Sari la conținut

Lady 40+ 0752488629


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Eu am fost la tanti(d-ra )de trei ori,o dată lîngă Tomis și de două ori la Doraly,ce să zic?Bună la vîrsta ei,bună  ca preț acum un an,dar puțin  grăbită și actual am înțeles că a mărit prețul. Eu unul zic pas,asta din cauza ofertelor din constanța. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta

Eu nu as fi comentat prețul  .Tocmai din cauza asta s-au  selectat clienții ceea ce am si vrut .Cine poate si isi permite bine.Cine nu ,piața e mare oferta la fel.Va doresc o saptamana frumoasă!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 11 ore, Machedonul12 a spus:

Manu, ai marit preturile? Nu mai e 100 / finalizarea? Serios?

Te intereseaza? sau vrei sa sti?, sau intrebi pentru un prieten?. Chiar si asa, vezi ce a scris @manuela28 ce nu intelegi?esti fratele  mai intârziat a lui babulan?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
2 hours ago, 2peu_2peu said:

Te intereseaza? sau vrei sa sti?, sau intrebi pentru un prieten?. Chiar si asa, vezi ce a scris @manuela28 ce nu intelegi?esti fratele  mai intârziat a lui babulan?

El a intrebat inainte de a raspunde doamna. Si multumim pentru comentariul tau plin de ratiune. Jos palaria !

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Salut...intr un final am ajuns la Manu..o doamnă în adevăratul sens al cuvântului, stie cum sa te faca fericit ...dacă faci click cu ea și esti un domn ,să știi să vb atunci o sa ai parte de dragoste și mai puțin sex....înțelegeți ce vreau să spun? Locația undeva la fosta Energia..bloc nou ,dotat cu toate cele..prosop curat ..Ai tot ce vrei..socializare ..dacă vrei...hai ca ma întind.. nota generală +9...de revenit..un mare DA  cu mare plăcere.. multumesc Manu😊😊👄

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta

Buna ziua dragii mei!! Cine suna pentru masaj este masaj de relaxare ,nu Cand ajunge aici vrea si d-aia si d-aia  in pretul de masaj .Ce se cere in plus se plătește în plus.Va pup ,o zi frumoasă!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
3 hours ago, manuela28 said:

Buna ziua dragii mei!! Cine suna pentru masaj este masaj de relaxare ,nu Cand ajunge aici vrea si d-aia si d-aia  in pretul de masaj .Ce se cere in plus se plătește în plus.Va pup ,o zi frumoasă!!!

Oferi cumva si meditatii la gramatica limbii romane??

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, gigi brecu a spus:

Oferi cumva si meditatii la gramatica limbii romane??

Stiti numai sa faceti observații.  Da ,stiu si matematica si gramatica .Avem tel. inteligente  si câteodată o ia autocorectorul inainte si slava domnului ca există  ca altfel nu stiu cum s-ar  descurca unii !

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta

Bună! Cine se programează si nu își respectă programarea :BLOK.  Cum eu imi respect clienții asa vreau si eu sa fiu respectată. Multumesc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...