Sari la conținut

Tanara ofer masaj de relaxare


Vizitator ovid1u

Postări Recomandate

  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Raspunde doar pe OLX , daca ai peste o anumita varsta i-ti da numarul de telefon si atunci poti stabili detaliile ce si cum.

Mi sa parut complicat si nu am mai continuat discutia.

Sunt ferm convins ca este o persoana care nu face decat masaj si nu doreste sa aiba multi clienti.

Link spre comentariu
Vizitator ovid1u
Reputație: 0

Raspunde doar pe OLX , daca ai peste o anumita varsta i-ti da numarul de telefon si atunci poti stabili detaliile ce si cum.

Mi sa parut complicat si nu am mai continuat discutia.

Sunt ferm convins ca este o persoana care nu face decat masaj si nu doreste sa aiba multi clienti.

Intr-un final am reusit eu sa fac o programare dupa discutii aiurea si fara rost pe olx.

Am ajuns la locatie undeva in G-uri prin Brazda, nimic special: blonda cam suprapoderala.Initial am vrut sa plec dar nu stiu ce m-a oprit..

Intrat, stat de vb vreo 5 min..dupa care se apuca de masaj. Masaj slab de tot,mai mult m-a mangaiat.Dupa vreo 5 min ma intreaba daca ma supar daca-mi dau boxerii jos sa nu-i murdareasca de ulei..ma conformez, evident:))) Continua cu aceleasi atingeri dupa care imi zice ca daca vreau sa ma intorc sa-mi faca si pe fata..m-am intors..deja ma gandeam ca e pierdere de timp, nu stiam cum s-o opresc sa plec odata..si ce sa vezi? Fata incepu sa-l managaie..apoi sa-l sarute si intr-un final incepu un oral..un oral cu de toate cum rar vezi :o Doar la Oana(studenta) am mai avut experienta asta.

Dupa am mai ramas de vb vreo 10 min in care mi-a spus ca ea face doar masaj de relaxare dar na eu am fost mai special :))(evident n-am crezut). Toata distractia cam 50min si 100lei halatul.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Intr-un final am reusit eu sa fac o programare dupa discutii aiurea si fara rost pe olx.

Am ajuns la locatie undeva in G-uri prin Brazda, nimic special: blonda cam suprapoderala.Initial am vrut sa plec dar nu stiu ce m-a oprit..

Intrat, stat de vb vreo 5 min..dupa care se apuca de masaj. Masaj slab de tot,mai mult m-a mangaiat.Dupa vreo 5 min ma intreaba daca ma supar daca-mi dau boxerii jos sa nu-i murdareasca de ulei..ma conformez, evident:))) Continua cu aceleasi atingeri dupa care imi zice ca daca vreau sa ma intorc sa-mi faca si pe fata..m-am intors..deja ma gandeam ca e pierdere de timp, nu stiam cum s-o opresc sa plec odata..si ce sa vezi? Fata incepu sa-l managaie..apoi sa-l sarute si intr-un final incepu un oral..un oral cu de toate cum rar vezi :o Doar la Oana(studenta) am mai avut experienta asta.

Dupa am mai ramas de vb vreo 10 min in care mi-a spus ca ea face doar masaj de relaxare dar na eu am fost mai special :))(evident n-am crezut). Toata distractia cam 50min si 100lei halatul.

Toti suntem speciali in felul nostru , exact ce banuiam.

Este cumva genul de fata de la tara , casnica sau are alt job  si familia nu stie ce face ea pe aici?

Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

Intr-un final am reusit eu sa fac o programare dupa discutii aiurea si fara rost pe olx.

Am ajuns la locatie undeva in G-uri prin Brazda, nimic special: blonda cam suprapoderala.Initial am vrut sa plec dar nu stiu ce m-a oprit..

Intrat, stat de vb vreo 5 min..dupa care se apuca de masaj. Masaj slab de tot,mai mult m-a mangaiat.Dupa vreo 5 min ma intreaba daca ma supar daca-mi dau boxerii jos sa nu-i murdareasca de ulei..ma conformez, evident:))) Continua cu aceleasi atingeri dupa care imi zice ca daca vreau sa ma intorc sa-mi faca si pe fata..m-am intors..deja ma gandeam ca e pierdere de timp, nu stiam cum s-o opresc sa plec odata..si ce sa vezi? Fata incepu sa-l managaie..apoi sa-l sarute si intr-un final incepu un oral..un oral cu de toate cum rar vezi :o Doar la Oana(studenta) am mai avut experienta asta.

Dupa am mai ramas de vb vreo 10 min in care mi-a spus ca ea face doar masaj de relaxare dar na eu am fost mai special :))(evident n-am crezut). Toata distractia cam 50min si 100lei halatul.

Salut,ai nunarul ei,sau ati vorbit doar pe olx?
Link spre comentariu
Vizitator ovid1u
Reputație: 0

Toti suntem speciali in felul nostru , exact ce banuiam.

Este cumva genul de fata de la tara , casnica sau are alt job si familia nu stie ce face ea pe aici?

Ceva de genul:))

Link spre comentariu
Vizitator ovid1u
Reputație: 0

Salut,ai nunarul ei,sau ati vorbit doar pe olx?

Cand am plecat mi-a lasat un nr de tel cica e nr personal. Bla bla:)) ti-l pot da daca vrei.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ovid1u
Reputație: 0

Nu ar fi mirat sa accepte sa faca si sex.

Se merita , dupa tine sa ajung la ea ?

Eu am simtit-o ca ar fi acceptat. Sa ajungi poate doar pt oral.. ca in rest..e plinuta(asta ca sa nu fiu badaran).

Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

Cand am plecat mi-a lasat un nr de tel cica e nr personal. Bla bla:)) ti-l pot da daca vrei.

Lasa-l aici,daca e experta in oral eu zic ca merita banii.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Raspunde doar pe OLX , daca ai peste o anumita varsta i-ti da numarul de telefon si atunci poti stabili detaliile ce si cum.

Mi sa parut complicat si nu am mai continuat discutia.

Sunt ferm convins ca este o persoana care nu face decat masaj si nu doreste sa aiba multi clienti.

ce varsta trebuie sa ai?

Link spre comentariu
Reputație: -3656
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Nu cred ca se accepta postarea numarului de telefon fara acceptul ei.

Intelegi ce vreau sa zic?

Corect. Este interzis sa postam nr personale fara acceptul persoanei respective.
  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

A mai fost cineva ??

Am vorbit cu ea pe olx,cand am sunat-o a doaua zi mi-a spus ca e plecata din oras si nu stie cand se intoarce,vad va are anuntul dezactivat,probabil nu mai lucreaza.
Link spre comentariu
  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Am fost eu la ea saptamana trecuta.

Numarul de telefon il da prin mesaj pe OLX , am inteles ca nu vrea sa aiba prea multi clienti , deci daca suni si nu ai discutat inainte ce si cum prin measj pe OLX se poate sa nu te primeasca.Are un job stabil si face ,,masaj" in timpul liber.

Locatie in Brazada intr-un turn G.Ea blonda , dragutica la fata , 1,65 inaltime , 65/70 kilograme(sper sa apreciez bine) , deschisa si vorbareata , epilata , facuse dus inainte sa ma duc , dus dupa , am decartat 100 lei o ora de masaj.

Masaj cu ulei la pielea goala , eu am intrebat de la inceput ca sa nu pierd vremea daca se poate, dupa 10 minute ma intreaba daca sunt incordat , normal zic o frecam aiurea ,ii spun ca eu am crezut altceva casa continue , pana la urma trece cu mana pe la gogu , pe coite si incepe un oral cum rar am avut parte , supt , lins , limbi , frecata intre sanii aia mari , dupa 5 minute terminat.

Practic un masaj erotic asa cum vroiam.

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator breakingbad
Reputație: 0

imi dai i mie nr ei,in privat?

Trebuie sa mai faci 198 de postari,sau sa platesti pentru cont premium,pentru a avea acces la mesagerie.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...