Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna dragilor, m-am gandit sa va fac o vizita la Piatra Neamt, nu stiu o data fixa dar am deschis acest topic pentru a cere cateva pareri despre locatiile din zona. O sa revin cu poze de îndată ce ajung. Va pup si sper sa ne vedem cat mai curand 😚

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna dragilor! Am ajuns astazi in oras. Locatia o am pe Bulevardul Decebal, langa Hotel Ceahlau. Ca servicii ofer ON/OP, NP, FK (in functie de persoana), fac si masaj de relaxare la ora. Ca pret, 100 finalizarea si 200 ora. Accept si CIM in functie de igiena si pentru 50 de lei in plus. Programarile se fac telefonic, plus varianta sms cu 15-20 de min inainte pt confirmare. In cazul in care nu primesc sms-ul pt confirmare programarea se anuleaza. Va pup si va astept 😚

Link spre comentariu
  • Oras:here & there
  • Oras:here & there

Hai sa recenzam fetita asta ca merita. Chiar merita. Nu o sa dau note dar atat va spun : care sunteti forumisti si va place sa mai umblati pe la floricele noi de prin satucul nostru  nu o pierdeti ca sigur nu sta mult prin Piatra( desi o gasim destul de aproape - Bacau) . Proaspat intors de la Denisa nu am decat cuvinte de lauda pentru ea si pentru ce presteaza. Pozele sunt 100% reale ( am fost primit in costumatia din poza 3 si m-a dat pe spate cu sanii ei care sunt super mari dar foarte ok si placuti la atingere) iar fata  , parerea mea super frumusica ( i-am si zis ca m-a intimidat putin ca nu ma asteptam sa fie chiar asa draguta) . Foarte curata , un parfum foarte placut pe ea, o pasarica frumoasa primitoare foarte placuta in timpul actului  , foarte deschisa la discutii si chiar poti glumi usor cu ea si in timpul actului , este genul chubby dar e foarte ok din pct meu de vedere. Ca si actiunea am optat pentru OP/NP  , 1 finalizare , FK nu a fost ( dar recunosc nici nu am impins limita sa vad daca accepta) achitat una bancnota albastra inainte de actiune ( eu am intrebat daca ii doreste inainte) , mentine ceva contact vizual , nu face nici un fel de figura la schimbarea pozitiilor ( noi am probat doar 3  , la LOT m-a futut puternic de mi-au tremurat picioarele pana la masina - asa am si finalizat).Eu am doar cuvinte de lauda pentru ea si in cazul in care nu mai revine la noi probabil o sa o vizitez la BC pentru ca merita, chiar merita. Succes confrati futaciosi si spor la vanat caprioare.

 

Denisa  ... hmm...te pup , chiar mi-ai placut si poate petrecem mai mult timp data viitoare. Mult succes in continuare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

 

Hai sa recenzam fetita asta ca merita. Chiar merita. Nu o sa dau note dar atat va spun : care sunteti forumisti si va place sa mai umblati pe la floricele noi de prin satucul nostru nu o pierdeti ca sigur nu sta mult prin Piatra( desi o gasim destul de aproape - Bacau) . Proaspat intors de la Denisa nu am decat cuvinte de lauda pentru ea si pentru ce presteaza. Pozele sunt 100% reale ( am fost primit in costumatia din poza 3 si m-a dat pe spate cu sanii ei care sunt super mari dar foarte ok si placuti la atingere) iar fata , parerea mea super frumusica ( i-am si zis ca m-a intimidat putin ca nu ma asteptam sa fie chiar asa draguta) . Foarte curata , un parfum foarte placut pe ea, o pasarica frumoasa primitoare foarte placuta in timpul actului , foarte deschisa la discutii si chiar poti glumi usor cu ea si in timpul actului , este genul chubby dar e foarte ok din pct meu de vedere. Ca si actiunea am optat pentru OP/NP , 1 finalizare , FK nu a fost ( dar recunosc nici nu am impins limita sa vad daca accepta) achitat una bancnota albastra inainte de actiune ( eu am intrebat daca ii doreste inainte) , mentine ceva contact vizual , nu face nici un fel de figura la schimbarea pozitiilor ( noi am probat doar 3 , la LOT m-a futut puternic de mi-au tremurat picioarele pana la masina - asa am si finalizat).Eu am doar cuvinte de lauda pentru ea si in cazul in care nu mai revine la noi probabil o sa o vizitez la BC pentru ca merita, chiar merita. Succes confrati futaciosi si spor la vanat caprioare.

 

Denisa ... hmm...te pup , chiar mi-ai placut si poate petrecem mai mult timp data viitoare. Mult succes in continuare.[/quote

Multumesc frumos, te pup si te mai astept 😚😙

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...