Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator mieuna
Reputație: 0

Te-am pupat Roxy, îți doresc sărbători minunate alături de cei dragi tie și un an nou fericit și încărcat de bucurii, ești o persoana minunata și îți doresc tot binele din lume🤗😙😊🌹🌹🌹

Mulțumesc mult, simpaticule! â¤ï¸

Sărbători fericite și ție, alături de cei dragi â—🤗â¤ï¸ te pupăcesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

Concediu placut, sper ca prin vreo tara mai calda. Sa te intorci cu forte proaspete si cu " chef de munca ".

Mulțumesc! :*

Sărbători fericite îți doresc! 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lsmore
Reputație: 0

Am reușit și eu sa ajung la Roxi .

Nu am timp sa scriu cu amănuntul cum a fost dar totul e cum ați găsit in recenziile făcute de ceilalți clienți.

O fata frumoasa, comunicativa, relaxata și relaxanta, totul pentru client.

Notele pot sa spun ca sunt maxime la toate serviciile cât și la, locație. Locația in zona Lido.

Roxi mulțumesc pentru tot.

Sărbători fericite!

Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

Am reușit și eu sa ajung la Roxi .

Nu am timp sa scriu cu amănuntul cum a fost dar totul e cum ați găsit in recenziile făcute de ceilalți clienți.

O fata frumoasa, comunicativa, relaxata și relaxanta, totul pentru client.

Notele pot sa spun ca sunt maxime la toate serviciile cât și la, locație. Locația in zona Lido.

Roxi mulțumesc pentru tot.

Sărbători fericite!

Îți mulțumesc!

Sărbători fericite alături de cei dragi ție! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Salut,

După o încercare nereușită de a ma vedea cu Roxy in Alba,am reușit sa ma programez și eu la ea in Deva acum vreo 2 luni.

Nu am lăsat pana acum o recenzie din cauza ca sunt cam nou pe forum și nu prea știam cum merg lucrurile aici iar acum mi-am făcut și eu curaj(pana acum nu am prea avut)sa scriu câteva lucruri despre ÃŽntâlnirile cu ea pana acum(și nu au fost putine).

O sa fac un mic sumar despre toate vizitele avute căci aceasta frumusețe de fata chiar merita cuvinte de lauda.

Programare:10 de fiecare data am comunicat pe whatsapp fără probleme iar programările au fost respectate la minut

Locație:10 nu cred ca ar fi nimic de comentat

Aspect fizic:10+pentru mine sincer așa ar trebui sa arate o femeie

ON:9,5 executat bine ,umed,lent,priviri perverse,lins coite iar finalizare CIM

NP:10+te întreabă ce poziție îți dorești,nu comentează la poziții iar fata te lucra nu gluma

FK:10++sincer te simți ca și cu o iubita FK la greu

GFE:10+++ o adevarata profesionista

 

Mulțumesc Roxy pentru timpul de calitate petrecut in compania ta si la cât mai multe întâlniri de calitate(chiar dacă am de parcurs un drum destul de lung pana la tine)

😘😘😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Din data de 2 februarie o să fiu disponibilă din nou! :*

Cam era și cazul să te întorci "acasă ",cam mult ai lispit....acum eu nu am "suferit "tocmai așa de rău ,dacă nu ai venit tu (mai bine zis voi) acasă m-am plimbat eu după voi

Deva te așteaptă (vă așteaptă) cu ....brațele deschise

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

Cam era și cazul să te întorci "acasă ",cam mult ai lispit....acum eu nu am "suferit "tocmai așa de rău ,dacă nu ai venit tu (mai bine zis voi) acasă m-am plimbat eu după voi

Deva te așteaptă (vă așteaptă) cu ....brațele deschise

:* te îmbrățișăm!

  • Like 1
Link spre comentariu

Dragi colegi,vreau sa va dau un indiciu despre Roxi,astazi avand in vedere ca este ziua ei,as dorii ca toti clientii sa o faca sa se simta deosebit,ea nu stie ca,eu stiu de ziua ei tocmai de aceea impartasesc si cu voi informatia asta,i place mult ciocolata chiar daca nu vrea sa se ingrase de la ea si are interzis,cateodata mai scapa la ea,asa ca,macar azi fiti si voi niste oameni exemplari. La Multi Ani Viata Mea,iti doresc multa sanatate,fericire,implinire si tot ce iti doresti sa ai parte alaturi de cei dragi,te poopaacesc de nu te vezi astazi la 11

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

Dragi colegi,vreau sa va dau un indiciu despre Roxi,astazi avand in vedere ca este ziua ei,as dorii ca toti clientii sa o faca sa se simta deosebit,ea nu stie ca,eu stiu de ziua ei tocmai de aceea impartasesc si cu voi informatia asta,i place mult ciocolata chiar daca nu vrea sa se ingrase de la ea si are interzis,cateodata mai scapa la ea,asa ca,macar azi fiti si voi niste oameni exemplari. La Multi Ani Viata Mea,iti doresc multa sanatate,fericire,implinire si tot ce iti doresti sa ai parte alaturi de cei dragi,te poopaacesc de nu te vezi astazi la 11

Vai! Azi te smotocesc rău 😂 te pup și te îmbrățișez 🥰

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...