Sari la conținut

Betty blonda slim 0736947547


Vizitator jhin21

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut futăcioșilor
Tocmai am venit de la Betty si e o pralină numai bună de inaugurat până nu se ofilește
Datorită pozelor si recenziilor voastre am fost convins că arată bine, pot să vă confirm, arată bine și mai mult, are niște țâțe superbe și o piele superfină
Locația este intradevăr in spatele la Iulia Hașdeu, de acolo vă ”pilotează” ea de la balcon, e un bloc de garsoniere destul de OK

Locatia: O garsonieră pe care o împarte cu coechipiera sa Oana, micuță slim, simpăticuță și ea (o iau si pe ea după ce pleacă Betty)
Locația curată, cât de cât ok, îngrijită, curat fără mirosuri, fetele fumează în bucătărie, deci înseamnă că le pasă de clienti
Domnișoara; 
- Arată ca în poze, chiar mai bine după părerea mea
- Pielea foarte fină și veselă
- Oral Protejat (desi eram spalat curat) nu m-a deranjat că face un oral bun (cam de 9, era de 10 daca era fara prezervativ, poate ma serveste data viitoare, sper)
- Cur foarte frumos
- Subtirica cu carnea elastica numai buna de fiutut
- M-a intampinat goală pușcă si relaxată

Păsărica domnișoarei ușor roz și foarte frumușică, cineva zicea înainte că e prea largă, era medie, nu era nici strâmtă nici largă, fierbinte
După un oral de 5 minute, am trecut la un misionar cu grijă că are un pierce nou în păsărică

Mi-a plăcut că nu m-a grăbit foarte tare, dar se simte ca daca nu ii place de partener, guess what, îl va lua la goană CLAR!

 

Deci, dacă mergeti zilele aste are ierce si nu vă va lăsa să dați în ea din fundul grădinii, pentru cei care preciază genul minionă cu pielea fină, e numai bună

Cu siguranță voi reveni!

Halatul: 100 lei (nu am stat la 2 numere pentru ca era cu pierce-ul si nu mă puteam desfăsura corespunzator, să dau ca disperatul o jumate de ora)

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:w
  • Oras:w

 

In primul rand era gravida vizibil (in poze nu era) si tata, jur ca era panicata toata, i se citea o frica in ochi, nu stiu cum sa explic. Stiu ca fetele astea o fac pentru bani, dar fata aia era sinistru de speriata. se ruga de mine, aproape ma implora sa raman. Jur ca ii tremura vocea si aproape ii dadeau lacrimile.. Cand am trecut cu masina pe langa gang, doi din ei dadeau sa intre in bloc.

 

 

Buna dragilor astăzi o sa ajung in Ploiești ❤ Va aștept într-un nr cât mai mare

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

 

In primul rand era gravida vizibil (in poze nu era) si tata, jur ca era panicata toata, i se citea o frica in ochi, nu stiu cum sa explic. Stiu ca fetele astea o fac pentru bani, dar fata aia era sinistru de speriata. se ruga de mine, aproape ma implora sa raman. Jur ca ii tremura vocea si aproape ii dadeau lacrimile.. Cand am trecut cu masina pe langa gang, doi din ei dadeau sa intre in bloc.

 

 

 

Despre ce vorbești Draga ?

Link spre comentariu
  • Oras:w
  • Oras:w

 

Ma pocnise intr-o seara tarziu prin aprilie cheful de pasarica si fetele noastre de calitate nu raspundeau asa ca am inceput sa sun in dreapta si-n stanga si am ajuns acolo la o blonduta. In primul rand era gravida vizibil (in poze nu era) si tata, jur ca era panicata toata, i se citea o frica in ochi, nu stiu cum sa explic. Stiu ca fetele astea o fac pentru bani, dar fata aia era sinistru de speriata. I-am spus ca nu raman (am bagat-o pe aia ca gravidele nu sunt genul meu) si se ruga de mine, aproape ma implora sa raman. Jur ca ii tremura vocea si aproape ii dadeau lacrimile.

 

S-a pierdut citarea, "amnezico". sheldoncooper a scris despre tine

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

S-a pierdut citarea, "amnezico". sheldoncooper a scris despre tine

Ba tu ai citit toata postarea mea si contextul? Nu am scris despre ea, era o discutie intre mine si alt futac despre locatiile de la partide. Nu am fost la titulara topicului si nici nu o cunosc. Inainte sa comentezi ceva legat de o postare de a mea de anul trecut invata sa nu mai citesti printre randuri.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...