Sari la conținut

Karina_bubulina 0723439120


Vizitator sofia_newgirl

Postări Recomandate

  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Aveti grija la cine ajungeti. In noiembrie, cand am incercat sa ajung la ea, m-a preluat de fapt Anca de la Testate (are si ea topic cu 0736668838). N-a recunoscut nicio clipa minciuna, sustinand ca ea e Karina si ca s-a vopsit si si-a editat pozele. Era colega cu Selena Milf, care imi "confirma" si ea ca "nimeni nu minte pe nimeni si ca pozele se mai editeaza". Singura femeie mai inalta de acolo era Selena.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

Nu are nici cea mai mica legatura ce incearca sa ne spuna colegul de mai sus. Minciuni gogonate ca sa induca pe altii in eroare. Topicul asta e imaculat si apare unu care vrea sa il polueze cel mai probabil sin rautate ori frustrare.

Sfat: gaseste-ti alta ocupatie!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Maldive
  • Oras:Maldive
Acum 2 minute, Cesco a spus:

Nu are nici cea mai mica legatura ce incearca sa ne spuna colegul de mai sus. Minciuni gogonate ca sa induca pe altii in eroare. Topicul asta e imaculat si apare unu care vrea sa il polueze cel mai probabil sin rautate ori frustrare.

Sfat: gaseste-ti alta ocupatie!

Nu stiu ce interese ai,dar si eu am patit-o...Este adevarat ca fata nu a incercat sa imi bage colega pe gat,dar la cateva zile dupa patanie,am vorbit pe wapp si atitudinea a fost destul de anticlient. Parca eu eram vinovat ca am facut programare si ea luase alt client....

Link spre comentariu

  • Oras:Hell
  • Oras:Hell
On 1/24/2023 at 5:22 PM, Cesco said:

Nu are nici cea mai mica legatura ce incearca sa ne spuna colegul de mai sus. Minciuni gogonate ca sa induca pe altii in eroare. Topicul asta e imaculat si apare unu care vrea sa il polueze cel mai probabil sin rautate ori frustrare.

Sfat: gaseste-ti alta ocupatie!

Am scris adevarul, cf experientei pe care am avut-o, ca sa nu o pateasca si altii. Mai bine iti vezi de recenziile tale, in loc sa ma acuzi aiurea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...