Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Știind ca Roxy o sa părăsească Deva și in plus o sa aibă o perioada de inactivitate așa ca m-am decisă in aceasta seara sa ii fac o vizita așa ca de rămas bun pana o ne bucurăm din nou de prezenta ei mirifica.

In aceasta seara am fost întâmpinat intr-o noua vestimentație sexy de Roxy,un body de plasa rosu(a aflat deja care e culoarea mea preferata) care ii lasă la vedere sânii aceia superbii care in combinație cu body-îl rosu pe mine ma cam dat gata chiar dacă nu am arătat-o in fata ei.

Acțiunea din “camera plăcerilor†nu mai are sa o descriu,aceleași servici de top ce as vrea sa aduc totuși e ca din păcate eu nu am rezistat farmecelor ei prea mult și doar după o poziție la NP in care in care am avut o priveliște de vis,soldatelul a capitulat in prezervativ.

As mai vrea sa adaug doar câteva cuvinte la final și anume căci in primul rând pentru mine Roxy e o Mare Doamna și o respect pentru felul cum sa comportat întotdeauna cu mine.Cel puțin eu o aștept nerăbdător sa revină pentru a ne bucura cât mai mult de prezenta ei

Te pup Roxy și îți doresc tot binele din lume😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mieunaa
Reputație: 0

Știind ca Roxy o sa părăsească Deva și in plus o sa aibă o perioada de inactivitate așa ca m-am decisă in aceasta seara sa ii fac o vizita așa ca de rămas bun pana o ne bucurăm din nou de prezenta ei mirifica.

In aceasta seara am fost întâmpinat intr-o noua vestimentație sexy de Roxy,un body de plasa rosu(a aflat deja care e culoarea mea preferata) care ii lasă la vedere sânii aceia superbii care in combinație cu body-îl rosu pe mine ma cam dat gata chiar dacă nu am arătat-o in fata ei.

Acțiunea din “camera plăcerilor†nu mai are sa o descriu,aceleași servici de top ce as vrea sa aduc totuși e ca din păcate eu nu am rezistat farmecelor ei prea mult și doar după o poziție la NP in care in care am avut o priveliște de vis,soldatelul a capitulat in prezervativ.

As mai vrea sa adaug doar câteva cuvinte la final și anume căci in primul rând pentru mine Roxy e o Mare Doamna și o respect pentru felul cum sa comportat întotdeauna cu mine.Cel puțin eu o aștept nerăbdător sa revină pentru a ne bucura cât mai mult de prezenta ei

Te pup Roxy și îți doresc tot binele din lume😘😘

Te pup si te îmbrățișez! :*

 

 

âŒâŒâŒ INDISPONIBILÄ‚ âŒâŒâŒ

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu stiu daca mai are rost inca o recenzie la roxana dar ma simt dator :

Acum aproape 1 luna ne-am intalnit, tipa este superba, sani frumosi siliconati, fund pervers 10 pe linoe la tot. Am ales sa stau 90 min (350 lei). Ce sa va zic, parca voi nu o cunoasteti... Superba 10 pe linie. Sa tot revina prin Deva. Te-am pupat roxana.

Link spre comentariu
Vizitator mieunaa
Reputație: 0

Disponibilă de mâine! :) 

 

Program 11:00 - 19:00   :boob

 

Programări pe whatsapp  sau mesaj text.  Vă rog să specificați intervalul de timp în care vă pot răspunde înapoi. :bow 

 

post-324061-0-05589300-1595414010_thumb.jpg

 

 

 

  • Like 11
Link spre comentariu
Vizitator mieunaa
Reputație: 0

Vreau să lămuresc niște lucruri, fiindcă m-am săturat de aceleași întrebări mereu. 

 

⚠️ NU MAI AM COLEGĂ, PRIN URMARE PRESTEZ SINGURĂ! ⚠️

 

⚠️ NU MĂ MAI ÎNTREBAȚI DE FOSTE COLEGE DACĂ MAI ACTIVEAZĂ, UNDE ȘI CÂND! NU MĂ INTERESEAZĂ, NU MĂ PRIVEȘTE PE MINE! ⚠️

 

Sunt deschisă la întrebări legate de SERVICIILE MELE sau disponibilitatea mea.  :) 

 

O zi bună vă doresc!  :hihat 

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Imi poate da cineva numărul domnisoarei pentru o programare ?

🤣🤣🤣

 

Am văzut ca ești la prima postare, dar e afișat în titlul topicului!

Poate pe săptămâna viitoare ne onorează cu prezenta.

 

0755684609

 

Numai bine!

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator rox1mieuna
Reputație: 0

Umblă multe vorbe de la cei care au prea mult timp liber :) zic să și-l ocupe cu ceva constructiv.

 

Am anunțat că o să am o perioadă de inactivitate. Când o să revin, o să anunț aici. :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...