Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator mieunaa
Reputație: 0

Disponibilă pentru programări!  :69

 

Am rugămintea de a-mi specifica în mesaje până la ce oră vă pot răspunde, pentru a evita neplăcerile. 

 

 

Dacă văd mesajele prea târziu, nu o să mai răspund, pentru a evita orice eventuală neplăcere.  :bow 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mieunaa
Reputație: 0

:atm  Disponibilă până duminică, inclusiv.

 

Programări pe whatsapp, mesaj text sau telefonic. 

 

Program zilnic :  11:00 -  22:00  :boob

 

post-324061-0-58432800-1594374342_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator mieunaa
Reputație: 0

MamasitaðŸ˜, stiu ca nu-ți plac off-topicurile, dar pfuuu🤩!!, te-am pupat frumusețe😙, ești de vis☺ï¸

Astept cu nerăbdare sa te revad🤗

Mulțumesc papy!! :* cu siguranță o să ne revedem curând!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Disponibilă :blushing2

 

 

attachicon.gif 2020-07-10 12.40.56 1.jpg

 

 

Văzând ca Roxy ne-a încântat văzul cu aceasta poza minunata mi-am adus aminte căci vineri(atunci a fost ultima vizita la ea) și pe mine ma întâmpinat exact in aceeași vestimentației provocatoare care ii scoate sânii aceia superbi in evidentă.

Sincer vineri când ma primit la ea,eu am cam rămas blocat văzând felul in care arată Roxy(știam ca e sexy dar acum ma impresionat).Ceea ce se vede in poza e doar jumătate din surpriza acestei vestimentații dar nu va pot spune mai multe va las pe voi sa descoperiții singuri despre ce vorbesc.

Despre acțiunea din dormitor am mai tot zis in recenziile trecute nu are rost sa detaliez mai mult,pentru mine e de povestit nepotilor(sper sa mai pot face asta),

Ca final as mai adăuga căci nu poți spune ca la Roxy e de revenit ci ar trebui vizitată zilnic.

Te pup roxy😆😃😀

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mieunaa
Reputație: 0

 

 

Văzând ca Roxy ne-a încântat văzul cu aceasta poza minunata mi-am adus aminte căci vineri(atunci a fost ultima vizita la ea) și pe mine ma întâmpinat exact in aceeași vestimentației provocatoare care ii scoate sânii aceia superbi in evidentă.

Sincer vineri când ma primit la ea,eu am cam rămas blocat văzând felul in care arată Roxy(știam ca e sexy dar acum ma impresionat).Ceea ce se vede in poza e doar jumătate din surpriza acestei vestimentații dar nu va pot spune mai multe va las pe voi sa descoperiții singuri despre ce vorbesc.

Despre acțiunea din dormitor am mai tot zis in recenziile trecute nu are rost sa detaliez mai mult,pentru mine e de povestit nepotilor(sper sa mai pot face asta),

Ca final as mai adăuga căci nu poți spune ca la Roxy e de revenit ci ar trebui vizitată zilnic.

Te pup roxy😆😃😀

:* :* te pup!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...