Sari la conținut

10 Mai apocalipsa curvarilor


Postări Recomandate

Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ce adevar,nenea? daca vorbeste, trebuie sa o faca pe carca lui cu fapte si recenzii cotizate de el nu de altii si de ceea ce vede pe aici =)))

 

 

ma lasi! linge blide pe toate drumurile si-si dau cu parerea ca niste "iexperti ...pula calului in varful dealului ... ca sa nu zic ca fraierii pun botul , adica cei fara coloana vertebrala ... Continuati, va rog! am lista deschisa... orice banutz e de mare ajutor pisalaului

 

Pai pe carca lui vorbeste 

Ba mai mult de atat prin prisma experientelor lui personale ne ajuta si pe noi poate sa nu gresim in relatiile sexuale contra cost pe care le avem si le vom avea de acum incolo in lunga noastra viata 

E normal sa nu intelegi ideile lui atat timp cat esti femeie si intr.un fel ai dat de cateva personaje masculine care se incadreaza perfect la misoginism 

Link spre comentariu
Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Munceste mai mult cu limba.

asa vorbeste lumea rea si invidioasa

 

Are si limba rolul ei ce I drept unul secundar atat timp cat cel principal e asigurat de centrii cavernosi irigati cu sange 

Problema e atunci cand aceste terminatii nervoase nu mai sunt irrigate si ca atare muschiul cavitatii bucale devine cel de baza 

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Are si limba rolul ei ce I drept unul secundar atat timp cat cel principal e asigurat de centrii cavernosi irigati cu sange 

Problema e atunci cand aceste terminatii nervoase nu mai sunt irrigate si ca atare muschiul cavitatii bucale devine cel de baza 

Nu degeaba Xoxo este supranumit Limburică.

Link spre comentariu
Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Arata bine :laugh2 Oare cine a păruit-o de a rămas cheala pe partea stângă?

 

Nu a facut norma si prin asta sa si dat de gol ca are garoi 

 =))

Link spre comentariu
Reputație: 1930

Pai pe carca lui vorbeste 

Ba mai mult de atat prin prisma experientelor lui personale ne ajuta si pe noi poate sa nu gresim in relatiile sexuale contra cost pe care le avem si le vom avea de acum incolo in lunga noastra viata 

E normal sa nu intelegi ideile lui atat timp cat esti femeie si intr.un fel ai dat de cateva personaje masculine care se incadreaza perfect la misoginism 

 

as vrea sa-mi arati pe care "carca lui" vorbeste =))) 

Link spre comentariu
Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

as vrea sa-mi arati pe care "carca lui" vorbeste =))) 

 

Al meu scuipa nu vorbeste prea mult si nu l arat la femei de peste 35 de acasa am invatat ca nu I frumos 

Link spre comentariu
Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Riscul meseriei :laugh2

 

Ohoho asta nu I nimic sa vezi cand le scapa de vergeturi cu fieru de calcat sau cand se apuca sa faca tractiuni cu caloriferu ..nush cum dq se face ca mereu castiga fonta aia bagata n perete 

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ohoho asta nu I nimic sa vezi cand le scapa de vergeturi cu fieru de calcat sau cand se apuca sa faca tractiuni cu caloriferu ..nush cum dq se face ca mereu castiga fonta aia bagata n perete 

Lasa ca mai are putin si se pensioneaza,inca 2 ani pana la 60

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Lasa ca mai are putin si se pensioneaza,inca 2 ani pana la 60

 

Ceva gen 

 

A murit regale 

Traiasca regale 

 

Astea parinte sunt ca trenu vin in fiecare zi =)) 

Link spre comentariu
Vizitator jack k
Reputație: 0

Am găsit:

 

6. Se fac publice numele, pozele și adresele userilor de pe forum.

 

 

Totuși nu știu dacă e chiar asta,despre o parte se știu deja astea.

cine sa le facă publice?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:laugh2 Tampit esti!

 

Ce fel de apocalipsa vrei pe 10? Cea in care nimeni nu mai da un scuipat la ce spui? Done!

O sa fie greu in singuratate, o sa fie mai greu acum.... ;)

Ai ales.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

S.R.I. în urma identificării IP-urilor și a telefoanelor. Iar identitatea va fi trimisă soțiilor în cazul curvarilor și părinților în cazul curvelor.

 

Pentru unii,și nu puțini, sunt alocate paturi în instituțiile psihiatrice,deja se pregătesc studii de caz cu expunere internațională.

La Obregia s-au instalat 6 corturi sanitare si e cod rosu

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator jack k
Reputație: 0

S.R.I. în urma identificării IP-urilor și a telefoanelor. Iar identitatea va fi trimisă soțiilor în cazul curvarilor și părinților în cazul curvelor.

 

Pentru unii,și nu puțini, sunt alocate paturi în instituțiile psihiatrice,deja se pregătesc studii de caz cu expunere internațională.

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mamaie ai intrat aici sa-ti povestești viata?

 

Am epuizat energiile si mi-o iau pentru abuz... ;)

Ce ne povestesti de tine, am asteptat atat de mult sa aflam cum rasare un redardat ca tine... :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...