Sari la conținut

0732335199 - MATURA cu iz de gospodina


Postări Recomandate

  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Vizitat dameza din titlu.


Sunat la telefon, programat relativ usor, mergand la risc, functioneaza pe principiul primul venit / primul servit.


Locatia, garsoniera corect amenajata pe langa metrou Titan, dotata cu tot ce trebuie, inclusiv papucei.


Dameza, foarte vorbareata, o matura la 4x ani, arata bine pentru varsta declarata, nici prea plina, nici prea slaba, simpatica la fata. La vorbit pare sa fie experta.


Dupa dus, actiune, unde pana se ne apucam am mai tras o partida de vorbarie. Oral executat foarte bine, cu atentie deosebita la zonele invecinate, insa parca nu foarte adanc si prea putine artificii. Normal cu ea deasupra unde coopereaza bine, apoi pe la spate unde pare sa se descurce si mai bine, asa am si finalizat. Actiunea post e "mamoasa", te curata cu servetele si te trimite la baie. Desi nu eram presat de dameza, a trebuit sa plec repede.


Note:


Locatie - 10, e ce trebuie


Dameza - 9, simpatica foc la varsta declarata dar prea vorbareata.


Actiunea - corecta


Oral - 9, implicare buna, atentie sporita


Normal - 9.5, cooperanta in orice pozitie


Igiena corecta


Pret cred ca 150 lei pentru o aproape o ora.


De revenit, probabil ca da, insa se pare ca lucreaza cand pe Constanta unde parca are si topic, cand pe Bucuresti.


 


Un coleg amabil sa ma ajute cu niste poze?


  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

A reușit cineva sa o prindă recent ?

Sunt curios rău de doamna, imi plac mult pozele ei.

Am sunat mai demult, parea amabilă si drăguță la voce, dar când am intrebat pana la cat are program, nu mi-a spus un interval de timp, ci doar in funcție de programări, eu voiam sa știu in mare si pana la urmă mi-a inchis telefonul.

Săptămâna trecută am sunat și era beată tută la ora 15, nu te înțelegeai la telefon cu ea, de locație mai exactă in afară de metrou Titan, mi-a zis ca sunteți prea proști si nu vedeți in anunț ca scrie si dați-vă drq de proști și a inchis telefonul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

va salut,

am vizitat recent de vreo 3 ori aceasta doamna, si de fiecare data am fost foarte multumit de prestarea ei.

pozele sunt reale si din locatie.

doamna este o femeie placuta, cu care daca stii sa te comporti te face sa te simti foarte bine.

oralul este foarte bun, fara prezervativ, si normalul bineinteles protejat.

eu am fost foarte multumit de doamna, si am sa o mai vizitez.

 

note:

 

aspect 9

oral 9.5

normal 9.5

igiena 10

locatie 10

 

tarif, 100 fin, 150 h

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Spre sfârșitul lunii octombrie, simțind că trebuie să mă descarc, și fiind în zona Titan am sunat-o (0732335199) pe doamna matură de 47 de ani. A spus că face servicii clasice și mici fantezii, așa că cer o oră. Îmi să vin la restaurantul Păunița (locuiește în apropiere, într-o garsonieră).

Așadar, intru, mă cunosc cu doamna, se prezintă Iulia. E matură într-adevăr, se vede vârsta pe ici pe colo și anume în punctele esențiale, dar are o personalitate veselă.

Discutam un pic, să ne cunoaștem, și după o vreme mă cer la duș. Cred că atunci am cotizat din proprie inițiativă (nu mi-a cerut Iulia).

După duș, revin în camera de luptă, și, în picioare, până să apuc să mă așez, am început să mă mângâie, așa că am făcut la fel.

Am întrebat-o dacă face FK (să fie una din micile fantezii?). A spus că nu se sărută pe gură cu clienții. Apropo, cred că e fumătoare.

Ne-am așezat pe pat, mi-a dat să îi sug și ling sânii ei mari, în timp ce mă stimula cu mâna la cel mic, care se făcea tot mai mare. Apoi i-a pus căciulă, a prestat un pic de oral (doar un pic) și s-a așezat LOT unde și mișcat bazinul până m-a dat gata repede. Avea să se dovedească cel mai plăcut moment al întâlnirii.

A urmat o lungă sesiune de discuție - mi-a spus că e vorbăreață și pot confirma acest lucru. Lucrează și în Constanța, probabil mai ales vara.

Apoi iar mi-a dat sânii să mă ocup de ei, și a început să mă stimuleze cu mâna (HJOB). În acest timp am întrebat-o dacă face 69, mi-a răspuns după câteva secunde, dar neconvinsă, că da. La scurtă vreme după asta, mi-a pus prez și s-a așezat misionar. Deci nu știu dacă se poate, de fapt. După am trecut la capră, unde am prestat pentru un timp. Văzând că moștenitorii nu vor să iasă, a sugerat să mă opresc, oricum ea așa prefera, eu aș mai fi dat la buci, dar am fost de acord.

Apoi iar a redevenit foarte prietenoasă, am mai discutat, am făcut un duș și am plecat.
 

Note:

Locație: 9 (o garsonieră chiar lângă metrou, era curat).

Înfățișare: 7 (ținând cont și de vârstă), e matură, sânii mari, forme rotunjoare cu un pic de burtică, dar n-aș zice grasă.

GFE: 9

OP: nu pot da notă, mult prea scurt, iar la al doilea nr. a făcut HJ.

NP: Ok. 7? Era destul de strâmtă

Servicii: OP, NP (+mici fantezii = nimic de fapt) : 100 finalizarea, 150 ora.

Micile fantezii… nu le-am înțeles. FK nu, 69 da însă de fapt nu. 

Program: atipic (în ce zile vrea, între ce ore vrea)

De vizitat: nu prea aș recomanda, la mare nevoie doar, de golit instalația de presiune. Nu e țeapă, nu e scumpă, iar la fire e veselă, prietenoasă, dar nu m-a impresionat pe partea de servicii în pat. Și pentru mine contează și alea. C-așa e-n tenis. Poate nu am avut eu chimie cu ea, și alții obțin mai  multe (alte recenzii anterioare așa ar zice). Prefer maturele, dar atunci nu prea a fost să fie...

De revenit: nu cred, doar dacă sunt prin zonă și alte opțiuni sunt nedisponibile.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Da
  • Oras:Da

Spre sfârșitul lunii octombrie, simțind că trebuie să mă descarc, și fiind în zona Titan am sunat-o (0732335199) pe doamna matură de 47 de ani. A spus că face servicii clasice și mici fantezii, așa că cer o oră. Îmi să vin la restaurantul Păunița (locuiește în apropiere, într-o garsonieră).

Așadar, intru, mă cunosc cu doamna, se prezintă Iulia. E matură într-adevăr, se vede vârsta pe ici pe colo și anume în punctele esențiale, dar are o personalitate veselă.

Discutam un pic, să ne cunoaștem, și după o vreme mă cer la duș. Cred că atunci am cotizat din proprie inițiativă (nu mi-a cerut Iulia).

După duș, revin în camera de luptă, și, în picioare, până să apuc să mă așez, am început să mă mângâie, așa că am făcut la fel.

Am întrebat-o dacă face FK (să fie una din micile fantezii?). A spus că nu se sărută pe gură cu clienții. Apropo, cred că e fumătoare.

Ne-am așezat pe pat, mi-a dat să îi sug și ling sânii ei mari, în timp ce mă stimula cu mâna la cel mic, care se făcea tot mai mare. Apoi i-a pus căciulă, a prestat un pic de oral (doar un pic) și s-a așezat LOT unde și mișcat bazinul până m-a dat gata repede. Avea să se dovedească cel mai plăcut moment al întâlnirii.

A urmat o lungă sesiune de discuție - mi-a spus că e vorbăreață și pot confirma acest lucru. Lucrează și în Constanța, probabil mai ales vara.

Apoi iar mi-a dat sânii să mă ocup de ei, și a început să mă stimuleze cu mâna (HJOB). În acest timp am întrebat-o dacă face 69, mi-a răspuns după câteva secunde, dar neconvinsă, că da. La scurtă vreme după asta, mi-a pus prez și s-a așezat misionar. Deci nu știu dacă se poate, de fapt. După am trecut la capră, unde am prestat pentru un timp. Văzând că moștenitorii nu vor să iasă, a sugerat să mă opresc, oricum ea așa prefera, eu aș mai fi dat la buci, dar am fost de acord.

Apoi iar a redevenit foarte prietenoasă, am mai discutat, am făcut un duș și am plecat.

 

Note:

Locație: 9 (o garsonieră chiar lângă metrou, era curat).

Înfățișare: 7 (ținând cont și de vârstă), e matură, sânii mari, forme rotunjoare cu un pic de burtică, dar n-aș zice grasă.

GFE: 9

OP: nu pot da notă, mult prea scurt, iar la al doilea nr. a făcut HJ.

NP: Ok. 7? Era destul de strâmtă

Servicii: OP, NP (+mici fantezii = nimic de fapt) : 100 finalizarea, 150 ora.

Micile fantezii… nu le-am înțeles. FK nu, 69 da însă de fapt nu. 

Program: atipic (în ce zile vrea, între ce ore vrea)

De vizitat: nu prea aș recomanda, la mare nevoie doar, de golit instalația de presiune. Nu e țeapă, nu e scumpă, iar la fire e veselă, prietenoasă, dar nu m-a impresionat pe partea de servicii în pat. Și pentru mine contează și alea. C-așa e-n tenis. Poate nu am avut eu chimie cu ea, și alții obțin mai  multe (alte recenzii anterioare așa ar zice). Prefer maturele, dar atunci nu prea a fost să fie...

De revenit: nu cred, doar dacă sunt prin zonă și alte opțiuni sunt nedisponibile.

Cum adica 69 da insa de fapt nu?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am scris în recenzie:

În acest timp am întrebat-o dacă face 69, mi-a răspuns după câteva secunde, dar neconvinsă, că da. La scurtă vreme după asta, mi-a pus prez și s-a așezat misionar.

 

Adică as fi încercat 69, ea zice moale că da, însă în practică a trecut repede peste momentul când s-ar fi putut. Pentru mine așa a fost...

Link spre comentariu
  • Oras:Da
  • Oras:Da

Am scris în recenzie:

În acest timp am întrebat-o dacă face 69, mi-a răspuns după câteva secunde, dar neconvinsă, că da. La scurtă vreme după asta, mi-a pus prez și s-a așezat misionar.

 

Adică as fi încercat 69, ea zice moale că da, însă în practică a trecut repede peste momentul când s-ar fi putut. Pentru mine așa a fost...

Am inteles.Cu alte cuvinte a spus da,dar a evitat sa faca

Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns eu la dameză azi. O experiență Ok, pe care aș mai repeta-o când ajung prin zonă. Tipa e plăcută, se implică, se excită, n-ai impresia că fuți o gonflabilă.

 

Niște note:

Locație: 8 (o garsonieră curat, decentă).

Aspect: 7 (sânii cam 3, un pic de burtică, într-adevăr are față de gospodină). Compensează prin atitudine.

GFE: 8

Oral: 8

Normal: 8

Prețuri: 100 finalizarea, 150 ora.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost recent în acel bloc (are o singură scară) la 3 fete diferite:

  • Andra 34
  • Iulia (din topicul acesta)
  • Alexandra

Fiecare stă pe alt etaj...

Am scris recenzii pentru toate, în caz că ești interesat. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx
Descriere Matrimoniale
Ofer servicii de calitate strict domnilor civilizați, manierați cu un comportament decent. Pun mare accent pe igiena, bun simt, discreție, seriozitate. Îmi rezerv dreptul de a mi selecta clienții. Pozele imi aparțin. Rog nu deranja inutil! https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20191121/1137/d077240004a5708935c2a7e1d95a6b16.jpg
Descriere Matrimoniale

Ofer servicii de calitate strict domnilor civilizați, manierați cu un comportament decent. Pun mare accent pe igiena, bun simt, discreție, seriozitate. Îmi rezerv dreptul de a mi selecta clienții. Pozele imi aparțin. Rog nu deranja inutil!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am futut o si eu pe asta.... acum cateva luni, sta in Titan pe Bulevardul Nicolae Grigorescu... Ce pot sa va spun ca nu prea ma încântat este hingherita rau la fata si la corp sa îngrășat calumea fata de poze... locația este nasparlie si cam mizerabila...

Eu nu mai trec in viata mea pe acolo!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...