Sari la conținut

Lady 40+ 0752488629


Postări Recomandate

  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, alexander88 a spus:

Și fără finalizare orală! Prea ca la țară...😁

Nu mi-e  foame  de aia nu fac finalizare orală si in legatura cu prețul  cine vrea si poate e ok cine nu ,asta e.Va pup .

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 7 ore, alexander88 a spus:

Și fără finalizare orală! Prea ca la țară...😁

 

Acum 5 ore, manuela28 a spus:

Nu mi-e  foame  de aia nu fac finalizare orală si in legatura cu prețul  cine vrea si poate e ok cine nu ,asta e.Va pup .

discuti despre PRET?.

@manuela28  dc pomenesti de foame si pret? rusinică:refoz. Tu ca si prestatoare de servici sexuale pe lovele asa te exprimi? , frumos elegant era sa zicI altceva dar ai ratat ..

Multa sanatate si echilibru in atitudinea ta.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
Acum 22 minute, 2peu_2peu a spus:

 

discuti despre PRET?.

@manuela28  dc pomenesti de foame si pret? rusinică:refoz. Tu ca si prestatoare de servici sexuale pe lovele asa te exprimi? , frumos elegant era sa zicI altceva dar ai ratat ..

Multa sanatate si echilibru in atitudinea ta.

O fac pe lovele ca nu pot gratis, ca nu vreau ,dar nu sunt in stadiul disperării sa fac orice pentru bani ,să-mi  înșir lista de servicii si preturi pt.etc etc.Viata e grea dar nu imposibilă. 

Link spre comentariu

Nu știu ce sa cred,nu știu cum își alege mușterii Manuela,dar ceva nu_i clar în comportsmrnul ei. I_am scris o luna în urma,am încercat sa o sun sa fac o programare,nu de 5 min ca sa înțeleagă ca nu o vizitez în dezavantajul ei.Am mai încercat și acum recent,de cind si_a anunțat prezenta..16/20.. Nimic și pace,nu vede mesaje,nu raspunde la telefon.Suna mereu ocupat.Mai Manuela,întreb și eu ptr un prieten,cind mai faci și masaj dacă telefonul suna mereu ocupat???

Cum sa fac o programare dacă nu răspunzi la mesaje sau la telefon???

Iti zic eu,am un fler...O sa ma duc la o alta fata.Nu am pierdut nimic,dar nici tu.Frumos ar fi fost,daca tot te consideri doamna,sa fi consumat putina baterie și sa fi scris un sms.Poate ca mine mai sunt și alți colegi,care au încercat sa te contacteze și au înțeles ca nu au pierdut nimic.Salut pe toată lumea de pe acest forum.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
Acum 9 ore, Dima74 a spus:

Nu știu ce sa cred,nu știu cum își alege mușterii Manuela,dar ceva nu_i clar în comportsmrnul ei. I_am scris o luna în urma,am încercat sa o sun sa fac o programare,nu de 5 min ca sa înțeleagă ca nu o vizitez în dezavantajul ei.Am mai încercat și acum recent,de cind si_a anunțat prezenta..16/20.. Nimic și pace,nu vede mesaje,nu raspunde la telefon.Suna mereu ocupat.Mai Manuela,întreb și eu ptr un prieten,cind mai faci și masaj dacă telefonul suna mereu ocupat???

Cum sa fac o programare dacă nu răspunzi la mesaje sau la telefon???

Iti zic eu,am un fler...O sa ma duc la o alta fata.Nu am pierdut nimic,dar nici tu.Frumos ar fi fost,daca tot te consideri doamna,sa fi consumat putina baterie și sa fi scris un sms.Poate ca mine mai sunt și alți colegi,care au încercat sa te contacteze și au înțeles ca nu au pierdut nimic.Salut pe toată lumea de pe acest 

Imi pare rău, telefoanele de,, servici" raman acasă  când eu am treabă  si de multe ori închise. Nu raspund la mesaje pentru ca le vad tz . 

Link spre comentariu
Acum 5 ore, manuela28 a spus:

Imi pare rău, telefoanele de,, servici" raman acasă  când eu am treabă  si de multe ori închise. Nu raspund la mesaje pentru ca le vad tz . 

Cind ești acasă nu răspunzi ptr ca nu ești la servici, la servici nu răspunzi ptr ca ai telefonul acasă.Nici la mesaje nu răspunzi ptr ca le vezi tirziu.Vezi manuala,cine sa te mai înțeleagă???

Eu,nu vreau sa am deaface cu asa oameni.Scriu ptr a informa colegii asa cum și eu am primit n informații.

Nu te învinovățesc,nu te condamn ptr felul tău de a te comporta,sa fii iubita,de cine te va vizita.Inchid aici orice comentariu despre tine și topicul tău,eu nu o sa mai scriu nimic 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0752488629
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, Dima74 a spus:

Cind ești acasă nu răspunzi ptr ca nu ești la servici, la servici nu răspunzi ptr ca ai telefonul acasă.Nici la mesaje nu răspunzi ptr ca le vezi tirziu.Vezi manuala,cine sa te mai înțeleagă???

Eu,nu vreau sa am deaface cu asa oameni.Scriu ptr a informa colegii asa cum și eu am primit n informații.

Nu te învinovățesc,nu te condamn ptr felul tău de a te comporta,sa fii iubita,de cine te va vizita.Inchid aici orice comentariu despre tine și topicul tău,eu nu o sa mai scriu nimic 

Dragă  telefonul merge sună  raspund nu stiu ce să-ți  zic azi nu am iesit nicăieri  probabil  esti blocat sau nu stiu 

  • Haha 1
Link spre comentariu
2 hours ago, Dima74 said:

Cind ești acasă nu răspunzi ptr ca nu ești la servici, la servici nu răspunzi ptr ca ai telefonul acasă.Nici la mesaje nu răspunzi ptr ca le vezi tirziu.Vezi manuala,cine sa te mai înțeleagă???

Eu,nu vreau sa am deaface cu asa oameni.Scriu ptr a informa colegii asa cum și eu am primit n informații.

Nu te învinovățesc,nu te condamn ptr felul tău de a te comporta,sa fii iubita,de cine te va vizita.Inchid aici orice comentariu despre tine și topicul tău,eu nu o sa mai scriu nimic 

Sa nu-ti para rau ca nu ai pierdut mai nimic,poate chiar ai avut noroc sa nu-ti raspunda.

Treci peste si mergi mai departe,sunt alte obtiuni mai bune la acelasi pret.

Spor!

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, gigi brecu a spus:

Sa nu-ti para rau ca nu ai pierdut mai nimic,poate chiar ai avut noroc sa nu-ti raspunda.

Treci peste si mergi mai departe,sunt alte obtiuni mai bune la acelasi pret.

Spor!

Multumesc frumos colegu!Unele servicii se diferentiaza din atitudinea prestatarelor.Este foarte adevărat nu toate muștele fac miere.Seara bun la toată lumea

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...