Sari la conținut

0764538647


Vizitator cocoasd

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Un pic va fi, deoarece doar la anul ma voi intoarce dar stii ce se spune "the longer the waiting, the sweeter the kiss" :)

Wow chiar lunga așteptare🤦â€â™€ï¸ , dacă voi mai fii in oraș atunci cu siguranța ne vom vedea, ce sa zic multa bafta acolo unde ești ,te pup😘🤗 iar dacă nu voi mai fii in oraș sa știi ca mi-a făcut plăcere sa te cunosc 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare!

Weekend a fost si vizita am facut :atm

Am sunat la anuntul de pe publi si fata fiind disponibila in 15 min am ajuns la blocul cu pricina 1 decembrie225, apartament urat, nota 6, baie urata, intuneric cu cearceaf pe la usi si un bec functional pe podea. M-am simtit ca la niste adevarate tarfe care inlocuiesc centura cu un apartament. 3 camere si cel putin 3 fete :slap2

Bianca destul de inalta, foarte slaba, sani foarte mici, carnea moale, GFE 0

Conditiile sunt aiurea, fara dus inainte (bine ca facusem chiar inainte de vizita), fara povesti (nu prea sunt curios daca fata nu duce), fara mangaieri (daca nu e safe nu o las), fara...

Actiunea fiind ceva de genul: Banii, dezbracatul, oral, normal si fugi ca vine altul.

Oralul protejat, nota 8 destul de bine executat :felatie , se poate si mai bine, fara deep si fara atentie la zonele de langa

Normal protejat nota 8. Pune putin lubrifiant si dupa care sta fata cum o pui :doggystyle , nu comenteaza desi e cam stramta si cu siguranta nu-i comod pentru ea orice pozitie. Are un fundulet foarte mic, carnea pe ea este moale si foarte tentant ar fi analul :sexanal dar a spus ca nu practica. Ok, inteleg ca o am groasa.

Finalizarea a venit si ea dupa vreo 15-20 minutele.

Mers la baie dupa ce am asteptat sa iasa altcineva, igienizat, imbracat si plecat.

In timp ce faceam sex gandul meu era sa intru in fiecare camera si sa le fut pe rand, una dupa cealalta. Chiar cred ca o sa programez o astfel de intalnire.

In principiu este o fata ok si buna de sex. Lady on top a fost chiar minunat.

Nu vreau sa o lungesc si Spor va doresc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare!

Weekend a fost si vizita am facut :atm

Am sunat la anuntul de pe publi si fata fiind disponibila in 15 min am ajuns la blocul cu pricina 1 decembrie225, apartament urat, nota 6, baie urata, intuneric cu cearceaf pe la usi si un bec functional pe podea. M-am simtit ca la niste adevarate tarfe care inlocuiesc centura cu un apartament. 3 camere si cel putin 3 fete :slap2

Bianca destul de inalta, foarte slaba, sani foarte mici, carnea moale, GFE 0

Conditiile sunt aiurea, fara dus inainte (bine ca facusem chiar inainte de vizita), fara povesti (nu prea sunt curios daca fata nu duce), fara mangaieri (daca nu e safe nu o las), fara...

Actiunea fiind ceva de genul: Banii, dezbracatul, oral, normal si fugi ca vine altul.

Oralul protejat, nota 8 destul de bine executat :felatie , se poate si mai bine, fara deep si fara atentie la zonele de langa

Normal protejat nota 8. Pune putin lubrifiant si dupa care sta fata cum o pui :doggystyle , nu comenteaza desi e cam stramta si cu siguranta nu-i comod pentru ea orice pozitie. Are un fundulet foarte mic, carnea pe ea este moale si foarte tentant ar fi analul :sexanal dar a spus ca nu practica. Ok, inteleg ca o am groasa.

Finalizarea a venit si ea dupa vreo 15-20 minutele.

Mers la baie dupa ce am asteptat sa iasa altcineva, igienizat, imbracat si plecat.

In timp ce faceam sex gandul meu era sa intru in fiecare camera si sa le fut pe rand, una dupa cealalta. Chiar cred ca o sa programez o astfel de intalnire.

In principiu este o fata ok si buna de sex. Lady on top a fost chiar minunat.

Nu vreau sa o lungesc si Spor va doresc!

Buna îmi pare rău ca locatia nu este pe gustul tau însă din pacate in acest oraș ofertele in legătura cu apartamentele sunt destul de putine, in schimb cred ca mai puțin important este cu arată ap ci dacă este curățenie și cred ca asta ai găsit in locație sau cel puțin pot confirma persoanele care au fost la mn dacă este curățenie sau nu, faza cu mersul la dus in principiu cei care vor sa facă dus cer singuri eu trimit la dus decât oameni care cred eu ca necesita sa facă dus, iar ca ai așteptat la baie după altcineva nu este vina mea nu locuiesc singura îmi pare rău , in fine o zi buna îți doresc și mulțumesc pentru vizita , aaa și sa știi ca eu nu grăbesc pe nimeni nu știu ce te-a făcut sa crezi asta ca fin câte îmi aduc eu aminte nu cred ca te-am grăbit , iar faza cu povestitul eu încerc sa comunic dar sa și am cu cine ca nu pot vorbi singura 😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...