Sari la conținut

Lady 40+ 0752488629


Postări Recomandate

  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta

Buna dimineata!!! Multe persoane ma intreaba locația si am decis să scriu aici.in spate la fosta ENERGIA din Baba Novac spre COMPOZITORILOR  cartier nou blocuri noi USOR accesibilă din Baba Novac  si discretă. O zi buna sa aveți!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
Acum 20 ore, Machedonul10 a spus:

Tu oare chiar mai existi pe piata???? Incredibil... Cu ce recenzii ti-am facut, cu serviciile prestate, ce sa mai zic?!

Spre surprinderea ta uite ca rezist.Sarmul meu si bunul simt ma tine la suprafață, dar tu nu cunosti asa ceva.Nu te mai chinui degeaba .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
Acum 29 minute, Machedonul10 a spus:

Manuela, in foarte scurt timp vei dispare. Serviciile tale execrabile, prefacatoria ta, atitudinea ta falsa vor duce la pieirea ta de pe aceasta piata. Cat naiba crezi ca o sa se mai uite cineva la tine???

O sa te anunt cand dispar!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 46 minute, Machedonul10 a spus:

Manuela, in foarte scurt timp vei dispare. Serviciile tale execrabile, prefacatoria ta, atitudinea ta falsa vor duce la pieirea ta de pe aceasta piata. Cat naiba crezi ca o sa se mai uite cineva la tine???

 

Acum 17 minute, manuela28 a spus:

O sa te anunt cand dispar!

....Sper ca nu prea curând...😇😇unul dintre motive ar fi sa il vad pe Mache cum face spume și să fie la versiunea cel puțin 20🤣🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 3 ore, manuela28 a spus:

Buna dimineata!!! Va doresc un 1Mai cu bucurii ,Paste Fericit ! Sa ne auzim cu bine dupa sărbătorile pascale.

:beex2  :wave:

  • Like 3
Link spre comentariu

Bai Luthore, cum iti spuneam si dupa cum ai realizat si tu, cand ai devenit, pentru scurt timp, constient si lucid - unic moment in efemera ta viata de sobolan: de ce naiba trebuie sa o promovezi pe Manuela - baba? Sau te-ai dus la ea, nu ai putut-o plati si i-ai ramas dator cu acest serviuciu, boule ce esti???

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
4 hours ago, Machedonul11 said:

Bai Luthore, cum iti spuneam si dupa cum ai realizat si tu, cand ai devenit, pentru scurt timp, constient si lucid - unic moment in efemera ta viata de sobolan: de ce naiba trebuie sa o promovezi pe Manuela - baba? Sau te-ai dus la ea, nu ai putut-o plati si i-ai ramas dator cu acest serviuciu, boule ce esti???

Se pare ca nu ai inteles nimic din ce ti-am zis. Phute si topicul asta. Dupa ce ca si asa este fad, da-i si lu' asta o culoare. Da-o-n pwla me de treaba.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator remusgb
Reputație: 0
Acum 28 minute, disaronno37 a spus:

Manuelaaa!!! Mai vreau o tura pe masa aia smechera a ta!!!!

Manuela oare trebuia să verificăm masa de masaj? ști că eu prefer patul.

Te pup 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...