Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:it
  • Oras:it

Vizitat bagaboanta asta care ii place ideea de easy money la nebunie

Sunat la numărul 0736304581 îmi spune serviciile, oral și normal ambele doar protejat. 100 fin și ora 200. Tine sa precizeze ca finalizare este MAXIM 20 min..atras de poze zic hai sa vedem ce o fii de ea. Ajung la ușa și plăcut surprins sa vad ca arata chiar bine sânii foarte mari și fundul plăcut. Începem cu un oral protejat de nici o culoare, după nici 1 min trecem la normal pe la spate ca deh la bagaboanta nu ii place deasupra pompez ca în cisterna, trec puțin peste ea puțin și după FIX 6 minute de acțiune pe ceas (chiar m-am uitat) îmi spune ca s-a terminat timpul și îmi spune ca îmi face laba...incerc sa ii propun sa ii dau extra încă 50 pentru a ma termina, ea spune ca pentru 50 lei prelungim încă 5 minute. O atitudine de tot căcatul și e păcat de corpul ala futabil. Recomand doar dacă sunteți maxim de încărcați și terminați în 4 5 minute din cele 20 precizate la telefon.

Va și note nu pot acorda mai mult de 2 pentru acțiune. Cat pentru aspect un 8. post-12065-0-40911200-1557834516_thumb.jpgpost-12065-0-27023200-1557834531_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...