Sari la conținut

Carmen 0759076313


Vizitator carmen98

Postări Recomandate

Vizitator carmen98
Reputație: 0

Buna dragii mei :* . astazi voi ajunge in Iasi si voi ramane cateva zile. va voi lasa cateva poze.  ptr detalii va astept la tel si whats up. cand voi ajunge va voi nspune exact locatia

post-260212-0-29413400-1557815608_thumb.jpg

post-260212-0-53821800-1557815626_thumb.jpg

post-260212-0-24273300-1557815646_thumb.jpg

post-260212-0-31641800-1557815669_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Verificat număr de telefon proprietar petrica din Roman care locuiește în iasi...

 

Era mai simplu și mai sigur sa îl verifici pe Nimfo. Are topice și recenzii :)

Garantat Nimfo e mai "la zi" cu actualizările privind cine/cum/care Nr de tel al cui e un anume număr de telefon. De când cu noile reglementari privind datele cu caracter personal,nimeni nu mai actualizează site-urile no name care chipurile afișează deținătorii numerelor de telefon.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Verificat număr de telefon proprietar petrica din Roman care locuiește în iasi...

nu mai bine suni tu la orange si te convingi ca este o simpla cartela  la liber? probabil inainte o fi fost nr de abonamnent.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Draga mea, nu fi nervoasa. Omu` a cautat pe Google si indexarea rezultatelor mai da cu virgula, se intampla si la case mai mari. Daca scria numarul cu spatii ii dadea la rezultat ceva, daca il scria legat ii dadea altceva. Dar trecem peste asta.....

 

Cum zicea colegul nostru mai sus.....o lista de servicii si "cadouri" poti sa ne dai ? Daca nu ne zici sa stii ca te sunam toti si te intrebam de prestatie, euroi si inflatie :laugh2

 

Te pupam si sper sa ne vedem curand.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator carmen98
Reputație: 0

Bună Dimineața, putem face oral normal diferite poziția, 69 și masaj oralul este neprotejat în funcție de igiena... 150 fin 250 ora

Va pup și va astept

Link spre comentariu

nu mai bine suni tu la orange si te convingi ca este o simpla cartela  la liber? probabil inainte o fi fost nr de abonamnent.

scopul acestui forum este de a putea oferi informații utile membrilor.. Eu doar am spus ce am găsit nu am acuzat pe nimeni..si din câte știu eu am verificat numărul lui Carmen nu al tău.. În fine sa vedem cum va veți descurca pe Iași
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

scopul acestui forum este de a putea oferi informații utile membrilor.. Eu doar am spus ce am găsit nu am acuzat pe nimeni..si din câte știu eu am verificat numărul lui Carmen nu al tău.. În fine sa vedem cum va veți descurca pe Iași

dar nu a zis nimeni ca ai acuzat ci doar sa verifici bine pana la capat ;) doar asa poti da informatii utile si corecte. eu zi ca osa ne intelegem bine, nu tot oameni sunteti si voi :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26544
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu "poate",ci sigur,trebuie să te întorci,fiindcă am rămas,cred,mulți, care n-am reușit să ajungem la tine din diferite motive.Fii sigură că data viitoare nu vei scapa așa ușor.

Să ne revedem cu bine!

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya

@moneyfucker -Nu esti singurul.M-am trezit dis de dimineata,avand in vedere ca-i sarbatoare si astazi.Cu chef de o domnisoara,primul lucru pe care l-am facut a fost sa intru pe forum,vazand postarile colegilor,la o cautare a nr de tel,am citit recenziile altor colegi,eram pregatit sa o sun dar m-am decis sa zic PAS momentan...

PS : domnitei Carmen ii doresc sedere placuta in orasul nostru.

PPS : A fost odata un anunt cu pozele ei,le-am recunoscut,dar era un anunt cu pozele copiate.

 

O zi superba tuturor.

Link spre comentariu
Vizitator carmen98
Reputație: 0

Bună ziua!

Pozele îmi aparțin, o pot dovedi fie în locație (am sute de poze în telefon,pentru o poza postata aici am cel puțin alte 5-6 de încercare), fie de cei care au fost la mine și s-au convins.

Recenzii nu foarte bune am avut, le recunosc - eram la început, credeam ca tot ce zboară se mănâncă și ca eu le știam pe toate. Apoi mi-am dat seama ca nu procedez bine și, în timp, mi-am revizuit atitudinea, serviciile și comportamentul. Dovada stau tot recenziile, care s-au îmbunătățit cu trecerea timpului, în ultima vreme nemaiavând reclamații.

Preturile. Da, a fost o aiureala. Preturile mele sunt de ceva vreme 150/250 și asa vor rămâne.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

buna, am fost astazi la aceasta domnisoara, confirm ca pozele sunt ale ei facute cu diferite telefoane. in iasi pana vineri din ce am inteles.

acum note:

aspect: 9, inalta, niste tate superbe, mari carnoase, draguta, imbracata cu niste dresuri negre, numai buna.....

oral: 9, dadeam 10 daca facea cim, oricum un oral beton

normal: 8 o singura pozitie(vina mea).

exeperienta care merita, mai revin, cadou 250/h.

seara faina.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna dimineata si bine v-am gasit dragii mei,

 

Ieri am avut ocazia sa o cunosc pe Carmen, colega Larisei. Dupa o programare respectata cu exactitate, m-am prezentat la usa fetelor la ora stabilita. Mi-a deschis Larisa si mi-a facut cunostinta cu Carmen care tocmai se pregatea de actiune : o domnisoara tanara, inalta, sani mari, fund proeminent, draguta si politicoasa. Dupa o tigara de socializare am trecut direct in dormitor, fiind dusat de acasa.

 

Actiunea a inceput cu un oral neprotejat destul de bun, apoi schimbat doua pozitii pana la finalizare, timp in care am avut ocazia sa imi "scald" ochii in sanii domnisoarei care seamana cu o alta pereche de sani foarte dragi mie de la o domnisoara care s-a retras si pentru care am un respect deosebit.

 

Al doilea numar nu prea a avut succes, eu fiind cam obosit, Carmen si-a dat toata silinta sa-l invioreze pe "ala micu" dar se pare ca a fost ambitios si nu a mai vrut.

 

Nu mai stam la povesti, trecem la note :

 

- Locatie : 6 - bloc nou zona Palas, accesibil, locuri de parcare, cam aglomerat in apartament ( pe langa Carmen si Larisa mai era o domnisoara ), discretia in caz ca fiecare fata are un client este ZERO

- Fizic : 7.5 - Carmen e o domnisoara inalta, invelita, sani mari si neafectati de gravitatie, fund fain. Nu o recomand amatorilor si profesionistilor care prefera uscatele

- Oral : 8 - si mai soft, si mai deep, si atentie la sateliti, mai pe scurt : un oral bunut. Pacat ca nu face CIM

- Normal : 8.5 - se implica, deschisa la pozitii

- Igiena : 9 - curata, epilata, frumos mirositoare, in pauza dintre numere ar fi mers un dus

- GFE : 10 - lipicioasa, tandra, nu fura curent, politicoasa, amabila

 

Cadourile au fost prezentate mai sus, 150 nr / 250 ora, serviciile la fel.

 

In concluzie....Carmen nu e o fata de dat deoparte, merita vizitata. Personal m-a deranjat foaiala din apartament si faptul ca pe langa ele doua mai era o domnisoara.

 

Sa aveti o zi faina.

 

Stima.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...