Sari la conținut

Karina_bubulina 0723439120


Vizitator sofia_newgirl

Postări Recomandate

Vizitator sofia_newgirl
Reputație: 0

Numele meu este Karina si sunt o blonda slim de 300lei, noua pe forum dar si in domeniu, dornica sa va cunosc si sa va satisfac dorintele cele mai ascunse!
Serviciile mele sunt:
✔preludiu(mangaieri,sarutari corporale),
✔sex oral(protejat/neprotejat in functie de igiena),
✔sex normal(protejat),
✔dus(impreuna,asistat),
✔masaj erotic/de relaxare,
✔mici fantezii,
✔69,
✔franch kiss,
✔despre alte servicii/fantezii vom discuta cand ne vom cunoaste!

Cadou: 200lei/30min si 300lei/ora
Zona: Bd.Unirii
Va astept!

post-2-0-94471000-1606891512_thumb.jpg

post-2-0-86428800-1606891517_thumb.jpg

post-2-0-02291800-1606891522_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cosmin 2018
Reputație: 0

Apreciez promptitudinea cu care ai răspuns solicitării! Ai whatsapp? Dacă nu, te as sfătui sa ți faci pentru a facilita comunicarea cu membrii. Mulțumesc!

Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Daca Sofia este experta la oral as opta si eu doar ptr varianta asta, cu finalizare orala sau in balon, face fuck, lins oua, scuipat pe pula, batut cu pula peste limba, luat pula deep iar in rest fingering in pussy....

Nu a futut o nimeni ca sa vedem cat ii place normalul, capra, umeri craci, lot, etc

Link spre comentariu

Salutare confrati de pe ambele parti ale Oltului!

 

Tocmai ce plecai de la don'soara Sofia. Imi tremura genunchii si scriu grabit.m-a futut bine.O dulceata de fata :). Sunat, programat, intarziat 15 minute, nu mi-a reprosat nimic. Door to door, peste o ora, nu m-a grabit deloc. Din ce mi-a zis e noua pe forum si in meserie, eu unul tind s-o cred, acum ramane la latitudinea fiecaruia.

 

Fata este miniona, dar are niste forme frumusele tare. 1.65 sa aiba, la kg nu ma bag, nu ma pricep. But enough talk, hai sa dam notele.

 

Fata - cum spuneam dragutica, pro client, m-a asteptat la dresuri si lenjerie săcsi, neagra. Este colega cu betty blue. La aspect, desi nu sunt amator minione/skinny, bai.. Mi-a placut. Sunt putin subiectiv pentru ca semana leit cu nevasta unui prieten ceea ce mi s-a parut sexy :)))). Ca nota dau un 8.5,dar repet SUBIECTIV.

Locatie - unirii, pe la gloria. Usor de gasit, la bulevard. Baia curata, are cam de toate. Dau un 9.

ON - Bun, isi da silinta. Chiar o face. Lipseste DT, deci hai sa dam un 8.

NP - pizdulica mica si frumoasa, se uda natural, placut - 8.5

AP - face si anal, dar la telefon mi-a zis ca e in functie de marime, daar a zis "incercam". Si am incercat. Si mult. Si bine. Dau 8. Aici poate sunt din nou putin subiectiv. Din nou, sa futi in cur o tipa care seamana cu nevasta unui prieten hm, i found that hot.

Face si cim si finalizare pe corp.

 

 

Fusei la ea, futui si totul d2d cam 70 de minute, no hurry si va recomand si voua. Pozele, cel putin ultimele, ca la alea m-am uitat, reale. Amenda a fost 300 de bizoni, eu zic ca meritati.

  • Like 9
Link spre comentariu
Vizitator sofia_newgirl
Reputație: 0

Buna futaciosilor, disponibilitate astazi intre orele 17.00-20.00.

pana la ora 17.00 sunt deja programari stabilite; daca se elibereaza vreun loc, va voi anunta. Multumesc de intelegere...va pup!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...