/250, iar dupa ora 22.00 cresc cu cate 50 de lei).

Nu am nici o legatura cu Andreea, sunt alta Larisa si jur ca nu inteleg cum puteti face confuzii d'astea. E suficient sa cititi macar doua postari ca sa vedeti cine/care/ cum e. Ca sa iti raspund la intrebare totusi,de Andreea se pare ca stiti voi destule :)

 

 

Telefon ? Da,am :) E scris negru pe alb in titlu. Si in semnatura. Si in fiecare postare de prezentare .

Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Tarifele raman aceleasi (150/250, iar dupa ora 22.00 cresc cu cate 50 de lei).

Nu am nici o legatura cu Andreea, sunt alta Larisa si jur ca nu inteleg cum puteti face confuzii d'astea. E suficient sa cititi macar doua postari ca sa vedeti cine/care/ cum e. Ca sa iti raspund la intrebare totusi,de Andreea se pare ca stiti voi destule :)

 

 

Telefon ? Da,am :) E scris negru pe alb in titlu. Si in semnatura. Si in fiecare postare de prezentare .

Spor!

https://nimfomane.com/forum/topic/95343-buna-brunet%C4%83-0723990660/

Am uitat de link scuze 

Ai fost cu ea o data la Sibiu si am fost la ea

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Aaaaaa...asa da! E Deea! Si e bine ,sanatoasa, in Constanta. Nr ei de telefon -tot din titlu -este deschis si cu wts activ.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Aaaaaa...asa da! E Deea! Si e bine ,sanatoasa, in Constanta. Nr ei de telefon -tot din titlu -este deschis si cu wts activ.

Ma bucur pentru ea ca e bine si e sanatoasa dar oare nu o sa mai via la Sibiu

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Mah oameni buni carora v-amincjos telefonul in nad in ultima jumatate de ora...mah,va rpg frumos,tineti putin cont de exact ceea ce a scris @colericul mai sus.

Daca va raspund la 3 intrebari ( fara sa mai subliniez ca sunt stupide , ca preturile sunt scrise 5 postari mai sus si faptul ca NU o sa fiu singura la fel ). Revin, ca sa incerc sa ma fac inteleasa DACA LA 3 INTREBARI CONSECUTIVE RASPUND CU "SUNT IN TREN"....CUM MAMA NAIBII SA NU ITI INCHID TELEFONUL DACA MA INTREBI DUPA AIA CUM FAC ORALUL??????

Mah oameni buni, SUNT IN TREN =NU POT SA FOLOSESC TERMENI EXPLICITI.Ce draq e asa greu de inteles????

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Cum dl.Extraterestru a afirmat ca s-a gasit deja o modalitate de a ne f*te wireless, vin in intampinarea celor ce vor safety maxim.

Asa ca.,,de toate ptr toti!

Extraterestrule, special ptr tine, ai lăv iu veri maci!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...