Sari la conținut

Lady 40+ 0752488629


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah...io nam nisio probliema cu Tupeu. Io vorbiesc in privat cu iel...normal...fara injuraturi...fara intepaturi. Io nam contre cu iel...si mam obijnuit di multi ani cu stilu lui. Akuma cie sa va zik...fiicari dintri noi uniori ie Gica Contra pi acilea. Iel ie o leaca moi mult...da asea ie iel.

 

Daca osa ii sariti tati in cap...nu rezolvati probliema...doar il intarîtati moi rau.

 

Live and let live ! Asea zik io. Voi stiti ca io is cu toleranta...cu dulciegariili...cu dragostea, ubirea si harmonia...dara doar pina ma zgindare ciniva sau civa...si porma dam tiganeala jos din pod...si nuti spala tata apa din Marea Niagra cu ciei la gura mia !!!

 

Voi doar va tiganiti cu iel acilea. Lasati mah omu sa zica. Io creca isi da singur seama cind o mai zbircieste...si revine...si corectiaza. Da daca il loati tati la pula...nari cum sa moi revina...asa ca iese cu tiganisme...si niminea nu cistiga !!!

 

;)

Tu ai dreptate Amelia. Dar, uite, eu sunt fanul lui @2peu_2peu căruia îi apreciez foarte mult intervențiile pe forum și cu toate acestea el mă minuseaza într-o veselie. Păi se poate așa ceva? Oricum eu sunt și voi rămâne fanul înflăcărat al acestei minți sclipitoare!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Mah Mango Django...fiicari cu plaserea propriie ! :)

 

Tii iti plasi di Tupeu...

Mii imi plasi di Manuela...

 

Io am un filing ca fiicari dintri noi osa stea cu plaserea propriie ! ;)

🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Mah Mango Django...fiicari cu plaserea propriie ! :)

 

Tii iti plasi di Tupeu...

Mii imi plasi di Manuela...

 

Io am un filing ca fiicari dintri noi osa stea cu plaserea propriie ! ;)

😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

 

râzi ca menghina,si ca brosaca  la inundatiiiii radu-cule .Din 2014 pâna acuma nu te-ai prins??Raducule ,esti ceea ce poti,nu te enerva!!

post-255047-0-91326400-1561325266_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dimineata.Dragii mei nu va mai supărați între voi eu nu am avut si nici nu o sa am părul lung vreodata .Cine ma place ma place si asa .Un caracter frumos nu sta in lungimea părului.Va pup si va astept.

Baietii au tot felul de fetisuri; se excita mult vizual!
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah nenea Grigore...imi fac io mea culpa. :(

 

Di moi bini di 2 saptamini imi tat propun sa trec citiva minute sau ore pila Manuela...si sai fac citiva poze sa va puna acilea...casa videti si voi cit di bunaca ie ia...da nu stau pria bini cu timpu vara asta. Da uiti...io iti promit ca pina in octombriie sigur sigur imi fac timp. Tu astiapta pina posteaza ia pozili cari am sa li fac io...casa ti dusi si tu.

 

Si inca o triaba...oi sa viezi ca fetili cari se cam respecta or sa se cam fereasca sa baji liste cala peata pi forum dispri cie fac ieli si cie nu fac. Da iti zic io un secret. Mii Manuela mio spus prima data cind niam cunoscuto ca ia nu fasi si nu va fasi nisiodata o procedura dasta mai rusinoasa si perviersa. Da ghici cie...intro noapte ferbinte...so razgindit !!!

 

Sa sti dila mini ca tine di fiicari flacau in parti cie reuseste iel sa scoata dila cite vro fata. Uni ie antitalent din nascare...si nisiodata nu va primi un futai maxim dila nisio fata...pi cind alti vor ramine fara un rind di pele pi pula. Da asea ie lumea asta...nidreapta si incoriecta !!!

  • Like 3
Link spre comentariu

Mah nenea Grigore...imi fac io mea culpa. :(

 

Di moi bini di 2 saptamini imi tat propun sa trec citiva minute sau ore pila Manuela...si sai fac citiva poze sa va puna acilea...casa videti si voi cit di bunaca ie ia...da nu stau pria bini cu timpu vara asta. Da uiti...io iti promit ca pina in octombriie sigur sigur imi fac timp. Tu astiapta pina posteaza ia pozili cari am sa li fac io...casa ti dusi si tu.

 

Si inca o triaba...oi sa viezi ca fetili cari se cam respecta or sa se cam fereasca sa baji liste cala peata pi forum dispri cie fac ieli si cie nu fac. Da iti zic io un secret. Mii Manuela mio spus prima data cind niam cunoscuto ca ia nu fasi si nu va fasi nisiodata o procedura dasta mai rusinoasa si perviersa. Da ghici cie...intro noapte ferbinte...so razgindit !!!

 

Sa sti dila mini ca tine di fiicari flacau in parti cie reuseste iel sa scoata dila cite vro fata. Uni ie antitalent din nascare...si nisiodata nu va primi un futai maxim dila nisio fata...pi cind alti vor ramine fara un rind di pele pi pula. Da asea ie lumea asta...nidreapta si incoriecta !!!

 

https://xhamster.com/videos/cu-o-vecina-10727685?embed=related&from=player_related

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah Aleks...ciei mah cu panarama ceia di clip dipi xhamster??? Poi vecina ceia din film doar o mozolieste pi Doamna Pula pila capatina. Ie borrring as hell. Poi vicina Manuela stiie claaar ciei di facut. Nui loc di joaca dasta di inciepatori.

 

:))))))

  • Like 1
Link spre comentariu

Mah nenea Grigore...imi fac io mea culpa. :(

 

Di moi bini di 2 saptamini imi tat propun sa trec citiva minute sau ore pila Manuela...si sai fac citiva poze sa va puna acilea...casa videti si voi cit di bunaca ie ia...da nu stau pria bini cu timpu vara asta. Da uiti...io iti promit ca pina in octombriie sigur sigur imi fac timp. Tu astiapta pina posteaza ia pozili cari am sa li fac io...casa ti dusi si tu.

 

Si inca o triaba...oi sa viezi ca fetili cari se cam respecta or sa se cam fereasca sa baji liste cala peata pi forum dispri cie fac ieli si cie nu fac. Da iti zic io un secret. Mii Manuela mio spus prima data cind niam cunoscuto ca ia nu fasi si nu va fasi nisiodata o procedura dasta mai rusinoasa si perviersa. Da ghici cie...intro noapte ferbinte...so razgindit !!!

 

Sa sti dila mini ca tine di fiicari flacau in parti cie reuseste iel sa scoata dila cite vro fata. Uni ie antitalent din nascare...si nisiodata nu va primi un futai maxim dila nisio fata...pi cind alti vor ramine fara un rind di pele pi pula. Da asea ie lumea asta...nidreapta si incoriecta !!!

😃Amelico, o profesoara d-a mea zicea:"Iar dai porcului portocale?"😂

Lasa-i sa-ntrebe pacilea toate traznaile! Oricare se respecta o sa le raspunda din parti! Nu mai risipi margaritarele ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

râzi ca menghina,si ca brosaca la inundatiiiii radu-cule .Din 2014 pâna acuma nu te-ai prins??Raducule ,esti ceea ce poti,nu te enerva!!

Bravo Maestre! Felicitări! Asa, fă-i de cacao pe toți ăștia care freacă menta pe forum. Fără tine, ca un adevărat Guardian of Nimfomane, forumul ar cădea în derizoriu! Cu stima și respect, al tău fan @django2019!😜

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Norocul lui e ca foloseste litera i atunci cand trebuie. De data asta a scris exemplar cuvantul Raducule , asa ca nu prea ai dreptul sa te iei de el. 2peu nu dezarma , esti pe calea cea buna , nu uita ca azi e luniiiiiii si mai poti corecta cativa baietiiiiiiiii. Cu drag al 2lea fan al tau

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah baeti...io nu stu cum procedati voi...da io cind am curiozitati..nu pun intribari acilea...pi forum...sa ma bazez io pi cie o sami spuna vrunu dintri voi. Voi tati avieti intribari...multi...da doar atita.

 

Io pun mina pi telifon...o sun pi mindra...atunsea...pi loc. Ma orientez daca vriau sa o cunosc...sau nu...dupe cum imi raspunde si imi vorbeste ia la telifon. Dak imi plasi cie aud...ma sui in masina si ma duc so vaz...atunsea...pi loc !!! Daca imi deschidi usea fo nasoala...sau fo strinba...schimb 2-3 cuvinti cu ia sa ma lamuriesc...ca va zik io ca am ramas la nisti strinbe cari mor futut di drasiii mor loat. Daca numi plasi...numi convini civa...sau filingu mieu strinba din nas...ii zik gagiciii clar si pi sleau ca mamica mio zis cu mult timp in urma ca ia nu creste fraeri acasa...si o tai.

 

Chestia asta nu costa nimica mah...dicit doar nisti benzina si nisti timp. Di cieli moi multi ori...cind ascult di nasu mieu propriu...si nu di intribarili voastre di aci...ma fut di tati baniii !!! Discoper nisti muieri cari se fute cu toata inimioara si pizda ! Si dupe...stau si ma gindesc...ca dak faseam si io la fiel ca voi...si doar puniam intribari aci...poi doar cu atita ramineam...cu intrebarili !!!

 

Mah...io si ieri am vorbit cu Manuela sa ma duc sai fac nisti poze. Ca voi tat cereti in lindicu mieu. Mah da io stau prost cu timpu mah...ca ie multe fete in orasi...si putine minute libere. Mah Manuela ie fata galon...si vreau sa o ajut sai fac nisti poze...ca merita...dah mah...mah io stu cum arata ia mah...ca am vazuto in pelisica iei nuda...ca io am tricut pi colea pila ia..si drasiii mor loat cu toati ienergiili la fututu cari mi lo aplicat ia. Voi doar nu stiti cum arata ia !!! Io stu !!! Voi doar intribati acilea !!! Da sa dea dreaq di aveti initiativa sa videti cu ochiii vostri !!!

 

Mah Randomuleee...daca vriei sa vezi poze cu ia...suno mah si spunei doar atita: "fatah...hai ca vin io sa ti ajut cu nisti poze" !!! Fac pariu ca Manuela dabea ajteapta...si iti zice si mecic pientru gest ! Daca nu vrei sa futi...ca nai timp...ca nai bani...sau ca nai pula...nu ti futi mah si gata !!! Da ajuti si tu comunitatea cu civa...adica cu altiva dicit cu intrebari !!!

 

Sami bag lindicu dak io nu mam saturat di intrebarili voastre !!!

 

Voi vreti altu sa sune...si sa va zica voua...altu sa fak poze...da sa va arate voua...altu sa plateasca...da sa va garanteze voua. Voi vrieti toate mura in gura...si tat nuva dusiti la futut !!! Tat viniti cu alte si alte si alte intrebari. Mah...daaca ie sa traga altu pi pula lui...indiferent cit di bini va povesteste aci cum so futut iel...tat nui mah di ajuns casa simta si pula ta !!!

 

Doar pula ta ii pula ta !!! ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah...probabil...ca io nus kear la curent cu tăti tehnolojiili astea moi noi. Io is moi pi vechi...asea...batrineste...ca dinozauriii. Da io is convinsa ca cu toata ingineriia dipi lumi...tat ala cari fute simte...nicidicum ala "altuia" !!!

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Mah baeti...io nu stu cum procedati voi...da io cind am curiozitati..nu pun intribari acilea...pi forum...sa ma bazez io pi cie o sami spuna vrunu dintri voi. Voi tati avieti intribari...multi...da doar atita.

 

Io pun mina pi telifon...o sun pi mindra...atunsea...pi loc. Ma orientez daca vriau sa o cunosc...sau nu...dupe cum imi raspunde si imi vorbeste ia la telifon. Dak imi plasi cie aud...ma sui in masina si ma duc so vaz...atunsea...pi loc !!! Daca imi deschidi usea fo nasoala...sau fo strinba...schimb 2-3 cuvinti cu ia sa ma lamuriesc...ca va zik io ca am ramas la nisti strinbe cari mor futut di drasiii mor loat. Daca numi plasi...numi convini civa...sau filingu mieu strinba din nas...ii zik gagiciii clar si pi sleau ca mamica mio zis cu mult timp in urma ca ia nu creste fraeri acasa...si o tai.

 

Chestia asta nu costa nimica mah...dicit doar nisti benzina si nisti timp. Di cieli moi multi ori...cind ascult di nasu mieu propriu...si nu di intribarili voastre di aci...ma fut di tati baniii !!! Discoper nisti muieri cari se fute cu toata inimioara si pizda ! Si dupe...stau si ma gindesc...ca dak faseam si io la fiel ca voi...si doar puniam intribari aci...poi doar cu atita ramineam...cu intrebarili !!!

 

Mah...io si ieri am vorbit cu Manuela sa ma duc sai fac nisti poze. Ca voi tat cereti in lindicu mieu. Mah da io stau prost cu timpu mah...ca ie multe fete in orasi...si putine minute libere. Mah Manuela ie fata galon...si vreau sa o ajut sai fac nisti poze...ca merita...dah mah...mah io stu cum arata ia mah...ca am vazuto in pelisica iei nuda...ca io am tricut pi colea pila ia..si drasiii mor loat cu toati ienergiili la fututu cari mi lo aplicat ia. Voi doar nu stiti cum arata ia !!! Io stu !!! Voi doar intribati acilea !!! Da sa dea dreaq di aveti initiativa sa videti cu ochiii vostri !!!

 

Mah Randomuleee...daca vriei sa vezi poze cu ia...suno mah si spunei doar atita: "fatah...hai ca vin io sa ti ajut cu nisti poze" !!! Fac pariu ca Manuela dabea ajteapta...si iti zice si mecic pientru gest ! Daca nu vrei sa futi...ca nai timp...ca nai bani...sau ca nai pula...nu ti futi mah si gata !!! Da ajuti si tu comunitatea cu civa...adica cu altiva dicit cu intrebari !!!

 

Sami bag lindicu dak io nu mam saturat di intrebarili voastre !!!

 

Voi vreti altu sa sune...si sa va zica voua...altu sa fak poze...da sa va arate voua...altu sa plateasca...da sa va garanteze voua. Voi vrieti toate mura in gura...si tat nuva dusiti la futut !!! Tat viniti cu alte si alte si alte intrebari. Mah...daaca ie sa traga altu pi pula lui...indiferent cit di bini va povesteste aci cum so futut iel...tat nui mah di ajuns casa simta si pula ta !!!

 

Doar pula ta ii pula ta !!! ;)

Intrebarile ii chinuiesc! Eu cred ca intreaba, deci nu exista!😂

Fac parte din regnul Intrebacilor, Clasa

Labagere...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...