Sari la conținut

Larissa 0786645492


Postări Recomandate

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Ai de capul meu... deci primul meu gand cand vad pozele , este ca , Covid19 face victime si printre oamenii normali 😂... in alta ordine de idei , ma si gandesc la foșnetul echipamentului ce se va auzi la celebrul preludiu pe care il faci ,si in acelasi timp ma gandesc la Ana cum o sa stea cu urechea pe usa si o sa rada cu gura pana la urechi la sunetele pe care le vom scoate🤭😂😂... nu stiu de unde ati facut rost de asa ceva dar oricum nu o sa aiba viata lunga echipamentul , in momentul cand o sa ajung la tine...o sa fie ultima zi de viata a lui, asa ca salveaza pozele ca sa le avem amintire😂

Sper ca o sa te tii de cuvant si la urmatoarea intalnire o sa ma intampini cum esti in pozele de mai sus, si drept recompensa atunci o sa vin si eu cu o surpriza ,surpriza pe care o sa o tinem minte toata viata... garantat

Oricum foarte creativa, merge mintea la fată la prostioare...mersi pentru dedicatie... lăv iu tu 😘😘🤦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Haideti sa va soun în câteva cuvinte ceea ce trebuie să știți înainte de a ne cunoaște.

 

Să nu vă așteptați la vreo bomba super-mega-ultra sexy . Că nu sunt :). Sunt o femeie de 33 de ani, înaltă (174 cm) și slabă (56-57 kg). Am sânii mici ,dar am sfârcuri care mă salvează și tot găsiți ceva de ronțăit pe acolo . Nu mă veți găsi nici în costumații sexy , va voi deschide ușa îmbrăcată (nu in blugi sau trening, evident, dar nici cu vreo gaura la vedere). Mi se pare puțin penibil sa stăm 10-15-30 de minute la o cafea/apa/suc , voi complet îmbrăcați și eu în cine știe ce plasa cu orificiile (și ale mele,și ale plasei) wide-open . Aaaa, daca cereți in mod expres asta, o vii face, altminteri nu . Nici de fardat nu mă fardez prea mult, oralul pe care îl ofer e de așa natură încât mă enervează la culme să mă opresc când îți e lumea mai draga că mi-am a curs rimelul in gura sau mi-a intrat niste luciu de buze in ochi. Concluzie - girl next spor, not some super-hot-chick.

 

Așa cum am menționat deja, nu vreau sa ne aruncam direct in dormitor. Vreau sa vad cu cine am de-a face, vreau sa vezi cu cine ai de-a face, câteva minute de small-talk aduc un plus de relaxare și pentru mine și pentru tine. La prima vizita , acest timp este al meu, nu am pretenția să fiu plătită pentru el,timpul vostru începe și se termină la ușă dormitorului,după dus.

 

Acțiunea. Pai, NU FK,NU ANAL(nimic din ceea ce ține de anal, in și din nici o direcție -adica nici tu mie ,nici eu ție). Nu Normal Neprotejat,evident , și NU NEGOCIEM NIMIC. Recenziile sunt mai mult decât edificatoare a in ceea ce privește acțiunea dintre cearșafuri.

 

Tarifele sunt de 150 de lei pentru clasicul " o finalizare" și 250 de lei pentru o ora. La prima întâlnire , contorizăm strict timpul acțiunii. De la a doua însă, nu zic că nu vom sta la o țigară înainte, dar m-am lovit de situații în care deși era a doua, a treia , a saptea vizită,am stat de vorbă cate o oră și apoi ,daca in dormitor am stat doar 20 de minute, am fost plătită ptr o finalizare. Nu, domnilor, va rog sa îmi respectați regulile , doar așa veți pleca de la mine cu gândul " ce inspirat am fost sa o sun pe asta.". Aaaa, și încă ceva. Știți tarifele , cunoașteți ceasul ,e aritmetica de ciclu primar să știți voi "Cat tre' să îți dau?", nu mă puneți în situația penibilă de a răspunde eu, VA ROG

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf
Profitand de ultima zi de weekend in care mai este in sb si vizitand-o ieri pe Ana, am hotarat sa o cunosc mai bn si pe Larisa.

Am trimis mess pe whatsapp, mi-a raspuns IMEDIAT CE A FOST LIBERA, deci don't worry daca nu raspunde in secunda 2. 

Am stabilit ora de intalnire, respectata cu sfintenie de altfel(am ajuns mai repede cu vreo 5 min). Am fost poftit inauntru unde am stat la taclale si la o cafeluta, apoi ne-am retras in camera, unde a inceput actiunea...si ce actiune !!!.

Inceputul fiind cu saruturi pe tot corpul si apoi un oral de nota 10+++ cel putin, de lunga durata si in diferite pozitii.

Dupa ce m-a adus la temperatura camerei (afara fiind mai rece azi), am trecut frumos la un LOT plin de pasiune, apoi am schimbat partea si mai apoi runda 1 a ajuns la final  :laugh2  

Ne-am retras apoi la o poveste, dupa care a urmat runda a doua, una dintre cele mai "dificile" in sensul bun al cuvantului din ultima perioada.

Pentru a nu ramane dator am inceput cu un oral lasandu-ma ghidat de miscarile Larisei si savurand din plin savarina, timp in care s-a incalzit si ea destul de bine.

Am mai schimbat vreo 3-4 pozitii, cu o pauza mica intre ele pentru a ne racori  (cu un pahar de orice numa' rece sa fie), ajungand in final la o finalizare frumoasa din partea ei, apoi cu inca un oral de vis a reusit sa ma dea gata complet.

Faptul ca am finalizat reciproc nu ar fi fost posibil fara o colaborare excelenta in timpul "luptei". Deci fiti oameni faini si veti primi...pe masura.

 

Ca si note eu consider 10+ la toate capitolele (ON, NP, GFE,). FK nu se pune, pt. ca este specificat acest aspect inca de la inceput, nu consider asta un impediment in a avea o intalnire super reusita, desi eu sunt un adept al FK-ului.

Ar mai fi vreo doua pagini de zis, dar lasam loc de completari ulterioare. :laugh2  :laugh2

 

Ms frumos Larisa si sper sa ne obosim cel putin la fel data viitoare  :laugh2  :laugh2

"ol dă best" si tie si Anei, pana data viitoare cand ne-om vedea  :kiss3

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Bă cretinule! Tu lu mă-ta i ai scris o scrisoare așa de lungă?

Ce p mea scrii 3 pagini?

De ce nu ești scurt si la obiect

Pește?

Dacă scriai cum te ai imbrăcat la futut erai tare fra!!!

Daca stau sa-ti analizez postarile, nu stiu care-i pestele de fapt...

Tu cum ai fi scris scurt si la obiect ce am scris eu acolo ? Chiar sunt curios ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineata!

Cand am deschis pagina si am vazut 7 notificari , mi-a inghetat cafeaua in cana, stiind ca im Sibiu 7 postari dintr-un foc nu poate fi bine. Dar,la dracu, va consider si printre cei mai pragmatici oameni,asa ca nu ma asteptam ca asta sa fie subiectul.

@master_blade, ms ptr recenzie ( sunt ani de cand nu am mai spus asta, am afirmat in nenumarate randuri ca, dpmdv,recenziile nu?sunt ptr mine, si mai ales?nu am dreptul sa imi expun parerea vis-a-vis de ele,fie ea buna sau rea. Si se poate verifica usor ,am avut maxim 3 recenzii usor negative de-a lungul timpului si la?una singura am obiectat- nu in ceea ce priveste actiunea sau swrviciile,ci la un aspect legat de apartamentul in care locuiam,un amanunt pe care dl nu il remarcase).

Dle.@georgesinistecifre , se poate sa ne explicati de ce v-a deranjat atat de tare postarea (regulamentara de altfel) aceasta? Ca e prea lunga ??? Pte cei care nu au timp/chef/dispozitie/capacitate de a citi un text atat de lung, el a ingrosat fix ideea principala. Nu era mai simplu si?mai fara batati de cap sa tteceti peste fara jigniri si acuze tampite ? Si pentru a va satisface curiozitatea,va spun eu cum era imbracat. Ca un barbat care merge sa se relaxeze, sa se destinda, sa petreaca niste timp pentru el , sa isi incarce bateriile pentru o noua saptamana. Ptr a nu ajunge sa refuleze aiurea in public. Got my point?

 

Suntem in Sibiu si astazi,maine f devreme plecam.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello ,lume!

Ajung in Sibiu luni dupa-amiaza. Voi fi disponibilă 2-3 zile. Cu Ana , pe Târgul Cailor.

 

Pana luni, ne citim doar pe wts.

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Hello ,lume!

Ajung in Sibiu luni dupa-amiaza. Voi fi disponibilă 2-3 zile. Cu Ana , pe Târgul Cailor.

 

Pana luni, ne citim doar pe wts.

Strada de lângă mine...mhmm...e posibilă o vizită..ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Gata! Am ajuns. Ma /ne găsiți pana spre miezul nopții.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Bună Larisssa,
Iti urez un bine ai venit, atat ție, cat si prietenei tale, Anna!!

Dacă te rugam frumos, poti sa ne spui care este problema ta pe Brașov? Este adevărat ca ai înregistrat scene video cu clienții si apoi i-ai șantajat împreună cu soțul tău? Ai primit 3 ani de închisoare după cum reiese la mic mic search pe google după asta?



Am văzut ca in Brasov a fost un întreg scandal in care ai fost implicată. Ce este adevărat sau ce este fals din acest topic de pe Brașov? Este adevărat că folosesti camere video doar in scop defensiv, in caz că...? Este adevărat ca oferi protecție unor fete din Brașov contra unor sume de bani?
Se spune ca o fata de la top a luat o pauza din cauza ta, si ca Anna!!, cea cu care ești acum in Sibiu, beneficiază de protecția ta.

https://nimfomane.com/forum/topic/158963-ne-a-expirat-detective-mode-asa-ca-asteptam-puncte-de-vedere/

Sper sa nu te superi ca întreb toate acestea, dar nu am vrea probleme la Sibiu!

Contul meu este creat de curând întrucât am văzut ca cei care pun întrebări despre aceste lucruri sunt banati de către adminul saitului, ceea ce înseamnă ca, ce spun unele persoane de pe Brașov ar avea un sâmbure de adevăr.
In cazul in care acest cont este blocat, înseamnă ca, într-adevăr, adminul saitului te favorizează, asa cum scrie in articol.

Asadar, bine ai revenit în Sibiu si asteptam niște lămuriri.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Dragul meu **spam editat** chups, nu iti raspund tie , ca m-am chinuit sa vb pe.lomba ta si nu am reusit.

Răspund pentru cei care vor să citească si sa inteleaga.

Așadar, punctual;

1-problema mea pe Brasov a fost , ca si a altor fete apreciate venite din

afara Brașovului- exact subiectul acelui topic , adica amenințări din partea unor useri care, culmea , fac exact ceea ce acuzi tu, si anume protejează si favorizează după criterii doar de ei știute o anumită curva ( mister_claudiu, cuculgol si tu, **spam editat**cabra).

Da, am avut o condamnare de 3 ani ,in urma cu multi ani, mult înainte de a fi prostituată si ,daca te ducea mintea sa si deschizi linkul ala, ai fi văzut că e vb de înregistrări făcute UNEI FEMEI, înregistrări despre care nu stiam nimic, si am fost pedepsită ptr tainuirea faptasului ( la vremea aia soțul meu, divorțata de eliberat după scandalul asta ). Încă o dată, daca te-ar fi dus mintea sa si citesti, nu doar sa iei de bun ce ti-a spus Andreea, nu te-ai fi făcut de cacat in halul asta, mințind si acuzând negru pe alb degeaba.

 

Alea.cu proxenetismul si bălării de 2 lei nici nu merita combătute, atât sunt de penibile si ORICINE a fost la mine stie exact ce si cum.

 

Beatrice ( fata de la Top care a luat o pauza) ,a facut-o din motivele pe care le-a expus , aceleasi pe cate le-am scris si eu mai sus si imediat o sa pun si postarea ei.

Cu Ana ma stiu de mult timp, daca nu am fost impreuna , am fost fiecare cu alta fata, rar se intampla sa venim singure, iiarăși aceleasi motive .

Mai poti, mai?

Mai puteti, mai?

Cand o sa înțelegeți că denigrarea fetelor care își fac treaba bine nu va aduce avantaje?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Si daca vei fi banat, va fi ptr acuzații nefondate si spam ( ca scrii ca disperați peste tot aceleasi imbecilitati),nu ca ma tine pe mine cineva in brate.

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Eram absolut sigur ca se gaseste cineva sa faca circ si pe secriunea sibiu(o sectiune destul de chill in ultima vreme) in care se scriu de regula recenzii si mici glumite pe topicele fetelor.

 

Iar faza cu condamnarea...hai sa fim seriosi. Până si nea' Miron ( aducătorul de bâte la București) e bine merci!

Acum fiecare intelege ce vrea/poate din ce am spus...

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Nu ma simt cu musca pe caciula(presupunand ca ma faci peste, iar Larisa sunt sigur ca rade cu gura pana la urechi cand se fac afirmatii de genu' la adresa mea. Ea cunoscandu-ma), doar ca vad ca anumiti...se baga peste tot si altereaza topicele.

Are wp femeia daca vrei ceva expres. Am citit si eu sectiunea Bv crede-ma. Dar acum fetele sunt in Sibiu. Daca tot ai citit circul de pe BV sunt convins ca ai trecut si peste remarca domnului GP, un domn/user destul de vechi in bransa, care face cat O MIE de afirmatii.

Si nu cred ca este vreun user activ care sa nu ficitit circul ala. Asa ca nu mai inviati mortii si aici. Sau macar aveti respect si folositi sectiunea corecta pentru "certuri".

Dvs credeti ca pe mine ma intereseaza ca vreo fata are "indrumator profesional" sau nu. Eu merg fut si plec(punct),iar cu asta sper sa nu se mai scrie discutii de genul acesta pe topice.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

:) :) :)

Eu când spun că pana si sa manânci rahat iti trebuie putina minte...de aia nu iti iese , mai, de aia !

Ai cerut de două ori lămuriri. Le-am oferit , dar nu mai sunt lămuriri, ci se cheamă " ca sar de cum in sus ". WTF?

Mai incerca. Pe Brasov nu ti-a iesit. Pe Constanța nici atât, aia nici nu te-au băgat în seamă:))))

După Sibiu, vezi ca ma duc in Tg Mures. Te sfătuiesc să începi de acum sa te agiti, ca daca apuc sa ajung si sa vada si cei de acolo ce-mi poate pielea , o sa o s..i. Si nu cum o sug eu!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Una peste alta, s-a scris suficient.

Gata!

Cine vrea sa ma viziteze si ma cunoaste , poate cere orice fel de lămurire in privat. Punct. Orice intrebare de aici, pe pe topic , care NU are legatura cu activitatea pe care o desfășor va fi ignorată complet.

Repet, cine doreste sa ajunga la mine si are nevoie de mai multe lămuriri decat 5 ani de activitate, 7-8 topice (dintre care 2 la Top) si 192839181 de recenzii in toata tara de la useri de toate felurile si culorile, sa ma întrebe in privat.

Refuz sa mai dau explicatii unor Justitiari d'astia din taste.

Topicul acela pe care l-am deschis a fost si Cutia Pandorei (mi-am asumat ), dar a si distrus multe cuiburi ( A se vedea activitatea si inactivitate din ultima săptămână, a se vedea arestările făcute, a se vedea cate mademoissele si-au facut bocceaua si au dispărut din Bv).

Asa ca eu am dovedit ce am avut de dovedit, si o voi face în continuare !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

:) :) :)

Eu când spun că pana si sa manânci rahat iti trebuie putina minte...de aia nu iti iese , mai, de aia !

Ai cerut de două ori lămuriri. Le-am oferit , dar nu mai sunt lămuriri, ci se cheamă " ca sar de cum in sus ". WTF?

Mai incerca. Pe Brasov nu ti-a iesit. Pe Constanța nici atât, aia nici nu te-au băgat în seamă:))))

După Sibiu, vezi ca ma duc in Tg Mures. Te sfătuiesc să începi de acum sa te agiti, ca daca apuc sa ajung si sa vada si cei de acolo ce-mi poate pielea , o sa o s..i. Si nu cum o sug eu!

 

Tg.Mureș pe fază, pe noi ne interesează ultima parte cu sămilingiacadeaua...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...