Sari la conținut

Matura 41


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna!nu stiu daca are tipic deschis eu personal nu am gasit nimik.am vizitat azi această daneză si am ramas placut impresionat atat de prestație cat si de felul cum arata tinand cont ca vb.despre o matura.

Locatie 9:apartament drăguță in zona brâncoveanu

Aspect9:doamna e cea din poze in realitate mi sa parut ca arata mai bn,aspect placut,factura ok,sani naturali destul de maricei,cu o pusilica fara mirosuri suspecte si un mic smoc de păr care mie unu mi-a plăcut

ON:umed,adanc,de cateva ori la luat de tot in gura cu mișcări de ritm și atenție și la părțile adiacente îi

NP:Nu am apucat numai 2pozitii un misionar si o caprita,Sa miscat bine cu unele contre si usoare gemete nu ma pot pronunta daca erau naturale ori ba.in pozitia la ora am si finalizat ma încins cam tare oralul care la prestat.

GFE:la mine a acceptat nu sa dat inapoi si inainte de oral am primit unele sarutari pe cat si corp.

Cadou 150ron 1finalizare are in meniu si finalizare orala cu un extra de 50ron

Din punctul meu este de recomandat iar suma plătită este una corectă.

SPOR IN TOATE.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:) e doar din martie 2018 aici! nu e obisnuit! e 'incepator'. prin douazeci douazeci se prinde si el cum e treaba;)! deci nu fiti rai! Rabdare! :)

Acesta este anuntul mai are inca unul DAMA CU MULTA RABDARE ceva de genu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:) e doar din martie 2018 aici! nu e obisnuit! e 'incepator'. prin douazeci douazeci se prinde si el cum e treaba;)! deci nu fiti rai! Rabdare! :)

corect..parca zicea cineva ca trebuie sa ne iubim aproapele:)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna!nu stiu daca are tipic deschis eu personal nu am gasit nimik.am vizitat azi această daneză si am ramas placut impresionat atat de prestație cat si de felul cum arata tinand cont ca vb.despre o matura.

Locatie 9:apartament drăguță in zona brâncoveanu

Aspect9:doamna e cea din poze in realitate mi sa parut ca arata mai bn,aspect placut,factura ok,sani naturali destul de maricei,cu o pusilica fara mirosuri suspecte si un mic smoc de păr care mie unu mi-a plăcut

ON:umed,adanc,de cateva ori la luat de tot in gura cu mișcări de ritm și atenție și la părțile adiacente îi

NP:Nu am apucat numai 2pozitii un misionar si o caprita,Sa miscat bine cu unele contre si usoare gemete nu ma pot pronunta daca erau naturale ori ba.in pozitia la ora am si finalizat ma încins cam tare oralul care la prestat.

GFE:la mine a acceptat nu sa dat inapoi si inainte de oral am primit unele sarutari pe cat si corp.

Cadou 150ron 1finalizare are in meniu si finalizare orala cu un extra de 50ron

Din punctul meu este de recomandat iar suma plătită este una corectă.

SPOR IN TOATE.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...