Jump to content

Karina_bubulina 0723439120

Guest sofia_newgirl

Recommended Posts

• Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

'na seara la lume, Fost si eu astazi la Karina; nu chiar cat as fi "vrut", din cauza unui coleg , dar nah...c'est la vie. nu poti sa te fereshti de toate "relele" nici macar cu usturoi sau aghiasma  

Posted Images

Salutare la toata lumea.
Avand ceva timp liber si stand pe forum cu ochii dupa "prada" vad topicul lui Karina si imi zic, de ce sa nu incerc...
I-am scris pe whatsapp, am intrebat-o daca este disponibila, raspunsul fiind afirmativ am ajuns in fata blocului am urcat si de aici incepe actiunea... Ma astepta in lenjerie foarte sexy si niste tocuri pe care m-a intrebat daca vreau sa le pastreze in picioare sau nu...frumoasa la fata si cu ochi foarte faini, buze pline, par lung. Am stat putin de vorba sa ne cunoastem dupa care am intrat la dus. Am iesit de la dus, ne-am pus amandoi in pat dupa care am mai stat putin de vorba in timp ce ne atingeam si ne cunosteam mai bine... are niste sani frumosi, usor lasati dar ok din puntul meu de vedere... m-a intrebat cand vreau sa incepem dupa care am trecut la un oral neprotejat la alegerea mea, executat foarte bine... atenta la toate zonele, adanc si umed, cu priviri in ochi si cuvinte vulgare...Dupa cateva minute de placere am pus prezervativul sa incercam si analul. Fundul este punctul ei forte si dupa cateva minute bune de "tras la poarta" am scos caciulita si am finalizat in gurita ei in timp ce limba ei era pe sateliti mei....! Karina a subt tot, pana la ultima picatura apoi a mers la baie ptr igienizare. Apoi eu m-am dusat si m-am imbracat. Nu am fost grabit si nu s-a uitat la ceas, oricum eu nu sunt genu' de client care trage de timp asa ca am baut o apa minerala pe care mi-a dat-o ea la inceputul vizitei, i-am multumit si am plecat.

Per total, a fost o experienta ok din punctul meu de vedere si voi reveni cand voi mai avea ocazia.

Comunicare: mie mi-a placut ca a fost naturala si a vorbit deschis, voce placuta

Iginena: 10 nimic de reprosat

Aspect fizic: dau 9 (fiecare cu gusturile lui)

ON: 10, umed, scuipat, lins

AP: 9 da contre, te lasa sa o patrunzi, geme usor

Cadou: 400lei aprox 40min
Ciocane tari fratilor!

• Like 2
  • Mersi 1
  • 2 weeks later...
1 hour ago, karina2019 said:

Te astept pe tine "delusione". Promit ca nu vei fii dezamăgit. 

Ramane de vazut xD oricum nu iti voi spune cine sunt :D nu doresc tratament preferential 😅😅

• Inimioara 1

Buna.

O intrebare pentru colegii mei futaciosi care au vizitat aceasta domisoare recent, este blonda sau bruneta? In realitatea mi s-a parut ca difera foarte mult de pozele prezentate in acest topic, se vorbeste despre ea ca fiind blonda iar eu am vazut o domnisoara placuta dar bruneta.

Multumesc.