Sari la conținut

Lady 40+ 0752488629


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah Sebi...dice iejti mah circotasi fix dijaba ???

 

Tu oi cetit recenzia mia ? La descriiere io am folosit termenu "tunsulici". Cam cie crezi tu ca inseamna asta ? Vorba colegului...putea Manuela sa fiie tunsa lung ???

 

Uiti...iti zik io...aseaaa...ca la gradinita: ari paru scurt !!!

 

Daca nu suporti freze scurte pi gagici...fie "get over it"...si te duci...fie cauta moi diparte civa moi flocos...da clar...nui nivoie sa moi poluiezi tu cu nimicurili tali topingurili fetilor...doar casa ni spui tu cie...pareri si preferinte personale ???

 

Asa ca nu ti moi ratoi tu la lume cind primesti raspunsuri pi masura intrebarilor...ca nu tio pus niminea sa dai tu cu bita in balta. Ba kear moi mult...la ci aport oi avut tu pi Nimfo...nari niminea obligatia sati raspunda ții la intribari...ca tu atita oi facut acilea...doar intribari si ratățoială la lume !!!

 

Plm !!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Tot asa tunsa scurt este doamna ?

 

Uite asa este tunsa lung  :girly ,asa doar in zilele  de post!! :discodance

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Uite asa este tunsa lung :girly ,asa doar in zilele de post!! :discodance

Un comentariu excepțional din partea celui mai apreciat membru al forumului! Plin de învățăminte și cai de urmat în lumea eroticului! Un sincer BRAVO! Al tău fan, @django2019!

  • Minus 2
Link spre comentariu

Ce ti se pare asa anormal ? Vreau s o vizitez dar nu suport frezele alea de barbati . Pozele sunt puse de mult poate ia crescut parul plm

Pai si eu ce ti-am raspuns, mai, Sebika!?! Ca acum o fi tunsa lung.... Gieee😰 Greu la deal cu bou' mic!😉
  • Like 1
Link spre comentariu

Mah Sebi...dice iejti mah circotasi fix dijaba ???

 

Tu oi cetit recenzia mia ? La descriiere io am folosit termenu "tunsulici". Cam cie crezi tu ca inseamna asta ? Vorba colegului...putea Manuela sa fiie tunsa lung ???

 

Uiti...iti zik io...aseaaa...ca la gradinita: ari paru scurt !!!

 

Daca nu suporti freze scurte pi gagici...fie "get over it"...si te duci...fie cauta moi diparte civa moi flocos...da clar...nui nivoie sa moi poluiezi tu cu nimicurili tali topingurili fetilor...doar casa ni spui tu cie...pareri si preferinte personale ???

 

Asa ca nu ti moi ratoi tu la lume cind primesti raspunsuri pi masura intrebarilor...ca nu tio pus niminea sa dai tu cu bita in balta. Ba kear moi mult...la ci aport oi avut tu pi Nimfo...nari niminea obligatia sati raspunda ții la intribari...ca tu atita oi facut acilea...doar intribari si ratățoială la lume !!!

 

Plm !!!

Acum mi-a cazut fisa!!! Sebi cred ca s-a referit la coafura pubiana a doamnei! Ii plac femeile pletoase...😰😲😵

  • Like 1
Link spre comentariu

Sebastianus nari noroc. Si acolo ie tunsa...lins !!! :))))))

Sa nu auda Sebika ca ne-njura pe toti si ne face cum ii vine la gura! Pentru Sebake e de Evitat Coana UB40+!😀😠😂

A facut si el o postare si aia "Muci-n fasui!".😀

  • Like 1
Link spre comentariu

Sa nu auda Sebika ca ne-njura pe toti si ne face cum ii vine la gura! Pentru Sebake e de Evitat Coana UB40+!😀😠😂

A facut si el o postare si aia "Muci-n fasui!".😀

Il injur doar pe 2peu stai linistit 😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Il injur doar pe 2peu stai linistit

Mah Sebastiane...bravo la tini. Asea se procediaza coriect pi Nimfo ! ;)

 

Tu oi scos o perla din tini...ți so atras atentia...oi avut un zvic so dai in scandal si bulajereala...dara oi mai cetit o leaca...oi bagat la cap cai doar caterinca...si nu oi continoat scandalu pi topingu asta. Manuela clar nu merita scandalu...asea ca navea sens.

 

Da io is curioasa...ci tio facut tii Tupeu di il injuri ? Ci tio facut personal ???

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:în pizdă până-n gât
  • Oras:în pizdă până-n gât

Buuuun...

 

Hai sa va zik... :)

 

Ieri moi spre seara...meam terminat io tăti alergaturili mieli di gospodina...si ieram sleită di puteri. Tatusi...ma cam mînca moțu ! Am stat si mam gindit io bini si mam întribat cam cie mear faşi mii pi plac. Afara ploua...iera plin di nori...o leaca di răcoare...vreme tocma buna di tavalit vro lezbiianka dia mia. Cum io mam cam saturat di pustoaici dastea beşinoase...viniti cu microbuzu la mare...clar ca avieam chef di civa fara di vrajeala obijnuita. Meam zis io ca ar fi bini sa gasiesc o fumeie matura...ân plina virsta...ca doar deh...iegsperienta di regula isi spuni cuvintu.

 

Am intrat pi forumu mieu preferat...meam aruncat o leaca ochiu...mam diecis intrun final si am sunato direct pi Manuela. Mia raspuns din prima si mea iegsplicat uni ari ia locatiia...numa ca mii mio loat civa vreme sa ajung din capatu cielalant al orasului pin la Tomis Mall...uni ari ia tona. Intrun final am ajuns si so deschis uşea !!! Surprize surprizeeee !!! Manuela clar nui pustoaica...da la prima prezentare...da bini fumeia...kear bini di tat ! Inalta...tunsulici...macheata discret...intro lenjieriie intima niagră...pi trupu iei slim bronzat uniform la solar...gherute di gel cu ştrasuri...si o privire daia di lupoaica flamîndă. Mam gindit io că trebai buna...da habar naviam ci maşteapta. Neam bagat in bucatarii la o țîgare...şiii...țaca paca...dai taifas di muieri...ca doar ieram doua ladies...cie pula mia !

 

Am trăncanit noi di una...di alta...di voi. Iam zis ca ar fi bini săva zica si voua un "hello" acilea si sa va arate motu iei...da ia mio aratat tăti pozili iei din telifon si navia nişiuna cu motu ! Da mio zis fata..."all good things to those who wait" !!! La un momient dat...cind ni uitam prin telifonu iei la pozi...ia sio pus ochelariii pi nas. Jur ca mio zvîcnit instantanieu lindicu la imajinea ceia di Doamnă Dirijintă...si iam zis ca ar fi foarti bini sa ni futim...si nu oricie fiel di futai...ci futai dăla grav !!! Si asta am facut.

 

Neam dusat noi...neam cremuit pi pelişicile nostre cu crema hidratanta...si neam aruncat pi patu ciela confortabil di mare...cu asternuturi florale ci miroseau a zambiluțe. Mah fratilor...o iesit o nebuniie...o nebuniie curata !!! Ie chestii cari nu ie decent sa li zik io public acilea...dara Manuela mio zis că cînd ajunge acasa...osa puna un semn in calendaru iei pientru ziua ceia...ca or fost nisti recorduri personale batute !!! Ie atita di frumos sa ajunji la satifactiia aia secsuala deplina...la iecsploziia aia senzoriala...jur ca io mam simtit ca o pustoaica di 16 ani...la primu iei futai calumea. Mah fratilor...cind te nimeresti te nimeresti...si cind iti lasi mintea sa zburde...cind prinzi increderea aia...iese o traire superba !!! Cie moi...futaiu dreaq o fost !!!

 

Io nu pria fac ricenziii...da uni merita...merita pur si simplu...asa ca trec la note.

 

Locatiie 10. Ie in centru...linga Tomis Mall...apartament nou nout refacut...alb...curat...jmeker. Ie tat ci trebe sa fiie pientru o tavaleala pi cinste.

 

Manuela 9,5. Pientru o fumeie matura ie bini. Foarti putine muieri arata ca ia la categoriia ceia di virsta. Trup țapăn...țîțe ferme cu nisti sfircuri ca di nu iejti atenta iti scoate ochiu. In prima faza ie putin distanta...da cind seapuca de isi da drumu...îngînă tat felu di graiuri dumnezeiesti ! Udatura dreaq o fost...si afara...dila ploaie...si pi cearceafuri...dila Manuela.

 

Oral 10. In primu rind nota maxima pientru mini...ca nu pria imi vinea sa scot botu din pizda iei di fumeie cocheta. Da nisi cu Manuela nuti fasi diloc di rusini. Mah...daca ii plaşe ii plaşe...si pace. Nu ti pui cu plaserea omului !!!

 

GFE 10. Noi doua neam cam nimerit...iara cind ie cu potriveala...iese treba buna...di ti dusi acasa moi tirziu si derulezi in minte tat felu di chestiii perverse ci leoi impartit cu ia printri asternuturi. Paradoxal...teai astipta ca la iegsperienta iei sa fii plictisita di futaiuri...dara so dovedit inca odata ca cieli moi multe dintre iexgospodine... di plina maturitate di veață...nor fost nisiodata futute cum trebe !!!

 

Acuma cie sa va moi zik ? Daca ti ajuta soarta si iejti si genu di persoana cari sa ştiie cum sa puna probliema...Manuela iti ofera si iti satisface toati asteptarili. Io nu creca putiam sa cer moi mult dila iepisodu di ieri cu ia. Scoru ie 100 cu 200...iara din punctu mieu di vedere...daca ti gidila pi cerebel o fumeie adivarata...Manuela clar ca nui di ratat !!! Ia di chestia asta so apucat foarti tirziu...si nu ie pi treaba di mult...si creca ia incearca sa conpenseze acuma toati futaiurili bune pi cari leo ratat la frageda iei prunciie din lipsa di noroc. Asa ca puniti pula dila pula...si arataťii doamnei cum se fasi treaba asta rusinoasa ca la carte. Merita !!!

 

;)

Multam, surioaro, o trec pe lista!

  • Like 1
Link spre comentariu

Mah Sebastiane...bravo la tini. Asea se procediaza coriect pi Nimfo ! ;)

 

Tu oi scos o perla din tini...ți so atras atentia...oi avut un zvic so dai in scandal si bulajereala...dara oi mai cetit o leaca...oi bagat la cap cai doar caterinca...si nu oi continoat scandalu pi topingu asta. Manuela clar nu merita scandalu...asea ca navea sens.

 

Da io is curioasa...ci tio facut tii Tupeu di il injuri ? Ci tio facut personal ???

 

Pai nu sunt genul sa ma cert aiurea ca oricum nu se ajunge nicaieri . Cat despre tupeu , se baga aiurea in seama peste tot si comenteaza cand nu este necesar si te ia si la misto de parca ar fii forumul lui . Dar sa nu deviem , Ti am citit recenzia si ii voi face o vizita doamnei “tunsa lung†in curand 👌👌

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

 

Pai nu sunt genul sa ma cert aiurea ca oricum nu se ajunge nicaieri . Cat despre tupeu , se baga aiurea in seama peste tot si comenteaza cand nu este necesar si te ia si la misto de parca ar fii forumul lui . Dar sa nu deviem , Ti am citit recenzia si ii voi face o vizita doamnei “tunsa lung†in curand 👌👌

Bravoosi... Iti invingi fobia si te prinzi cu Madama de piept, orice par o avea! (Creca nu-i da in oki...)😉

  • Like 1
Link spre comentariu

Pai nu sunt genul sa ma cert aiurea ca oricum nu se ajunge nicaieri . Cat despre tupeu , se baga aiurea in seama peste tot si comenteaza cand nu este necesar si te ia si la misto de parca ar fii forumul lui . Dar sa nu deviem , Ti am citit recenzia si ii voi face o vizita doamnei “tunsa lung” in curand

 

Amelio , Sebika are dreptate. Prietenul tau 2peu are multi fani pe aici si eu ma includ printre ei dar as mai mentiona pe obiectivlentila02 , talibanu , halooween si multi , multi altii. Te-as intreba , asa ca intre curve ce suntem , de ce ii tii partea acestui tovaras? 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Amelio , Sebika are dreptate. Prietenul tau 2peu are multi fani pe aici si eu ma includ printre ei dar as mai mentiona pe obiectivlentila02 , talibanu , halooween si multi , multi altii. Te-as intreba , asa ca intre curve ce suntem , de ce ii tii partea acestui tovaras? 

Mai conteaza ce crede ul amelia?( el doar a intrebat ,dar tu nu ai inteles).

post-255047-0-79008000-1561291680_thumb.png

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah...io nam nisio probliema cu Tupeu. Io vorbiesc in privat cu iel...normal...fara injuraturi...fara intepaturi. Io nam contre cu iel...si mam obijnuit di multi ani cu stilu lui. Akuma cie sa va zik...fiicari dintri noi uniori ie Gica Contra pi acilea. Iel ie o leaca moi mult...da asea ie iel.

 

Daca osa ii sariti tati in cap...nu rezolvati probliema...doar il intarîtati moi rau.

 

Live and let live ! Asea zik io. Voi stiti ca io is cu toleranta...cu dulciegariili...cu dragostea, ubirea si harmonia...dara doar pina ma zgindare ciniva sau civa...si porma dam tiganeala jos din pod...si nuti spala tata apa din Marea Niagra cu ciei la gura mia !!!

 

Voi doar va tiganiti cu iel acilea. Lasati mah omu sa zica. Io creca isi da singur seama cind o mai zbircieste...si revine...si corectiaza. Da daca il loati tati la pula...nari cum sa moi revina...asa ca iese cu tiganisme...si niminea nu cistiga !!!

 

;)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...