Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator rox1mieuna
Reputație: 0

Frumoasă, rafinată, deșteaptă, punctuală, jovială, vorbăreață, empatică, ordonată, răbdătoare, iubibilă. 10 calități pentru o fată de nota 10.

Mulțumesc Roxi, pe data viitoare😘

Te pup și te îmbrățișez! :*

Link spre comentariu
Vizitator rox1mieuna
Reputație: 0

O superba domnișoara din toate punctele de vedere , care te duce pe culmile plăcerii . Nota 10+ , când vei veni din nou pe la noi , o sa revin cu cea mai mare placere !!! 💋💋💋

 

Mulțumesc, om fain! Te puuup :* :*

 

 

Momentan sunt Indisponibilă. :)

Link spre comentariu
Vizitator rox1mieuna
Reputație: 0

Pentru că vă cunosc pe majoritatea și stiu ce oameni faini sunteți, am rugămintea de a renunța la a face off-topic. Nu mai răspundeți la întrebările care sunt puse aiurea, care sunt puse doar din plictiseală. 

 

Dacă o să se mai facă off-topic aiurea, eu nu o să mai postez nimic despre program, tarife sau disponibilitate. :) 

 

Cred că majoritatea caută recenzii, nu discuții și întrebări care efectiv nu-și au rostul. 

Tarifele, serviciile, programul, locația, toate sunt menționate mai sus. Dacă doriți alte detalii suplimentare, vă rog să ma contactați telefonic sau pe whatsapp, iar eu o să vă răspund în limita timpului disponibil, DOAR ATUNCI CÂND SE MENȚIONEAZĂ PÂNĂ LA CE ORĂ POT DERANJA CU UN RĂSPUNS. 

 

Vă pup cu drag! :*

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Pentru că vă cunosc pe majoritatea și stiu ce oameni faini sunteți, am rugămintea de a renunța la a face off-topic. Nu mai răspundeți la întrebările care sunt puse aiurea, care sunt puse doar din plictiseală.

 

Dacă o să se mai facă off-topic aiurea, eu nu o să mai postez nimic despre program, tarife sau disponibilitate. :)

 

Cred că majoritatea caută recenzii, nu discuții și întrebări care efectiv nu-și au rostul.

Tarifele, serviciile, programul, locația, toate sunt menționate mai sus. Dacă doriți alte detalii suplimentare, vă rog să ma contactați telefonic sau pe whatsapp, iar eu o să vă răspund în limita timpului disponibil, DOAR ATUNCI CÂND SE MENÈšIONEAZÄ‚ PÂNÄ‚ LA CE ORÄ‚ POT DERANJA CU UN RÄ‚SPUNS.

 

Vă pup cu drag! :*

 

Buna Roxy!

 

ÃŽmi cer scuze pentru Off topic și îmi cer și în numele colegilor, nu vrem să te supărăm că tu ești fată bună și ne faci la toți pe plac și promit că nu mai postez prostii dar răspunsul lui Ioda a fost prea de nota 20. 😂😂😂

 

Seara frumoasa, Roxy! 🤗🌹

 

Și închei cu...

 

P.S.: Băieți la Timișoara nu vine, că nu îi place orașul, dar a promis ca merge la Tg-Jiu! 🤣🤣🤣🤣

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...