Sari la conținut

Angi 0755271586


Vizitator intimul

Postări Recomandate

Vizitator intimul
Reputație: 0

Bun gasit!

 

  Pe dameza pe care v-o recomand o frecventez de vreo 4 ani. Am cunoscut-o initial pe str. Cosminului prin anul 2008, dar mai apoi din anumite motive nu am vazut-o o vreme buna. Acum vreo doi ani, prin aprilie-mai 2011 a fost cu mine, iar prin vara trecuta, august-septembrie asa, am fost cu cineva cunoscut ei pe strada Uzinei. Din discutiile purtate ulterior cu ea am aflat ca uneori face pauza cu clienti pentru ca are unele "probleme" de rezolvat, iar asta ii ocupa uneori vreo 30 zile chiar. 

   Dameza relativ tanara spre 300 35 ani, blonda vopsit, donata la sanii si poponet, vorbeste ambele limbi de comunicare (romana si maghiara), face oral neprotejat si normal protejat. Tarifele ei variaza intre 40 si 100 lei, in functie de cum se intelege cu clientul. De regula lucreaza fie la adresa ei de pe strada Uzinei, fie la o adresa ocazionala de pe strada Republicii. 

   Bafta multa va urez si distractie placuta sa aveti cu ea. Astept recenzii despre ea:)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator intimul
Reputație: 0

Scuze, varsta ei e undeva intre 30 si 35 ani si e dotata bine la sanii si poponet !! Imi cer scuze de greselile aparuta din neglijenta mea.

Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Colegul Intimul, este foarte elegant din partea ta ca te-ai gandit sa ne informezi despre domnita.

Eu iti sugerez sa te uiti un pic in Regulamentu forumului si sa postezi corespunzator. Niste obiectii de care ar trebui sa tii cont:

- ceea ce ai postat tu, nu este recenie si in acest caz topicul tau trebuia deschis in sectiunea Intrebari si raspunsuri sau D.G.;

*Rog a se muta topicul la locul lui.

 

- daca te hotarasti sa scrii o recenzie, tine cont de ceea ce zice la Regulament, precizeaza-ne sursa si respecta cat de cat structura unei recenzii corecte.

 

Mersi. Si te asteptam...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

In plus, am sunat-o pe dameza, si zice ca nu mai e valabil anuntul de un an si... Si m-a rugat frumos sa nu o mai sun...

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...