Sari la conținut

Lady 40+ 0752488629


Postări Recomandate

Vizitator oo_tv_
Reputație: 0
Ce sa zic DOAMNA nu prea am ce totul este de la f bine in sus ..

Ma mira faptul cum se poate mentine atat de bine la anii ei mie 1 mi-a declarat o varsta mai reala daca doreste doamna o impartaseste cu voi daca nu nu eu nu SUNT SIFON:)

 

un plus si tot o data un micutz minus vreau sa adaug sa incepem cu plusul

+ Doamna foarte serioasa isi repsecta clientela chiar daca pe drum pana sa ajung la ea am facut cred vreo 20 de minute si eu am zis ca ajung in 5-10

-> nu se supara, nu e suparacioasa si tot cu acelasi apetit secual si chef de pula te intampina

-> alte fete daca intarzii pun bot si fac pe BULANGIOAICELE! EXCLUS LA ACEASTA DOAMNA ASA CEVA!

Si acum micutul minus care il adaug din propria mea initiativa mie imi place sa calculez fiecare amanunt si sa-l analizez sunt in Zodia Balanta :) poate deaia

- tot despre modul de abordare la telefon vreau sa adaug acest micutz minus .. O INTELEG SI PE DOAMNA CA SUNT 1 000 000 DE STRIGOI CARE NU STIU SA COMUNICE SI NESIMTITI

- dar o sfatuiesc pe viitor TELEFONIC sa fie mai Jovaiala mai Pozitiva mai cu chef de Caterinca Dar caterinca serioasa nu deaia de BALCI

Acum sa revenim la note

 

-> Locatie 10 Usor de Ajuns din fata de la Dorally si chior daca esti ajungi in acest aspect nu va faceti probleme :P

-> In baita geluri de Dus 4-5 bucati Cada mare curata

-> Si un Mare Plus Faptul ca are vreo 10 prosopele curate micute pentru fiecare client ASTA ESTE UN LUCRU ENORM DE FRUMOS , Dovada clara de respect fata de noi CLIENTII

-> Oral 9.50 Bun! cu scuipici pe pututlica cu Putine tente de deep nu sa atins de coitele mele cu limbuta dar parca prima data cand am vizitat-o le-a mai dat un capac cu LIMBA haha dar nu-mi aduc eu BINE AMINTE! in rest ORALUL Doamnei este foarte bun si relaxant NU AM SIMTIT URME DE DINTI si este destul de grosuta putza mea ( tuguiata )

-> Anal nu face spune ca o doare dar cred ca unu cu putulica mai subtirica daca pune o mica intrebare si e baiat de treaba zic eu ca il las din ce am observat eu cand am intrebat-o

-> Normal 10 Este si sportiva tinand cont de varza se urca pe tine si se infinge BINI DI TOT in Pula si Pizda calada :) " Eu credeam intr-o Legenda Ca doar tigancile au PIZDA CALADA " nu este adevarat! :)

- Nu comenteaza la Pozitii! dar eu am optat doar la 2 caprita si ea peste calutu meu magic :) si IDIOT :)

-> Gfe 9 Aici e cu "Siusta" Este o Doamna cu Picioarele pe Pamant Serioasa experiementata unsa cu toate alifiile 

- Dau nota noua tot din proprie initiativa si raspundere 

- Eu sunt o Persoana care traieste doar in DOUA EXTREME ori foarte fericit si zambaret si pus pe GLUME DE KKT =)) ori Foarte nervos si Suaprat pe viata haha NICIODATA la Mijloc

- Comportamentul Doamnei fata de mine a fost mult prea serios si respectuos si parca nu am creat clickul ala decisiv " AICI VORBESC DOAR CATEGORIA MEA DE OAMENI NEBUNI HAHA "

 

De recomandat -> Arta de Muzeu Doamna o sa va mire cum la varsta ei arata asa de bine + ff Serioasa cu clientii nu isi bate joc de ei sub nici o forma de la igiena la conversatie pana la asteptarea clientului

De revenit -> Binenteles avem mici socoteli de Incheiat Amundoi :P

 

Achitat 200 de Trandafiri Frumosi pentru o ora

Nu cunosc preturile pentru jumatate de ora sau cele EXTRA eu nu ma duc la jumatati de ora niciodata!

o Puteti intreba si suna cei interesati!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

As fute si eu ceva matur .... da 200 de lei ..... e o suma frumusica aproape un full de motorina :))))) .Si acum sincer daca tot dai 200 obligatoriu trebuie sa iei si un medicament pentru ciocan sa stea lemnu pe verticala minim o ora sa dai in matura de sa ai sara gogoasea :)))) ca vorba aia daca mergi salahor pe santier primesti maxim 100 de lei pe 8 ore de invartit la betoane :))) deci oblighat o laba sanatoasa inainte si dupa medicament pentru ciocan cum am vazut prin reclame ca au scos astia acum sa dai in ea ca surdu in tobe :))))))     Si probabil vor spune unii ba daca nu ai bani nu mergi la ea sau mergi pe varianta la alea de bea cola pe bordura :))) dar sunt multi care muncesc pe minim pe economie si cand ia salariu merg la curve de lux :))))) 

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

As fute si eu ceva matur .... da 200 de lei ..... e o suma frumusica aproape un full de motorina :))))) 

bine ca nu ai calculat in franzele!!.Da este ok matura,am fost si eu la 4-5!! 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...