Sari la conținut

Lady 40+ 0752488629


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

A ajuns cineva pe la doamna? Am sunat astăzi și are locația în coiciu la un motel. Susține că sunt pozele ei ,are 45 de ani , înaltă și slăbuță. Ca servicii OPsi NP - 100 Nr,iar ON și NP - 150 Nr.

post-288248-0-65468500-1557063538_thumb.jpg

post-288248-0-04552600-1557063563_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Daca pozele sunt adevarate, treaba pare buna :) dar partea cu motel in coiciu, mie imi pare dubioasa ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Salutare. Până la urmă nu m-am putut abține și am fost la doamna. Am sunat mi-a răspuns puțin retricentă și cam expeditivă. M-a îndrumat către locație (undeva in coiciu la o vilă). Am făcut cunoștință ,o mică discuție plăcută și trecut la acțiune. Menționez că am folosit dusul pt un refresh că doar ce veneam de acasă. Baia curată,prosoape curate. A început cu ON bunișor,fara mâini ok.trecut ea deasupra se mișcă destul de bine( foarte atentă la reacțiile care le aveam și încerca în permanență să mă facă să mă simt bine) ,schimbat poz și finalizat. Acum doamna undeva la ,50 de ani,1,70,până în 60 kg . brunețică,tunsa scurt, arată bine pt vârsta ei.cred că a fost ceva mai plinuță cu ani în urmă,are ceva urme pe burtică.sani frumoși moi dar nu lăsați , sfârcurile sunt belea.păsă frumoasă cu labiile închise la culoare. Ceea ce vreau sa va spun că am lăsat pantalonul cu portmoneul in buzunar in cameră și eu am fost la duș. Culmea nu mi-a dispărut nimic ,aveam ceva bănuți in el.dtd 20-25 min 100 lei. Eu unul am să o mai vizitez pe doamna.( Nu sunt pozele reale în anunțuri)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Ceea ce va pot spune sigur că nu face anal și finalizare orală. Apropo vânătorii de fotomodele și doritorii de " carne de vânat " ( tare ) să nu se deranjeze că aici chiar nu este cazul.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

A plecat?

din ce am discutat cu ea când am fost ,am înțeles că nu lucrează sâmbăta și duminica. Mai face concesii celor care au mai vizitato cu programare in prealabil de vineri pt sâmbătă.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am fost și eu vineri la ea. Înaltă, bronzata, curata, cam pe graba. Locația ok. Tunsa cam ca la țara. Se muta în mamaia, în weekend nu lucrează. Și asta are caniche, și tot pufy îl cheamă.

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Am fost și eu vineri la ea. Înaltă, bronzata, curata, cam pe graba. Locația ok. Tunsa cam ca la țara. Se muta în mamaia, în weekend nu lucrează. Și asta are caniche, și tot pufy îl cheamă.

Ai fost în Mamaia sau în Coiciu?
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

De “buna “ce este!!..

Excepțională recenzie! Plină de detalii privind experienta ta erotica. Futacii (vorba ta) ăștia ce fac umbră degeaba forumului pot avea în tine un exemplu bun de urmat! Al tău "forever" fan, django2019! 😜

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Buna baieti,

 

Eu sunt Manuela. Stand de vorba cu un coleg de-al vostru de forum am inteles ca am avut reclamații față de pozele anterioare pe care le-am folosit pe Publi. Cum fapta mărturisită este pe jumătate iertată, recunosc!

 

Din motive care țineau de discretie, la vremea respectivă, am "împrumutat" niște poze, asa cum s-a si bine sesizat colegul de mai sus. Pentru a evita oricare alta confuzie in ceeace ma priveste am decis să intru direct in discutie cu voi aici.

 

Ca gest menit să câștige încrederea voastră, voi posta doar aici, pe forum, poze reale cu mine. Am rugamintea ca ele sa nu fie niciodata redistribuite. Din pacate nu am decat poze profi, dar garantez ca imi apartin. Băieții care au fost la mine va pot confirma acest lucru.

 

Va multumesc ptr atenție, iar restul detaliilor le putem discuta fie ulterior, fie telefonic.

post-292121-0-35765300-1560184689_thumb.jpg

post-292121-0-92345300-1560184714_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Ca gest menit să câștige încrederea voastră, voi posta doar aici, pe forum, poze reale cu mine. Am rugamintea ca ele sa nu fie niciodata redistribuite. Din pacate nu am decat poze profi, dar garantez ca imi apartin. Băieții care au fost la mine va pot confirma acest lucru.

Cum putem să le redistribuim ?Pozele au pe ele sigla publi 24.Dacă vrei să fii credibilă fă 2-3 poze cu telefonul și poate ne dai pe spate.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Manuela, spune-ne si noua ce servicii si ce preturi ai.

Favi FK, ANAL, CIM sau alte alea

 

https://nimfomane.com/forum/topic/133450-lady-40/?p=5612468  chiar asa de plantā esti??

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...