Sari la conținut

squirting lady-all inclusive 0728353704


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

 

1.Locatia - apartament destul de frumos, lângă catedrală

2.Modalitatea de contact 0728353704

3.Detalii: Nu chiar all inclusive. Per ansamblu mi s-a parit cam grabita. Oralul nu a durat chiar mult, ca se cam grabea sa puna prezervativul. Atentie la zonele adiacente... doar pentru ca am spus eu. O tentativa amuzanta de deepthroat (cu cerul gurii).

La AP a zis ca as avea-o cam groasa pentru anal (desi nu-s super dotat). Nu a propus sa-mi dea 50 de lei inapoi (pentru ca nu am beneficiat de toate serviciile). Mi-a picat fisa abia dupa ce am plecat sa-i spun despre asta, dar mi-a inchis telefonul direct.

4.Programul de lucru: am inteles ca pana la 22:00

5.Note:

ON - 8

NP - 9

Fizic - Corp 9.5, față 8.5

GFE - 7

Atitudine.. cam lasa de dorit

6.Tarifare - la finalizare(30 de minute): 200 RON

 

Daca vreti si anal(asa cum se lauda ca face) sau daca vreti un oral ok si mai mult de 3-4 minute... nu recomand. Eu clar n-o sa mai revin.

Analul este inclus în cei 200 de lei ptr o finalizare?

Link spre comentariu

Tocmai ce m-am intors de la dracusorul asta mic! Noua locatie pe Circumvalatiunii, aproape de Mcdonalds. Pot sa spun ca totul a fost la superlativ, am inceput actiunea la dus, ne-am imbratisat, ne-am sarutat, ne-am sapunit, ne-am comparat muschii in oglinda  :laugh2 am trecut apoi in dormitor, am continuat cu FK naiba stie cat, 10-15 min, nu ma saturam de fata asta si nici ea de mine, inca mi-e amortita buza de jos, cel mai bun GFE de pana acuma, nota 11 de la mine. ON + NP, schimbat doua pozitii, finalizare in balonas, alte sarutari, glumite, urmate de cateva meciuri de skandenberg in bucatarie  :laugh2 chiar are forta, pe cat de slabuta pare, am transpirat un pic incercand s-o pun. Am platit o finalizare, am stat vreo 40 de min, nu m-am simtit grabit nici o clipa, din contra, abia am reusit s-o dezlipesc de mine. 

 

10 pe linie din partea mea, o iau acasa data viitoare. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pentru ca in ultimul timp am participat doar la balacareli am zis sa ma revansez si eu si sa vin si cu o recenzie :D Un pic cam veche actiunea, ce-i drept. De acum 2-3 luni de cand a venit fata pentru prima oara in Timisoara si statea in centru langa Prospero.

 

Sunat, programat, mers, gasit... La usa imi deschide o fata micuta si destul de draguta (cea din poze). Nu cred ca am facut noi celebrul click, nici ca m-a placut ea pe mine in mod deosebit (e si o diferenta de varsta, ca nu mai am 19 ani :P ), iar mie mi s-a parut un pic dura dupa fatza si privire (dar urata nu era chiar deloc ;) ) Avand in vedere ca poate nu era ea chiar genul meu si nici eu chiar genul ei, cu atat mai mult a fost de apreciat ce s-a intamplat dupa.

 

Apartament ok, curat, 2 camere, pat mare in dormitor si baia parca era ok, deci nimic de reprosat. Locatie: 10.

Aspectul fetei hai sa-i dau 9.5 sa fiu zgarcit, ca n-am avut chimia aia din prima, sa ma impresioneze la maxim prin aspect :P Fata tanara, frumusica, n-am ce sa comentez.

 

Ajunsi in dormitor mi-am dat seama ca fata face cam orice si are o atitudine super ok. A inceput cu french kiss din greu, dupa un oral neprotejat bun. Sincer nu mai tin minte exact oralul, fiind actiunea cu ceva timp in urma si de la o varsta... :D Dar din ce-mi amintesc a fost bun si cu atentie la zonele adiacente. Deci oral 9. Ca daca era de 10 sigur in tineam minte :D :P

 

Dupa i-am intors favorul si i-am facut si eu oral. Totul bine si frumos, curatenie maxima deci igiena 10. Am mai facut si o "lucrare" cu degetele incercand sa-i provoc un squirt (ca asta-i cea mai rapida si mai eficienta metoda) dar fara succes. Oricum am simtit ca era pe aproape, se excita tare si reactiona bine.

 

Dar intre timp mi-a venit ideea geniala :D :P S-o iau la anal, ca funduletul ala era tare apetisant. AM pus prezervativul, parca si-a dat cu un pic de lubrifiant sa fie ce trebe si am inceput actiunea pe la spate. A fost ceva uuaauuu :D In timpul actiunii nu-mi dadeam exact eu seama daca o chinui sau daca-i place, dar a fost senzatie. Cred ca un pic din amandoua. Se arcuia, dadea contre. Treaba a mers ca unsa, desi era faorte stramta tipa in anus. Nota pentru anal 10 plus. ;) Poate sunt eu subiectiv ca nu mai facusem anal de ani de zile, ca in general nu sunt eu mare fan. Dar m-a apucat pe mine ceva cand am vazut-o pe fata asta :D

 

FInalizarea sincer nu mai tin minte daca a fost in timpul sexului anal sau orala dupa. :) Oricum a fost ce trebuie!

 

La final inainte de plecare am trecut prin sufragerie si pe canapea ascunsa sub o patura era colega. Si dintr-o data a vorbit sau s-a miscat patura. Am bufnit in ras si i-am zis ca nu ma deranjeaza s-o vad sau sa ma vada colega. Cat timp nu ma intalnesc cu un alt barbat pe acolo e ok. Am schimbat 2 vorbe si cu colega. Vsela dar un pic plinuta si mie-mi plac slabanoagele .

 

Atitudinea fetei a fost de nota 10. Foarte prietenoasa, dar nu prefacuta si cu povesti lacrimogene. Dovada ca poti avea o experienta sexuala placuta si fara "click". :P Mi-a zis ea ca squirt nu face tot timpul, doar cand e super excitata. SI am crezut-o. Avand in vedera ca normal n-am mai ajuns sa fac cu ea ca am avut un fix cu fundul ei, e de inteles.

 

De recomandat? Da. De revenit? Ar fi fost, daca nu ma apucau pe mine ideile astea cu "pocaitul" si urmat "calea cea dreapta" :P :P :P

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Amagit de unele recenzii anterioare, mi-am incercat si eu norocul la ea saptamana trecuta. Pe scurt, 200 de lei irositi, n-a fost ce ma asteptam. Fata e intr-adevar draguta, skinny, nu prea comunicativa, cu mine a fost pusa pe fast-fuck. Nici urma de saruturi, direct ON, scurt, trecut la o caprita clasica, finalizat si dus am fost. 200 numarul e prea mult pentru ce ofera. Mai cinstit ar fi un 100-150. Nota per total un 7.69. Nu mai revin.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am revenit a treia oara cu speranța că va fi mai bine și va compensa pentru nereușitele din primele 2 vizite.

Fast fuck da

Atitudine 7

On 8

69 nu ca ar o iritație

Ap nu ca e prea mare "dacă datile trecute nu a intrat ce te face sa crezi ca acum încape?" menționez ca nu am vreun BBC, e normală dimensiunea

Np 8

600 de lei irosiți.

Am revenit pentru ca de fiecare data dădea semne ca poate mai mult

Nu mai revin și nu o recomand.

Bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu

Am revenit a treia oara cu speranța că va fi mai bine și va compensa pentru nereușitele din primele 2 vizite.

Fast fuck da

Atitudine 7

On 8

69 nu ca ar o iritație

Ap nu ca e prea mare "dacă datile trecute nu a intrat ce te face sa crezi ca acum încape?" menționez ca nu am vreun BBC, e normală dimensiunea

Np 8

600 de lei irosiți.

Am revenit pentru ca de fiecare data dădea semne ca poate mai mult

Nu mai revin și nu o recomand.

Bafta!

Sa stai 2 ore la un futai nereusit....asta inseamna masochism......altfel are 200/300.....beton

Link spre comentariu
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde

Am revenit a treia oara cu speranța că va fi mai bine și va compensa pentru nereușitele din primele 2 vizite.

Fast fuck da

Atitudine 7

On 8

69 nu ca ar o iritație

Ap nu ca e prea mare "dacă datile trecute nu a intrat ce te face sa crezi ca acum încape?" menționez ca nu am vreun BBC, e normală dimensiunea

Np 8

600 de lei irosiți.

Am revenit pentru ca de fiecare data dădea semne ca poate mai mult

Nu mai revin și nu o recomand.

Bafta!

 

Mă baieti io zâc să pună fata un poster la intrare cu dimensiunea maximă, să nu mai futeți bani așe ... de măntuială !!! 

Link spre comentariu

Buna! La fatuca asta  am fost de vreo 3 sau 4 ori cand era in Timisoara. si de fiecare data a fost spectacol . Prima data cand avea locatia langa Prospero , atunci a fost putin timida , numai ce ajunsese in Timisoara, dar a vorbit atat cat sa fie o atmosfera perfecta ( am prins odata o mimoza care vorbea si in timpul actului de iti taia tot elanul , parca era sex la conferinta de presa...) . Urmatoarele dati avea locatia langa Mc Donald's  Circumvalatiunii. Pentru mine a fost una dintre cele mai placute experiente din toate punctele de vedere si mi-as dori maxim sa mai am ocazia sa o vizitez . Am iesit si la o cafea la un moment dat si chiar si inafara camerei e o persoana super . Tinand cont ca e vorba  de o recenzie la mai multe vizite nu cred ca ar mai fi util sa dau o analiza  standard , mai ales ca din partea mea are 10 pe linie , la GE  i-as da 11 chiar .

 

Stie cineva pe unde e acum ? Eu mai colind tara cu treburi distractii si daca as avea drum in orasul unde e si un nr sa o contactez  as face o oprire ca merita .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...